Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12345>>
30.11.Trenér dorostenců U17 hodnotí podzimní část sezonyRedakcePůlku soutěže mají dorostenci do 17 let za sebou. Trenéra Tomáš Kulvajta jsme poprosili o krátké zhodnocení. Zároveň nám prozradil nejbližší plán přátelských utkání. Odkryl účast svého týmu na zimním turnaji na Meteoru a dodal termíny utkání na turnaji pro zimní přípravu.
30.11.Richard Polák, trenér mladšího dorostu U16, o podzimní části sezónyRedakce
30.11.Kaspars Gorkšs o svých vstřelených brankách proti TeplicímRedakceV utkání proti Teplicím dokázal ve spolupráci s celou obrannou linií udržet počtvrté čisté konto pro celý tým. Zároveň vstřelil dvě branky ze standardních situací, přičemž ta první byla hodně důležitá.
30.11.Juniorská liga: Hodnocení a sestřih utkání v Mladé BoleslaviMBA - DUK 5:0, 19.kolo | RedakcePoslední utkání podzimní části Juniorské ligy neskončilo pro Duklu šťastně. Na hřišti Mladé Boleslavi prohrála Juniorka jasně 5:0. Zápas byl výrazně ovlivněný přítomností hned 5 hráčů A týmu v boleslavském dresu.
29.11.V posledním ligovém utkání podzimu nestačila juniorka na Mladou BoleslavMBA - DUK 5:0, 19.kolo | RedakcePoslední utkání podzimní části Juniorské ligy neskončilo pro Duklu šťastně. Na hřišti Mladé Boleslavi prohrála Juniorka jasně 5:0. Zápas byl výrazně ovlivněný přítomností hned 5 hráčů A týmu v boleslavském dresu.
29.11.Dukla klub pořádá výjezd do PlzněRedakcePo výhře nad Teplicemi, v posledním domácím zápase, se blíží závěr podzimu, který Duklu čeká na území úřadujícího mistra, Viktorie Plzeň. Pojeďte společně s DUKLA KLUBEM podpořit svůj tým do Doosan areny. Utkání se hraje v neděli 6. prosince od 18:30 hodin.
28.11.Aldin Čajič hodnotí utkání s TeplicemiDUK - TEP 4:0, 15.kolo | RedakceAldin Čajič se velkou měrou podílel na jednoznačném vítězství domácí Dukly nad Teplicemi. Postaral se o zásadní moment zápasu, a to když po narážečce s Branislavem Miloševičem otevřel skóre zápasu.
28.11.Video: Hodnocení utkání proti TeplicímRedakceVe velmi ofenzivně laděném utkání Dukla zvítězila jasně 4:0. Celé utkání měli domácí jasnou převahu a gólů v síti soupeře mohlo být i více, nebýt dobrého výkonu hostujícího brankáře Slavíka. Za tým z Julisky se dvakrát trefil Kaspars Gorkšs a po jednom přesném zásahu přidali Tomáš Přikryl a Aldin Čajič. Utkání hodnotí Michael Krmenčík a trenér Luboš Kozel.
27.11.Dukla doma jasně přehrála TepliceDUK - TEP 4:0, 15.kolo | RedakceVe velmi ofenzivně laděném utkání Dukla zvítězila jasně 4:0. Celé utkání měli domácí jasnou převahu a gólů v síti soupeře mohlo být i více, nebýt dobrého výkonu hostujícího brankáře Slavíka. Za tým z Julisky se dvakrát trefil Kaspars Gorkšs a po jednom přesném zásahu přidali Tomáš Přikryl a Aldin Čajič.
26.11.Namalujte si knír a vyfoťte se s celým “A” mužstvemRedakceV rámci posledního utkání Dukly na Julisce v letošním roce nachystali zástupci fanoušků a fanklubu Dukly překvapení v rámci vrcholící kampaně Movember.
26.11.Jiří Blažek slaví 70. narozeniny. Přejeme vše nejlepší!Redakce
Jiří Blažek (vlevo) se sportovním ředitelem Günterem Bittengelem.


Jiří Blažek, narozen 26. listopadu 1945

26.11.Patrik Zeidler o první části sezóny a plánu přípravyRedakce
26.11.Poslední utkání tohoto roku sehrajeme s TeplicemiDUK - TEP 4:0, 15.kolo | RedakcePředposlední utkání podzimní části sezóny a zároveň poslední domácí utkání tohoto roku. Dukla se v 15. kole utká o body s týmem Teplic. Zápas začíná v pátek 27. listopadu od 18 hodin na stadionu Juliska.
25.11.V posledním utkání podzimu přehrál starší dorost Most.MOS - DUK 0:4, 16.kolo | Redakce
25.11.Galerie "A" týmu aneb Portréty z JuliskyRedakceV úterý 24. listopadu 2015 byla na tribuně Julisky slavnostně zveřejněna elektronická kniha Zuzany Maléřové Galerie "A" týmu aneb Portréty z Julisky.
25.11.Utkání s Meteorem skončilo pro žáky U15 remízouDUK - MTR 2:3, 16.kolo | Redakce
25.11.S Meteorem žáci U14 na Julisce prohráliDUK - MTR 1:6, 16.kolo | RedakcePoslední kolo žákovské ligy přivedlo na Julisku tým Meteoru. V chladném, ale slunečném odpoledni předvedli Meteorští silný výkon. Nám chyběla týmová soudržnost, pozitivní komunikace a nebyli jsme ani psychicky odolní. Nakonec jsme prohráli 1:6, po poločase 0:2.
25.11.Víkend strávil mladší dorost v OlomouciRedakceO tomto víkendu absolvovali oba týmy mladšího dorostu dvě dvojutkání s týmy Sigmy Olomouc a HFK Olomouc. Zápasy jim zpestřilo cestování vlakem, sledování zápasu našeho A-týmu se Sigmou i netradiční nocleh na faře v Dubu nad Moravou, spojený s prohlídkou místního kostela včetně barvitého výkladu místního pana faráře.
24.11.Hlasujte v anketě iSportu o nejhezčí gól pro Krmenčíka a TetouraRedakce
23.11.Podzim na Julisce zakončíme proti TeplicímDUK - TEP 4:0, 15.kolo | RedakcePosledním soupeřem, se kterým se Dukla v této sezoně Synot ligy ještě nepotkala, je celek z Teplic, který se aktuálně nachází na deváté příčce ligové tabulky.
Další stránky
12345>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 10:15
FK Dukla Praha B
Sokol Hostouň