V říjnu 2022 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
1.10.Připomínáme 74. výročí založení klubuKlub
2.10.Vybojovaný bod z JinonicMOT - DKB 2:2, 9.kolo | ing. Jiří UldrichV devátém kole ČFL, sk. A zajížděla rezerva B-týmu Dukly na hřiště Motorletu v Jinonicích. Motorlet v minulém kole přivezl bod za remízu z Domažlic 2:2, a s 11 body byli v tabulce na 9. místě. Dukla v minulém kole porazila doma B-tým Bohemians 3:1a v průběžné tabulce zaujímala 6. příčku v tabulce. Za domácí nastoupil hráč zvučného jména – M. Stoch, B-tým Dukly byl posílen o hráče z kádru A-týmu: - v brance J. Čtvrtečka, v obraně F. Matoušek a K. Arnaud, v záloze J. Uhlíř a M. Douděra a v útoku D. Huf a J. Hodek. Ve velmi kvalitním a fotbalovém zápase se domácí dostali do vedení dvěmi brankami v rozmezí tří minut mezi 35. 37. minutou, Dukla vyrovnala po hodině hry z pokutového kopu po faulu domácí obrany na D. Hufa a osm minut před vypršením řádné hrací doby po útočné akci Dukly a přetaženém centru. To už Dukla hrála o deseti, neboť po dvou žlutých kartách byl vyloučen K. Arnaud. Rezerva Dukly tak v dalším z pražských „derby“ nevyšla bodově naprázdno a drží se ve středu tabulky ČFL, sk. A.
3.10.Proti Střešovicím jsme se prosadili hlavně herně a střeleckyDUK - STR 9:2, 7.kolo | Pavel PapežDo Ruzyně zavítal další tým z Prahy 6, tentokrát jsme přivítali kluky ze Střešovic.
3.10.I přes dobrý výkon jsme z Budějovic body nepřivezli ČBU - DUK 2:1, 9.kolo | Tomáš KulvajtNa jihu Čech jsme sehráli velmi dobré utkání, domácí však byli produktivnější a i přes naši herní převahu ve druhém poločasu jsme vyrovnat nedokázali.
3.10.WU18: Důležité 3 body z Hradce KrálovéHRA - DUK 0:4, 6.kolo | RedakceOstrá v prvním zápase za Duklu vstřelila dvě branky a dorostenky vezou 3 body z Hradce Králové.
3.10.Prodej vstupenek na utkání MOL Cupu se Slavií spuštěnKlubKlub FK Dukla Praha se po dohodě s SK Slavií Praha rozhodl posunout výkop utkání v rámci 3. kola MOL Cupu. Z původního termínu ve středu 19. října od 15:00 byl začátek utkání posunutý na 18:00 stejného dne. FK Dukla se tak rozhodla vyhovět oběma fanouškovským táborům a posunula začátek utkání. Předprodej vstupenek za výhodnější cenu začíná v pondělí 3. října v 18 hodin.
3.10.Vítězství U18 nad RoudnicíDUK - RNL 3:2, 9.kolo | Adam LukášVe vyrovnaném utkání nakonec naše osmnáctka dokázala vstřelit o branku více než soupeř, když o svém vítězství rozhodla sedm minut před koncem zápasu brankou Reka.
3.10.Ženy A: Bezbranková remíza v PlzniPLZ - DUK 0:0, 6.kolo | Redakce
5.10.U12 - 3 body z Mladé Boleslavi po velmi povedeném výkonuMBA - DUK 5:6, 7.kolo | Jakub SainerV Mladé Boleslavi jsme sehráli vyrovnané utkání, které jsme rozhodli dvě minuty před koncem ve svůj prospěch.
6.10.Aleš Foldyna, životní jubileum – 55 letMiloslav JíchaNarodil se 11. října 1967 v Ostravě. Záložník, odchovanec TJ Baník Ostrava OKD.
6.10.B-tým hostí Králův DvůrTomáš Hubáček V rámci 10. kola České fotbalové ligy hostí náš B-tým FK Králův Dvůr.
6.10.Program mistrovských utkání mládeže FK DUKLA PrahaTomáš HubáčekNaše mládežnická družstva čekají o víkendu další zápasy jejich mistrovských soutěží.
7.10.Souboj s naším tabulkovým sousedem RedakceV rámci jedenáctého kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se od 10:15 představí FK Dukla Praha ve velmi důležitém utkání na půdě svého v tabulce nejbližšího souseda, v Chrudimi.
7.10.David Kozel podepsal novou smlouvuTisková zprávaMladý záložník se s klubem dohodl na pokračování spolupráce. Smlouvu má podepsanou na dvě další sezóny.
8.10.V Chrudimi se nám podařilo vyrovnat, tři body ale nakonec zůstávají domácím.CHR - DUK 2:1, 11.kolo | Michael SchusterFK Dukla Praha se v jedenáctém kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY představila na půdě Chrudimi. Ta se před zápasem nacházela jen o místo pod Pražským celkem. První branku slavili domácí, prosadil se Jan Záviška. Ve 30. minutě krásnou střelou z volného kopu vyrovnal Lukáš Buchvaldek a stanovil poločasové skóre na 1:1. Ve druhém poločase se prosadil chrudimský Tomáš Jedlička a zápas tak nakonec skončil 2:1 pro domácí.
10.10.Jaroslav Bendl životní jubileum 75 letMiloslav JíchaNarozen 15. října 1947 ve Velké Dobré, okres Kladno. Levý obránce, který v Dukle Praha působil v letech 1967-1977, autor 5 ligových branek. Jmenovaný byl technický obounohý elegantní hráč se stále dobrou výkonností. S fotbalem začínal ve své rodné obci ve Velké Dobré, potom oblékal dres TJ SONP Kladno, odtud nastoupil na vojenskou základní vojenskou službu do ASVS Dukla Praha.
10.10.V domácím utkání jsme podlehli Olomouci o čtyři brankyDUK - OLO 0:4, 10.kolo | Tomáš KulvajtOlomoučtí nám dali lekci z chování v pokutovém území, kde byli oproti nám mimořádně přesní a efektivní.
10.10.B-tým utrpěl první domácí porážkuDKB - KRD 1:3, 10.kolo | ing. Jiří UldrichV desátém kole ČFL, sk. A přivítala rezerva B-týmu Dukly na domácím hřišti v Přední Kopanině hosty z FK Králův Dvůr. Hosté v minulém kole doma prohráli s Jiskrou Domažlice 0:1, a s 8 body byli v tabulce na 13. místě. Dukla v minulém kole remizovala na hřišti Motorletu 2:2 a patřila jí 8. příčka v tabulce. V tomto zápase na sebe narazila rozdílná mužstva, hosté, se zkušenějšími hráči (věkový průměr 26,9 roku) proti perspektivním mladíkům z Dukly (věkový průměr 19,6 roku). Hosté vsadili na pevný obranný blok do hloubky max. 25 metrů v rozestavení 4-1-4-1 se zdvojenou až ztrojenou obranou útočníků Dukly podpořenou patřičným důrazem a použitím všech prostředků k zastavení kombinací domácích s okamžitým rychlým přechodem do protiútoků, naproti domu Dukla, která se snažila ofenzivou prorazit hostující obranu. Zápas se odehrával za územní převahy rezervy Dukly, a na druhou stranu rychlé protiútoky hostí využívajících jediného vysunutého hráče v útoku, který „sklepával“ dlouhé míče z obrany hostí na dobíhající a jej doplňující hráče z druhé a třetí vlny hostí. Tomuto způsobu hry napomohlo i poměrně včasné vedení hostí již ve 23. minutě po rušovém protiútoku a zakončení z 11 metrů po centrovaném míči z pravého křídla. Když potom Dukla ve druhé půli zaslouženě vyrovnala a v době sílícího tlaku neproměnila dvě gólové příležitosti a hosté ze dvou standardních situací vstřelili dva góly v poslední dvacetiminutovce, bylo o vítězi rozhodnuto.
10.10.Miloslav Jícha - Doyen českých fotbalových funkcionářů se dožívá 85 letKlubOd 1. ledna 1957, kdy nastoupil do Dukly Praha jako sekretář mládeže, do dnešních dnů zůstal našemu klubu věrný (nepočítáme-li desetiletou přestávku způsobenou odchodem Dukly Praha ze scény profesionálního fotbalu, kdy působil v Příbrami).
11.10.U18 vítězí na půdě VlašimiVLA - DUK 1:3, 10.kolo | Adam LukášJiž šestého vítězství v řadě dosáhla naše osmnáctka ve Vlašimi, když o něm rozhodla až v samotném závěru utkání.