Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.12.Slovo generálního ředitele Michala ŠrámkaRedakceJiž tradičně na závěr roku přinášíme bilancování generálního ředitele Michala Šrámka.
27.12.Na tradičním turnaji internacionálů Dukla obsadila čtvrté místo!RedakceKaždoroční turnaj internacionálů se konal dva dny po Štědrém dnu v Areně Sparta na Podvinném mlýně. Dukla v souboji s týmy, jako Sparta, Slavia, Bohemians a další, vybojovala čtvrté bramborové místo.
24.12.Hráči Dukly nazpívali vánoční koledu, s textem se popral i ManziaRedakceS originálním přáním k Vánocům se vytasili fotbalisté pražské Dukly, kteří pod dohledem asistenta Jana Suchopárka nazpívali koledu. Jak jim to šlo a jak natáčení vlastně probíhalo, zjistíte z následujícího videa. Více na synotliga.cz
23.12.Jakou koledu na Vánoce? Hráči áčka mají jasno! Vánoce, vánoce přicházejí.RedakceCukroví napečené, dárky zabalené, kapr plave ve vaně, přípravy vrcholí. Jsou tu Vánoce jsou, tak pojďte si s námi zazpívat! FK Dukla Praha přeje krásné a klidné prožití vánočních svátků a vše nejlepší z nejlepšího v novém roce.
23.12.J.D. Beuguel odpovídal na otázky fanouškůRedakcePřinášíme odpovědi J.D. Beauguel na otázky, které jste mu položili vy, naši fanoušci. Otázky neprošly redakční úpravou.
22.12.Film Hrdý na svůj klub vysílá ve čtvrtek ČT Sport!RedakcePo premiéře a vydaném DVD následuje i televizní vysílání. Dokumentární film o FK Dukle Praha HRDÝ NA SVŮJ KLUB poběží ve čtvrtek 25. prosince od 22:15 na ČT Sport. Na další dvě reprízy se můžete těšit v příštím roce.
22.12.Mikulášská pro školičku, aneb jeden z posledních tréninků našich nejmenšíchRedakceNejmladší dukeláčci trénovali na základní škole Antonína Čermáka společně s Mikulášem, andělem a čertem. Podívejte se jak probíhal trénink, na kterém nechyběl ani maskot Dukly.
17.12.Dorostenci U19 se umístili na Memoriálu Dr. Václava Jíry na 2. místěRedakceMemoriál Dr. Václava Jíry, pořádal v pátek 12. prosince 2014 klub CU Bohemians Praha. Turnaj se uskutečnil v Areně Sparta na Podvinném mlýně.
16.12.Trenéři Dukly: Roman SkuhravýRedakceBývalý trenér ligového Baumitu Jablonec přišel do dukelského nejstaršího dorostu již v rozjeté sezoně. Jak se mu u nás líbí, jak probíhalo sžití s týmem a jak hodnotí celý podzim, se dozvíte na následujících řádcích.
14.12.Spouštíme přihlášování úspěšného projektu letních fotbalových kempůRedakceV roce 2015 proběhnou již páté letní fotbalové kempy pořádané naším klubem. Připravili jsme stejně jako v loňském roce tři kempy v Chotýšanech a dva kempy na Aritmě.
14.12.Členské příspěvky FAČRT.VečeřaDůležité
13.12.Děti z Dolních Počernic navrhovaly jméno maskota DuklyRedakceV pátek 12. prosince navštívil duklácký medvědí maskot děti z dětského domova v Dolních Počernicích. Účel návštěvy byl jasný – návrh jmen, jak by se dosud bezejmenný maskot mohl jmenovat.
12.12.Zemřel Jiří JečnýRedakce Fotbalový klub Dukla Praha a.s. oznamuje všem svým příznivcům smutnou zprávu, ve čtvrtek dne 11. prosince 2014 zemřel ve věku 85 let bývalý hráč - internacionál našeho "A" mužstva pan Jiří JEČNÝ.
12.12.Rozhovor s Jaroslavem Hynkem, trenérem juniorky DuklyRedakce Již tradičně jsme vyzpovídali trenéra juniorky, Jardu Hynka, po podzimní části sezony. Jak hodnotil výkony a předvedenou hru či, jak se dívá na avizované změny v mládežnickém fotbale? To vše si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.
11.12.Dukla "Kopala za fotbal"RedakceJeště než se fotbalisté Dukly Praha rozprchli na dovolenou, zpestřili si začátek zimní přestávky SYNOT ligy utkáním proti TJ Sokol Jaroslav. Přestože se duel nesl v přátelské atmosféře, domácí hostům nic nedarovali. Na Julisce padlo bezkonkurenčních 23 gólů.
10.12.U16 se zúčastnila halového turnaje v RadotíněRedakceNa závěr podzimní části sezóny jsme přijali pozvání na dobře obsazený halový turnaj v Radotíně, pořádaný FK Motorlet. Ve dvou dnech jsme sehráli 8 zápasů (systém každý s každým).
8.12.Fotoreportáž z vánočního večírku RedakceV NH Hotelu na Smíchově se již tradičně odehrál vánoční večírek Dukly Praha, kterým provázel Ondřej Vetchý, zároveň byla pokřtěna unikátní kniha legendárního spisovatele Oty Pavla "Dukla mezi mrakodrapy," která po 50 letech vyšla v originálním obale i s původními fotografiemi. K poslechu a tanci hrála kapela Bumerang.
8.12.Setkání s jubilanty armádního sportuRedakceDne 9. prosince se uskutečnil již 13.ročník "Setkání s jubilanty armádního sportu," mezi kterými se nachází i několik bývalých hráčů - internacionálů a funkcionářů z fotbalového klubu Dukly Praha. Předávala se také dětská mírová cena „Anděl pro lepší svět,“ kterou obdržel i Josef Masopust.
8.12.Plán zimní přípravy 2015Redakce "A" mužstva Dukly Praha zná jízdní řád zimní přípravy na jarní část sezony 2014/2015. Na českém území doplní zápasy v Tipsport lize utkání se slovenskými soupeři.
7.12.OBRAZEM: Mikuláš na základní škole Antonína ČermákaRedakceLetos už potřetí v řadě šli zástupci klubu Dukla Praha rozdávat radost na partnerskou školu Antonína Čermáka. Role Mikuláše, čerta a anděla se ujali trenéři mládeže a hráč A týmu Bidje Manzia.
Další stránky
12>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu