Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
30.11.Pohárový thriller v Karviné s hořkým koncem pro DukluKAR - DUK 2:2, 4.kolo | RedakceZa hustého sněžení, na mimořádně obtížném terénu se na stadionu v Karviné odehrálo velké drama, bohužel se šťastnějším koncem pro domácí. Po jedná brance na obou stranách padlo jak v základní hrací době, tak v prodloužení. Zápas musely rozhodnout pokutové kopy, ve kterých udeželi pevnější nervy Karvinští.
29.11.V letošní sezoně podruhé do Karviné!KAR - DUK 2:2, 4.kolo | RedakceSezona spěje ke svému konci a Duklu na jejím samém konci čeká ještě dohrávka utkání domácího poháru MOL Cup proti Karviné. Utkání se odehraje na Městském stadionu v Karviné ve středu 30. listopadu od 16,00 hodin.
28.11.Nově zrekonstruovaná prodejna Top4FootballRedakceNa adrese Ječná 15 můžete nyní navštívit nově zrekonstruovanou prodejnu našeho partnera Top4Football.
28.11.Ženy na závěr podlehly Slavii.DUK - SLA 0:4, 9.kolo | RedakceV posledním soutěžním zápase roku 2016 hostily naše fotbalistky tým osmifinalistek ženské Ligy mistrů, pražskou Slavii.
28.11.Poslední zápas podzimu se SlováckemDUK - SLO 2:3, 16.kolo | RedakceFotbalový podzim utekl skutečně rychle a máme před sebou poslední vystoupení v roce 2016. Slovácko je naším posledním soupeřem a zároveň prvním, se kterým se v letošní sezóně potkáváme podruhé.
28.11.U15: V posledním kole podzimní části ligy žáků jsme zvítězili na AdmiřeADP - DUK 1:2, 16.kolo | RedakceUtkání mělo spád, nasazení a k vidění byla řada pohledných akcí a osobních soubojů. Dukla šla do vedení po pěkné střele ze střední vzdálenosti, kluci z Admiry v úvodu druhé části vyrovnali. My jsme měli poté velmi silný úsek, který nakonec vygradoval vítěznou brankou tři minuty před koncem.
28.11.U14: Poslední kolo jsme odehráli na Admiře. ADP - DUK 1:3, 16.kolo | Redakce.
28.11.U16: V rámci tradičního posezónního výjedu na Moravu jsme tentokrát sehráli dvojutkání s Kroměříží a TrenčínemKRO - DUK 1:13, 0.kolo | RedakceMinulý rok jsme poměřili síly s týmy z Olomuce (Sigma a HFK), letos jsme zavítali více na jih. V pátek jsme sehráli zápas s domácí Kroměříží, v sobotu pak s top týmem Slovenské soutěže, Trenčínem.
28.11.U16: V rámci tradičního posezónního výjedu na Moravu jsme tentokrát sehráli dvojutkání s Kroměříží a TrenčínemTRC - DUK 7:1, 0.kolo | RedakceMinulý rok jsme poměřili síly s týmy z Olomuce (Sigma a HFK), letos jsme zavítali více na jih. V pátek jsme sehráli zápas s domácí Kroměříží, v sobotu pak s top týmem Slovenské soutěže, Trenčínem.
28.11.U17: Za poznáním jsme vyrazili do krásného moravského města Kroměříž.KRO - DUK 1:7, 0.kolo | RedakceV přechodném období jsme si zajeli zahrát dvě utkání na Moravu, kde jsme si v pátek po příjezdu zahráli s místním týmem Hanácká Slavia a v sobotu ráno se slovenským týmem AS Trenčín.
28.11.U17: Za poznáním jsme vyrazili do krásného moravského města Kroměříž.TRC - DUK 3:1, 0.kolo | RedakceV přechodném období jsme si zajeli zahrát dvě utkání na Moravu,kde jsme si v pátek po příjezdu zahráli s místním týmem Hanácká Slavia a v sobotu ráno se slovenským týmem AS Trenčín.
27.11.Na závěr podzimu prohrála juniorka s BudějovicemiDUK - CEB 1:4, 15.kolo | RedakceV posledním utkání Juniorské ligy před zimní přestávkou Dukla podlehla na domácí půdě Českým Budějovicím 1:4. Jediný gól domácích vstřelil Emmanuel Edmond, který se trefil již ve třetím z posledních 4 zápasů.
26.11.Dukla slaví vítězství! Ze Zlína vezeme všechny tři bodyZLF - DUK 0:1, 15.kolo | RedakceNaprosto zasloužené vítězství nad druhým týmem tabulky ePojisteni.cz ligy na jeho hřišti. Toho dosáhli hráči Dukly ve vyhecovaném zápase, jímž uzavřeli první polovinu ligového ročníku. Jediným úspěšným střelcem utkání se stal Peter Olayinka, který uklidil do sítě Néstorův centr nekompromisní hlavičkou.
26.11.Michal Bezpalec: „Tři body jsou ohromně důležité“RedakceDefenzivní hráč s přezdívkou Rooney nastoupil na jiném postu, než na kterém jsme ho byli zvyklí vídat v předchozích zápasech této sezóny. Pral se se soupeři stejně zarputile, jako jeho o něco slavnější kolega, podle kterého se mu přezdívá a pomohl tak týmu k veledůležitému plnému bodovému zisku.
26.11.Juniorka přivítá jako posledního soupeře podzimu České BudějoviceDUK - CEB 1:4, 15.kolo | RedakcePoslední domácí a zároveň podzimní utkání odehraje juniorka v neděli 27. listopadu od 13,00 hodin na umělé trávě v areálu ZŠ Mikulova, nedaleko stanice metra Opatov.
25.11.U15: Na Aritmě se nám podařilo zvítězit s ChrudimíDUK - CHR 4:0, 15.kolo | RedakceV mrazivém listopadovém počasí jsme odehráli na Aritmě kvalitní utkání. Brzy jsme šli do vedení a po celou dobu hry jsme více kontrolovali hru a byli aktivnější. Utkání jsme dohráli s čistým štítem a nakonec zvítězili v poměru 4:0.
24.11.Starší žáci ukončí podzim na AdmiřeRedakceStarší žáci DUKLY se rozloučí s podzimní částí ligové sezony zápasy s pražskou Admirou. "C" družstvo čeká ještě dohrávka přeloženého utkání s FC Přední Kopaninou v Pražském přeboru.
24.11.V sobotu naposledy venku. Čeká nás ZlínZLF - DUK 0:1, 15.kolo | RedakcePodzimní část sezony se blíží ke svému konci, brzy budou Vánoce. A právě o prvním adventním víkendu čeká Duklu tým, s kterým se jako s jediným ještě tuto sezonu nestřetla – FC FASTAV Zlín.
23.11.Podpořte holky v cestě do Las VegasRedakce
https://www.startovac.cz/projekty/dukla-las-vegas/
23.11.Za Duklou na (zlínskou) LetnouRedakceNa poslední venkovní ligový zápas Dukly v roce 2016 vyrážíme na Letnou. Ne však tramvají či procházkou – sousedské derby hrajeme až na jaře. Tentokrát se po půlroce vrátíme do Zlína, kde nás přivítá ten momentálně úspěšnější z obou „letenských“ klubů - alespoň co do ligové tabulky.
Další stránky
1234>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 10:15
FK Dukla Praha B
Sokol Hostouň