Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.12.Juniorka přivítá tým Baníku OstravaDUK - OST 3:0, 22.kolo | RedakcePoslední utkání tohoto roku odehrají naši junioři v pondělí 2. prosince na UMT Mikulova. Přijďte se podívat na souboj sedmého se čtrnáctým, který startuje od 13 hodin nedaleko metra Opatov.
2.12.Junioři se loučí s podzimem vítězněDUK - OST 3:0, 22.kolo | Redakce Juniorka v posledním kole podzimní části porazila Baník Ostrava 3:0. O branky se postarali Preisler, Kunič a Begič. Za juniory odehrál 71 minut Yacouba Moctar, který je v Dukle na testech.
3.12.Na závěr podzimu budeme kopat za fotbalRedakceVe středu 4. prosince přivítají hráči prvního týmu výherce jedné z cen projektu "Kopeme za fotbal" mužstvo Trafo Hadačka. Celé klání se uskuteční na Julisce od 14 hodin.
3.12.Luboš Kalouda odpovídal na otázky fanouškůRedakcePřinášíme odpovědi hráče "A" týmu Luboše Kaloudy na otázky, které jste mu položili vy, naši fanoušci. Otázky neprošly redakční úpravou.
3.12.Juniorská liga: Hodnocení po utkání s OstravouDUK - OST 3:0, 22.kolo | RedakceJaroslav Hynek a Dominik Preisler hodnotí utkání s FC Baník Ostrava a sestřih zápasu na Dukla TV.
4.12.Fotbalový Mikuláš na JulisceRedakceNež se Juliska uloží do zimního spánku zahrají si na jejím trávníku mladíci i internacionálové FK Dukly. Pod záštitou městské části Prahy 6 se můžeme 7. prosince těšit na Mikulášskou fotbalovou podívanou, jejíž součástí budou jména jako Antonín Panenka, Ján Geleta, Günter Bittengel, František Štambacher, Luboš Kozel a další.
4.12.Setkání s jubilanty armádního sportuRedakce Dne 3. prosince proběhl již 12.ročník setkání s jubilanty armádního sportu.
5.12.Hráči prvního týmu v roli Mikuláše, čerta a andělaRedakceLuboš Kalouda jako Mikuláš, tisková mluvčí Kristýna Kratochvílová jako anděl, Tomislav Božič, Ismael Ouedraogo a Milan Černý v rolích čertů nadělovali sladkosti i klubové dárky na partnerské základní a mateřské škole Antonína Čermáka na náměstí Interbrigády.
6.12.Konečné sestavy pro zítřejší střet internacionálů!RedakceMikuláš s čertem a andělem včera zaplavili pražské ulice a ten fotbalový dorazí na stadion Juliska už zítra! A jaké budou sestavy pro vrchol programu ztvárněný utkáním internacionálů FK Dukly s klubem fotbalových internacionálů?
7.12.Na zasněžené Julisce zvítězil tým Klubu fotbalových internacionálůRedakcePrahu přes noc zahalila bílá pokrývka a naši žáci společně s dalšími čtyřmi celky sehráli poslední venkovní turnaj. Hned po nich nastoupila celá plejáda legend v červených a žlutých úborech ve jménu památky Františka Veselého, který své první ligové utkání odehrál v dresu Dukly, se kterou získal svůj jediný mistrovský titul.
9.12.Fotoreportáž: Závěrečný trénink na leděRedakceHráči nastoupili na dovolenou a až do 3. ledna si budou užívat zaslouženého odpočinku. My jsme byli u jejich závěrečného tréninku na zimním stadionu HC Hvězda.
9.12.První změna v kádru, Vrzal odchází na hostování do Jablonce RedakceDnešním dnem je potvrzen přesun šestadvacetiletého levého obránce Ondřeje Vrzala, který odchází na roční hostování do klubu FK Baumit Jablonec.
9.12.VÁNOCE S DUKLOU 2013RedakceČas vánočních večírků je v plném proudu a ani náš klub nezahálel a oslavil blížící se svátky společně se svými partnery v NH Hotel na Smíchově. Večírkem prováděl Ondřej Vetchý za podpory Jana Jiráně, zároveň byl představen teaser nově připravovaného filmu o FK Dukle Praha na jehož uvedení se můžete těšit v průběhu příštího roku. K poslechu a tanci hrála kapela Botafogo a klavírista Tomáš Hetflejš, po něm rocková kapela Žízen.
10.12.Zimní turnaje FK Dukla v měsíci PROSINECRedakceV měsíci prosinci nás čekají v hale Jižní Město další dva zimní turnaje, pořádané pro ročníky 2003 a 2004. Patronem
10.12.Starší žáci se účastní mezinárodního turnajeRedakceStarší žáci odjíždí ve čtvrtek 12. prosince na Slovensko do Bánské Bystrice, kde se účastní jubilejního 20. ročníku mezinárodního turnaje o Pohár J. Vengloše.
10.12.Luboš Kozel: Do Nového roku přeji všem hlavně zdravíRedakceTým se mu rozprchl na dovolenou a i on teď může zaslouženě odpočívat. Luboš Kozel dovedl náš tým po první polovině sezóny na krásnou čtvrtou příčku a my se teď můžeme těšit, jak budeme na jaře pokračovat. Přeci jen zimní příprava tu bude co by dup.
11.12.Plán zimní přípravy 2014RedakceHráči odjeli do svých domovů, kde stráví vánoční svátky. Čas odpočinku jim však skončí už 27. prosince, kdy začnou plnit individuální běžecký plán a 3. ledna se setkají na prvním společném tréninku v roce 2014.
12.12.Kluci z Dukly ročníku 2002 nadělovali dárečkyRedakceLetošní rok hráči ročníku 2002 pojali jinak než loňské roky. „Každý rok kluci něco dostávají a letos by naopak nadělovali. S trenéry jsme dali návrh rodičům, že bychom my rodiče dali vánoční příspěvek, z vybraných peněz by kluci šli společně nakoupit dárky pro děti z dětského domova,“ objasnila vznik nápadu vedoucí Lenka Klečková.
17.12.Dorostenci U19 se zúčastnili memoriálu Dr. JíryRedakceJiž 22. ročník memoriálu Dr. Václava Jíry o pohár Pražské Energetiky se odehrál v pátek 12. prosince a účastnilo se ho 6 dorosteneckých týmů do devatenácti let. Mezi nimi nechyběla ani Dukla Praha. Jan Beneš se stal spolu s Aleksandarem Kitanovičem nejlepším střelcem turnaje!
18.12.Jaroslav Hynek hodnotí uplynulou polovinu sezonyRedakceTrenérem juniorského týmu je od léta tohoto roku, dnes může bilancovat. Co se vydařilo, co ne, na čem je třeba zapracovat a jaké změny v kádru tým čeká? To vše jsme probrali v rozhovoru týden před Vánoci.
Další stránky
12>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu