Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.12.ROK 2013 V OBRAZECHRedakceOhlédněme se za již uplynulým rokem 2013. Co se nám v něm podařilo, jaké změny se v něm udály a třeba i co se v tomto roce započalo a na co se můžeme těšit už v roce 2014.
30.12.Přání generálního ředitele do roku 2014RedakceGenerální ředitel klubu Ing. Michal Šrámek bilancuje uplynulý rok a vzhlíží k tomu nadcházejícímu.
28.12.26. ročník halového turnaje SK AltheimRedakceDukla odehrála další ročník halového turnaje v Altheimu, který je již tradičně zpestřením mezi vánočními svátky a Novým rokem. Do turnaje jsme dodali dvě mužstva Dukla I a Dukla II. Dukla I obsadila 3. místo a její hráč Jiří Veselý získal ocenění za nejlepšího střelce a hráče turnaje.
26.12.Mezinárodní vánoční turnaj internacionálů 2013RedakceObhajoba loňského prvenství se sice nepovedla dle představ, ale předvedený výkon byl dobrý. „O lepší výsledek nás připravila slabá produktivita,“ vysvětlil po turnaji Günter Bittengel.
25.12.Obhájíme loňské prvenství?RedakceZítra tomu bude přesně rok, kdy Dukla podruhé za celou historii mezinárodního vánočního halového turnaje internacionálů slavila vítězství. Obhájí ho? Přijďte se podívat na Druhý svátek vánoční do haly na Podvinném mlýně.
23.12.Naši trenéři získali Licence trenéra mládeže UEFARedakceV hotelu Pyramida se předávali Licence trenéra mládeže UEFA a mezi čtyřiadvaceti absolventy byli i čtyři naši zástupci, jmenovitě Richard Polák, Tomáš Kulvajt, Lukáš Růžička a Jan Skoupil.
22.12.Přejeme Vám krásné Vánoce!RedakceDnešní neděle je tou poslední, kdy většina z vás zapálí na adventním věnci čtvrtou svíčku a bude vyčkávat do Štědrého večera, který nás čeká už za dva dny. Nejmenší se nemohou dočkat Ježíška a dárečků, my starší se těšíme na chvíli klidu v tomto uspěchaném světě.
21.12.Co čeká v zimní přípravě týmy dorostu?RedakceZima je v plném proudu a s novým rokem začne i týmům dorostu příprava na jarní ligové boje. Nejstarší dorost čekají týmy Slavie či "Bohemky", sedmnáctka bude bojovat na zimním turnaji na Meteoru a šestnáctka zase prověří své síly se například se Spartou!
21.12.Zimní turnaje tohoto roku jsou za námi, co nás čeká v tom novém?RedakcePoslední dva turnaje v letošním roce pořádané naším klubem proběhly o víkendu 14. a 15. prosince vždy za účasti šesti mužstev.
20.12.Plán zimní přípravy juniorského týmuRedakceVánoce jsou téměř za dveřmi a hráči odpočívají. Jak bude vypadat zimní příprava juniorů? Kromě přátelských utkání si zahrají i halový turnaj v německém Dassau a odjedou na teambuildingový pobyt na Zadov.
19.12.Zimní příprava farmy TJ KuniceRedakceKunická farma se odebrala k zimnímu, ale pouze prosincovému, spánku. Do jakého programu se v lednu probudí? Čtěte na následujících řádcích.
18.12.Jaroslav Hynek hodnotí uplynulou polovinu sezonyRedakceTrenérem juniorského týmu je od léta tohoto roku, dnes může bilancovat. Co se vydařilo, co ne, na čem je třeba zapracovat a jaké změny v kádru tým čeká? To vše jsme probrali v rozhovoru týden před Vánoci.
18.12.Valná hromada DUKLA KLUBUAntonín JánskýV sobotu 14. prosince 2013 se, díky porozumění ASC Dukla Praha, v Praze uskutečnila řádná roční valná hromada DUKLA KLUBU. Její úvodní části se, jako čestní hosté, zúčastnili Ing. Michal Šrámek, generální ředitel a člen představenstva FK DUKLA Praha a. s., Günter Bittengel, sportovní ředitel FK a současný čestný předseda DUKLA fanklubu, Petr Maňák, marketingový ředitel FK a Miloslav Jícha, dlouholetý sekretář a ikona klubu.
17.12.Dorostenci U19 se zúčastnili memoriálu Dr. JíryRedakceJiž 22. ročník memoriálu Dr. Václava Jíry o pohár Pražské Energetiky se odehrál v pátek 12. prosince a účastnilo se ho 6 dorosteneckých týmů do devatenácti let. Mezi nimi nechyběla ani Dukla Praha. Jan Beneš se stal spolu s Aleksandarem Kitanovičem nejlepším střelcem turnaje!
12.12.Kluci z Dukly ročníku 2002 nadělovali dárečkyRedakceLetošní rok hráči ročníku 2002 pojali jinak než loňské roky. „Každý rok kluci něco dostávají a letos by naopak nadělovali. S trenéry jsme dali návrh rodičům, že bychom my rodiče dali vánoční příspěvek, z vybraných peněz by kluci šli společně nakoupit dárky pro děti z dětského domova,“ objasnila vznik nápadu vedoucí Lenka Klečková.
11.12.Plán zimní přípravy 2014RedakceHráči odjeli do svých domovů, kde stráví vánoční svátky. Čas odpočinku jim však skončí už 27. prosince, kdy začnou plnit individuální běžecký plán a 3. ledna se setkají na prvním společném tréninku v roce 2014.
10.12.Zimní turnaje FK Dukla v měsíci PROSINECRedakceV měsíci prosinci nás čekají v hale Jižní Město další dva zimní turnaje, pořádané pro ročníky 2003 a 2004. Patronem
10.12.Starší žáci se účastní mezinárodního turnajeRedakceStarší žáci odjíždí ve čtvrtek 12. prosince na Slovensko do Bánské Bystrice, kde se účastní jubilejního 20. ročníku mezinárodního turnaje o Pohár J. Vengloše.
10.12.Luboš Kozel: Do Nového roku přeji všem hlavně zdravíRedakceTým se mu rozprchl na dovolenou a i on teď může zaslouženě odpočívat. Luboš Kozel dovedl náš tým po první polovině sezóny na krásnou čtvrtou příčku a my se teď můžeme těšit, jak budeme na jaře pokračovat. Přeci jen zimní příprava tu bude co by dup.
9.12.Fotoreportáž: Závěrečný trénink na leděRedakceHráči nastoupili na dovolenou a až do 3. ledna si budou užívat zaslouženého odpočinku. My jsme byli u jejich závěrečného tréninku na zimním stadionu HC Hvězda.
Další stránky
12>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu