archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.11.Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 1.- 4.11.2018RedakcePodzimní část mistrovských soutěží mládeže jde do finiše, pořad zápasů o tomto víkendu je následující.
1.11.Přijďte na zápasem s Jabloncem!DUK - JAB 2:6, 14.kolo | RedakceBěhem sobotního večera přivítáme na Julisce FK Jablonec. Poslední vystoupení Dukly na domácím stadionu bylo úspěšné, ve 12. kole jsme oslavili výročí 70. let výhrou nad Opavou. Pojďme na ni navázat a spravit si náladu po Slavii!
2.11.Dukla vyhlíží JablonecDUK - JAB 2:6, 14.kolo | RedakcePatnáctá Dukla se v sobotu utká se 6. Jabloncem. Zápas začne na Julisce v 17.00, přičemž Dukla se bude chtít posunout do bezpečnějších vod tabulky a Jablonec vzhlíží k pohárovým pozicím.
3.11.Jablonec po přestřelce odvezl 3 bodyDUK - JAB 2:6, 14.kolo | RedakceUtkání, ve kterém Dukla zaznamenala nejhorší vstup do zápasu v této sezoně. Jablonec v dobrém výkonu pokračoval během celého zápasu a odvezl si vysokou výhru 6:2.
4.11.Junioři uspěli v TeplicíchTEP - DUK 2:4, 14.kolo | RedakceUtkání, ve kterém se skóre několikrát otáčelo, nakonec skončilo vítězně pro Duklu, která nastřílela celkem čtyři góly.
5.11.Ženy A: Body odevzdány HradciDUK - HRA 1:2, 10.kolo | RedakceV sobotu 3. listopadu se konalo poslední kolo 1. ligy žen. Na náš domácí stadion SK Prosek zavítal Hradec Králové. I přes vysoké držení míče domácích, odvezly všechny body hráčky Hradce.
6.11.U18: Mistrovské utkání proti Neratovicím skončilo vítězstvímDUK - NER 3:1, 13.kolo | RedakceV nedělím utkání jsme se utkali na umělé trávě na Julisce s týmem z Neratovic. Po dobrém výkonu si naše osmnáctka připsala tři body, když porazila soupeře 3:1.
6.11.U17: Fascinace hrouMBA - DUK 0:1, 13.kolo | RedakceNadstandardní sportovní areál a vynikající soupeř vytvořili ideální podmínky pro zrod mimořádného utkání, ze kterého nakonec vyšla vítězně Dukla po brance Kočího.
6.11.U15: Dukla padla s Budějovicemi až na penaltyCEB - DUK 3:2, 13.kolo | RedakcePrvní poločas byla lepším týmem Dukla, druhý poločas zase Budějovice. Zápas tedy končil remízou a o vítězi rozhodovaly až penalty. Tam byly Budějovice bohužel úspěšnější.
6.11.U16: Doma na Julisce vítězně s NeratovicemiDUK - NER 5:2, 13.kolo | RedakceDukla vstoupila do zápasu skvěle a do poločasu nastřílela 3 góly. Ve druhém poločase sice dvakrát inkasovala, ale sama dokázala také vstřelit dva góly. Naše šestnáctka tedy porazila Neratovice 5:2.
6.11.U19: Bodový zisk odpovídá předvedené hřeMBA - DUK 1:0, 13.kolo | RedakceV prvním listopadovém víkendu zajížděl dorost U19 k zápasu 13. kola celostátní dorostenecké ligy do Mladé Boleslavi. V zápase plném nepřesných kombinací nakonec byli úspěšnější domácí, kteří si vytvořili mírnou herní převahu, vypracovali si i o něco více brankových příležitostí a gólem z 85. minuty z pokutového kopu, nařízeného za zbytečný faul po průniku domácího útočníka z levého křídla do pokutového území, zvítězili nejtěsnějším rozdílem, 1:0.
6.11.Pozvánka na řádnou valnou hromadu FK Dukla Praha a. s.Redakce
6.11.Frederik Bilovský: Před Boleslaví musíme odstranit chybyRedakceDukla má za sebou dva nepovedené zápasy, ve 13. kole prohrála 1:4 na Slavii a ve 14. kole podlehla doma 2:6 Jablonci. Šanci nabrat body do ligové tabulky budeme mít v pátek proti Mladé Boleslavi, která má v této sezoně kolísavou formu. O přípravě mluví záložník Frederik Bilovský.
8.11.Program mistrovských utkání mládežnických družstev DUKLY - 9.- 11.11.2018RedakcePodzimní část mistrovských soutěží mládeže se chýlí ke konci. Družstva přípravek čekají poslední zápasy, ostatní týmy mají před sebou poslední dvě kola. Liga mladších žáků ukončila svůj podzimní program již minulý víkend.
8.11.Proti Mladé Boleslavi musíme zabratMBA - DUK 0:0, 15.kolo | RedakcePosledním týmem, se kterým se Dukla v této sezoně ještě neutkala, je Mladá Boleslav. K zápasu 15. kola nastoupíme na Městském stadionu v Mladé Boleslavi v pátek 9. listopadu od 18 hodin.
9.11.Remíza z Mladé Boleslavi znamená cenný venkovní bodMBA - DUK 0:0, 15.kolo | RedakceVečerní utkání v Mladé Boleslavi se nepřiklonilo ani k jedné straně a soupeři si rozdělili po bodu. Pozitivem pro Duklu bylo zlepšení obranné činnosti a udržení čistého konta.
12.11.První brunch s Duklou se vydařil nad očekáváníRedakceV sobotu 10. listopadu dopoledne proběhl v krásném prostředí dejvického podniku Café Záhorský první dukelský brunch, během něhož se v přátelském duchu u dobrého jídla a pití sešli hráči A týmu a zástupci marketingu s fanoušky, aby společně posnídali.
12.11.U13: Další ligové vítězství, tentokrát ve StřešovicíchSTR - DUK 1:8, 3.kolo | RedakceV uplynulém ligovém kole se nám podařilo Střešovicím vstřelit osm branek a připsat si na své konto další výhru na hřišti soupeře.
12.11.U14: Juliska viděla velmi pěkný výkon naší čtrnáctkyDUK - MBA 1:2, 1.kolo | RedakceV dynamickém utkání s Mladou Boleslaví se příležitosti a pěkné akce střídaly na obou stranách. Oba týmy neproměnily pokutový kop. Ve vytváření příležitostí jsme byli více nebezpeční, bohužel jsme proměnili pouze jednu ze silných situací a Boleslav v poslední minutě vyrovnala. V následných penaltách byli úspěšnější hosté.
12.11.U16: Zasloužené vítězství domácíchHKB - DUK 6:1, 14.kolo | RedakceV dalším kole ligy narazila naše šestnáctka na velmi silného soupeře. Dukla v obou poločasech inkasovala 3 branky, sama nedokázala proměnit své šance a na hřišti Hradce Králové prohrála.