Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2010 vyšly tyto články:

1.11.David Mikula: I fanoušci mi dávali nadějiRedakceP R A H A - Běžela 79. minuta zápasu, když se trenér Luboš Kozel rozhodl střídat. Na hřiště ve Zlíně poslal Davida Mikulu. Sedmadvacetiletý obránce se vrátil na druholigový trávník přesně po osmi měsících, v nichž se léčil z přetrženého křížového vazu.
5.11.Přezimuje Dukla na prvním místě v tabulce? Rozhodne se proti Sokolovu, který má skvělou formuDUK - SOK 1:0, 15.kolo | RedakceP R A H A - Rozlučka s fotbalovým rokem 2010 čeká Duklu v neděli, kdy v posledním podzimním kole přivítá Sokolov. Pokud svěřenci trenéra Luboše Kozla zvítězí, přezimují na prvním místě v tabulce.
6.11.Výhra nad Sokolovem zajistila první místoDUK - SOK 1:0, 15.kolo | RedakceFotbalisté Dukly přezimují jako druholigový lídr! Definitivně o tom rozhodla výhra v 15. kole nad Sokolovem 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil už v 1. minutě Tomáš Berger.
8.11.Dukla vládne podzimním statistikám: nejvíce bodů, nejlepší defenziva, …P R A H A - Fanoušci Dukly se radovali z gólů v průměru každých 58 minut. Brankář Filip Rada naopak lovil míč ze sítě po každých 192 minutách. Jaké jsou další podzimní statistiky? Podívejte se sami.
15.11.Co čeká Duklu v zimě? Dřina v Krkonoších i herní soustředění v zahraničíRedakceP R A H A - Jak bude probíhat příprava na druholigové jaro? V tomto období si hráči zpestřují trénink třeba plážovým volejbalem nebo hokejem. Ale už se blíží tradiční zimní dřina: běhání a nabírání fyzické kondice. V plánu je rovněž zahraniční herní soustředění.
20.11.Na Julisku přestupuje talentovaný útočník Jan PázlerRedakceP R A H A - Dukla získala posilu do útoku. Na Julisku přichází ze Slavie talentovaný útočník Jan Pázler, který podepsal tříletou smlouvu.
 

Fotogalerie


Partneři klubu