PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada
    FANSHOP

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2020 vyšly tyto články:

2.8.Ženy na soustředění porazily Karlovy VaryDUK - KVA 23:0, 0.kolo | RedakceŽeny v krásném areálu Blšan porazily vysoko Slavii Karlovy Vary. V dalších dnech čeká ženy oficiální focení a přípravné utkání s WU18 Slavia Praha.
3.8.Pavel Vandas končí v DukleKlubDozorčí rada FK Dukla Praha, a.s. vzala na vědomí rezignaci člena představenstva, výkonného a sportovního ředitele Pavla Vandase ke dni 3. 8. 2020. Zároveň se Pavel Vandas s klubem dohodl na ukončení spolupráce ke shodnému datu.
4.8.Prodej permanentek na sezónu 2020/2021 zahájen! RedakceFK Dukla Praha spouští on-line prodej permanentek na sezónu 2020/2021. Permanentky zajišťují držitelům vstup na veškerá utkání FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY a českého poháru.
4.8.Matúš Hruška opustil DukluRadek ŠamšaBrankář Matúš Hruška se po čtyřech sezonách strávených na Julisce rozloučil s Duklou. V pražském klubu mu na konci července vypršel kontrakt, a tak je na listině volných hráčů.
5.8.Sezona 2020/21: Nový ročník zahajujeme s VyšehrademRadek ŠamšaVe středu byla v Praze rozlosována nová sezona druhé nejvyšší české soutěže. Dukla příští ročník zahájí 22. srpna venkovním střetnutím s Vyšehradem, podzim pak zakončí 21. listopadu utkáním na půdě Táborska.
6.8.Lukáš Holík přestoupil do OpavyRadek ŠamšaKlub FK Dukla Praha se dohodl s celkem SFC Opava na přestupu útočníka Lukáše Holíka, který do Slezska míří za nezveřejněnou sumu.
7.8.Ženy si poradily s dorostenkami SlavieSL9 - DUK 2:5, 0.kolo | RedakceŽeny vstoupily do druhé fáze letní přípravy, kdy je čekají už náročná utkání. První takové bylo s kategorií WU18 SK Slavia Praha.
7.8.Dorostenky přivítaly na soustředění mladší dorost PostupicRedakceK prvnímu přípravnému utkání nastoupily dorostenky na soustředění v Chotýšanech proti mladším dorostencům Postupic. Utkání rozhodli hosté v druhém poločase na konečných 1:6.
8.8.Příprava 2020/21 | Porážky od Teplic a ÚstíRadek ŠamšaDukla zakončila soustředění v Modré na Děčínsku dvěma přípravnými duely proti prvoligovým Teplicím a druholigovému Ústí. V obou utkáních o gól podlehla.
9.8.Ženy prohrály v přípravě se SlováckemSLO - DUK 5:1, 0.kolo | RedakceŽeny sehrály svůj první moravský zápas v přípravě. Děkujeme Slovácku za zařízení a možnost sehrát utkání "na půl cesty" v Brně. Utkání bylo v režii Slovácka, ve druhém poločase rozhodly moravačky ve svůj prospěch pěti brankami.
10.8.David Šrámek novým výkonným ředitelem DuklyRedakceFK Dukla Praha má nového výkonného ředitele. Po návratu ze zahraničí převzal funkci David Šrámek.
 

Fotogalerie


Partneři klubu