archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2021 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
1.10.Ženy sehrají zápas v JirnechRedakceŽenský A tým Dukly Praha se v neděli 3.10. od 15:00 utká s Pardubicemi v záchranářském souboji, poprvé však na domácím hřišti v Jirnech.
1.10.Náš rezervní tým hostí béčko JablonceTomáš HubáčekV neděli 3.10. hostí naše béčko rezervu prvoligového Jablonce. Tímto zápasem uzavře tzv. anglický týden, ve které zatím získalo 4 body ze dvou utkání.
1.10.Program mistrovských utkání FK DUKLA Praha, spolek - 2.-3.10.2021Tomáš HubáčekTaké o tomto víkendu budou pokračovat mistrovské soutěže naší mládeže a "C"-mužstva. Velmi důležité zápasy se hrají naši dorostenci v neděli v Mladé Boleslavi a fandit budeme samozřejmě i ostatním týmům.
1.10.Proti Prostějovu bez bodů. Soupeř rozhodl jedním gólem už v úvoduDUK - PRO 0:1, 10.kolo | Lukáš ŠonskýOslava 73. klubového výročí nám v pátek v podvečer na Julisce zhořkla. V zápase 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s Prostějovem jsme prohráli 0:1 po gólu ze sedmé minuty. Další duel nás čeká už ve středu, kdy k nám k pohárovému utkání přijedou prvoligové České Budějovice.
2.10.Výsledky FK DUKLA Praha, spolekTomáš HubáčekNaši žáci potvrdili roli favorita a jak kategorie U15 tak i U14 své soupeře porazily. Ve středu je čekají mnohem těžší zápasy v Ústí nad Labem
2.10.Žáci U15 potvrdili dobrou formuDUK - LIT 9:3, 8.kolo | Tomáš HubáčekNaši starší žáci kategorie U15 porazili v dalším mistrovském utkání FŠ Litvínov vysoko 9 : 3, když o výsledku zápasu bylo rozhodnuto již po prvním poločase.
2.10.Žáci U14 rozstříleli LítvínovDUK - LIT 13:0, 8.kolo | Pavel PapežTaké U14 si se svým soupeřem poradila a zvláště ve druhém poločase si v Ruzyni otevřela střelnici.
3.10.WU13: Tři body proti FK TepliceDUK - TEP 8:6, 5.kolo | Lukáš RedlichV napínavém utkání jsme si připsali tři body.
3.10.V desátém kole ČFL béčko Dukly prohrálo s rerezervou prvoligového JablonceDUK - JBB 0:3, 10.kolo | Jiří UldrichB-tým Dukly přivítal v 10. kole ČFL, skupiny B na domácím hřišti v Jirnech tým FK Jablonec B, který po odehraných 10 kolech (včetně předehrávaného 15. kola) byl v tabulce na prvním místě se ziskem 17 bodů. Hosté v zápase potvrdili oprávněnost jejich umístění na špičce tabulky a pozici favorita v zápase. Dukla, která v předchozích šesti zápasech vždy bodovala, se nakonec musela sklonit před zkušenějším týmem ze severu. Nakonec úspěch slavila zkušenost hostí nad elánem mladíků Dukly, když zápas se rozhodl v rozpětí tří minut mezi 55. a 58. minutou.
4.10.Z Mladé Boleslavi si po brankách ve druhém polčasu přivážíme cenné tři bodyMBA - DUK 0:2, 8.kolo | Tomáš KulvajtDramatické utkání, ve kterém jsme museli zvládnout i více než půlhodinové oslabení , jsme odehráli velmi pozorně a po brankách Löfflera a Fojta vezeme z Mladé Boleslavy další důležité vítězství.
4.10.Po silném výkonu jsme natáhli vítěznou sériiMBA - DUK 0:5, 8.kolo | Jakub SainerV krásném areálu Mladoboleslavské akademie jsme si připsali zaslouženou vysokou výhru s druhým čistým kontem v sezóně.
4.10.Ženy A: Důležitý zápas rozhodla penaltaDUK - PAR 0:2, 7.kolo | RedakceV neděli odpoledne nastoupila Dukla k důležitému utkání dvou posledních týmů, po vyrovnaném průběhu s minimem šancí zvítězily soupeřky po penaltě a gólu z poslední minuty.
5.10.Dukla chce zabojovat o pohárový postup. V cestě nám stojí České BudějoviceDUK - CEB 1:3, 3.kolo | Lukáš ŠonskýPo více než měsíci se o slovo znovu přihlásil domácí pohár MOL Cup. V jeho třetím kole se ve středu doma na Julisce utkáme s prvoligovými Českými Budějovicemi. Zápas začíná v 15:30 hodin.
5.10.Vysoká výhra U18DUK - DEC 13:0, 8.kolo | Adam LukášNaše U18 si na UMT na Julisce zřídila další střelnici a soupeře na zpáteční cestu na sever republiky vyprovodila třinácti góly.
5.10.WU18: Výhra 7:0 v MělníkuMBO - DUK 0:7, 6.kolo | Lukáš Smrčka
5.10.Starší žáci DUKLY jedou ve středu do ÚstíTomáš HubáčekStarší žáci DUKLY sehrají ve středu odložené utkání 7. kola ČDŽ v Ústí nad Labem.
5.10.U16 - 12 branek, 9 střelcůDUK - DEC 12:0, 8.kolo | Tomáš HubáčekV 8. kole ČDD nastřádali chlapci střelecké sebevědomí. Na Julisce se slavilo za 90 minut celkem dvanáctkrát.
6.10.WU13: Slovan Liberec potvrdil roli favorita soutěžeDUK - LIB 1:6, 6.kolo | Lukáš RedlichV 6. kole 1. ligy mladších žákyň nám v cestě o 3 body stál silný soupeř.
6.10.Dukla končí v poháru. Po obratu ve druhé půli nás vyřadily České BudějoviceDUK - CEB 1:3, 3.kolo | Lukáš ŠonskýDukla ve 3. kole MOL Cupu prohrála doma s prvoligovými Českými Budějovicemi 1:3 a je vyřazena. Utkání jsme dobře rozehráli a jako první skórovali, soupeř však ve druhém poločase třemi trefami skóre otočil.
7.10.V přátelském utkání změříme síly s prvoligovými Bohemians 1905DUK - BOH 4:3, 0.kolo | Lukáš ŠonskýDva dny po pohárovém vystoupení s Českými Budějovicemi nastoupíme proti dalšímu prvoligovému týmu. Na hřišti v Libčicích nad Vltavou odehrajeme v pátek přátelské utkání s Bohemians 1905. Zápas začíná ve 14:00.