Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.12.Hodnocení trenéra mladších žáků U12, Jaroslava ŽipajeRedakce
30.12.Ohlédnutí za rokem 2015Redakce
29.12.Trenér staršího dorostu Jaroslav Hynek hodnotí podzimní část sezonyRedakce
26.12.Dukla obsadila na vánočním turnaji internacionálů čtvrté místo Redakce21. ročník vánočního turnaje internacionálů se hrál v hale na Podvinném mlýně v sobotu 26. prosince. Turnaje se zúčastnilo osm mužstev. Bohemians Praha 1905, FK Dukla Praha, SK Slavia Praha, AC Sparta Praha, 1.FC Tatran Prešov, Umbro, FC Viktoria Plzeň a FC Zbrojovka Brno.
24.12.Joyeux Noël. Feliz Navidad. Hráči A mužstva přejí veselé Vánoce!Redakce
23.12.První profi hráčce na Dukle neřekne nikdo jinak než ZlatanRedakceHned první den, kdy se otevřelo zimní přestupní okno, eviduje ženský fotbal velmi zajímavý transfer. Hráčka Johanka Podoláková, alias Zlatan přestoupila z dánského Brøndby IF do pražské Dukly. Brøndby je v Dánsku devíti násobný mistr ligy Elitedivisionen, také se jim osmkrát podařilo vyhrát domácí pohár. Největší úspěch v ženské Champions league udělal několikanásobný mistr Dánska v minulé sezóně, kam se dostal až do semifinále, kde prohrál s 1.FFC Frankfurt.
21.12.Krásné Vánoce přeje Dukla Klub!Redakce

Příjemné prožití vánočních svátků, mnoho zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce 2016 Vám přeje výbor Dukla Klubu.

20.12.Veselé Vánoce a šťastný nový rok!Redakce

FK Dukla Praha přeje všem svým příznivcům příjemné prožití vánočních svátků a hodně úspěchů v novém roce 2016!

19.12.Hodnocení trenérů starších žáků U14Redakce
18.12.Reprezentujte Duklu na zimním turnaji fanklubů v halové kopanéRedakce
16.12.Tomáš Přikryl se stal novým hráčem Mladé BoleslaviRedakceV minulém týdnu si AC Sparta Praha stáhla z hostování Tomáše Přikryla. Nyní oznámila jeho přestup do středočeského týmu FK Mladá Boleslav.
15.12.Ondřej Vrzal prodloužil smlouvuRedakce Krajní obránce, který nosí na zádech číslo 23, prodloužil smlouvu s Duklou do 30.6.2017!
14.12.Valná hromada DUKLA KLUBURedakce V sobotu 12. prosince se uskutečnila valná hromada DUKLA KLUBU, které se zúčastnil, již tradičně, i Günter Bittengel, sportovní ředitel FK DUKLA a současný čestný předseda DUKLA fanklubu.
12.12.Trenér U15 hodnotí podzimní část sezonyRedakcePo polovině odehrané sezony jsme poprosili o krátké hodnocení trenéra týmu U15 Tomáše Večeřu. Ten v několika větách hodnotí proběhnuvší část ročníku a také prozrazuje plán zimní přípravy na jarní část soutěže.
10.12.Trenér Juniorky hodnotí podzimní část sezonyRedakcePo podzimní části Juniorské ligy se Dukla nachází na předposledním místě tabulky. Trenér Pala se snaží hledat odůvodnění takovéhoto postavení a zároveň také hodnotí projekt, kterým je Juniorská liga jako celek. Rovněž prozradil plán nejbližšího období.
10.12.Michael Krmenčík se vrací na přípravu do Plzně, Tomáš Přikryl do SpartyRedakcePlzeň si do zimní přípravy stahuje všechny své hráče na hostování. To se týká i našeho útočníka Michaela Krmenčíka, který minimálně zimní přípravu stráví na západě Čech. Stejně tomu je v případě Tomáše Přikryla, kterého si zase stahuje Sparta.
9.12.Hodnocení Luboše Kozla: Výkony byly vyrovnanější. Zbytečně jsme ztráceli bodyRedakcePo podzimní části sezony je na čase bilancovat. Dukla má po 16. odehraných kolech 19 bodů a figuruje na 11. místě tabulky při aktivním skóre 24:23. Představy však byly jiné. Jak hodnotí uběhlou půlsezónu trenér Luboš Kozel?
8.12.Mladší žáci U13 na halovém mistrovství ČR a mezinárodním turnaji v PlzniRedakce
7.12.Video: Hodnocení utkání v PlzniRedakceV posledním utkání hraném před zimní ligovou přestávkou zavítala Dukla na hřiště vedoucího týmu Synot ligy Viktorie Plzeň. Přes statečný výkon byl výsledný stav utkání jednoznačný 3:0. Za hostující tým skórovali Hořava, Baránek a Kovařík. Utkání hodnotí Kapitán Marek Hanousek, Tomáš Přikryl a trenér Luboš Kozel.
7.12.Mladší dorostenci U16 se účastnili "Vánočního jarmarku" v Dolních PočernicíchRedakceDorostenci z kategorie U16 strávili Mikuláše se svými rodiči v Dolních Počernicích na tamním „Vánočním jarmarku“, kde se na trzích prodávaly výrobky, které společně s dětmi z dětského domova vyrobili.
Další stránky
12>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu