PORTRÉTY Z JULISKYPetr Malý

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2021 vyšly tyto články:

1.5.Dukla vyhrála v Chrudimi! Rozhodl jeden gól a chycená penaltaCHR - DUK 0:1, 21.kolo | Lukáš ŠonskýTřetí výhra ze čtyř zápasů. Dukla na prvního máje zvítězila v 21. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na hřišti Chrudimi 1:0. O našem triumfu rozhodl v závěru první půle svým gólem Sunday Faleye, Filip Rada chytil ve druhém poločase penaltu.
1.5.Rada o penaltě: Trenér Majer mi poradil stranu, je to i jeho zásluhaCHR - DUK 0:1, 21.kolo | Lukáš ŠonskýByl to klíčový moment sobotního utkání v Chrudimi. Dukla vedla 1:0, ale v 72. minutě mohl soupeř z penalty vyrovnat. Brankář Filip Rada však nejlepšího ligového střelce Ladislava Mužíka vychytal a těsný náskok už jsme udrželi až do konce.
2.5.Béčko konečně vítězně! Ústí nad Orlicí porazilo 2:1DUK - UNO 2:1, 0.kolo | RedakceNaše rezerva otočila přátelské utkání proti Ústí nad Orlicí a zvítězila 2:1. Další duel čeká "béčko" v úterý proti rezervě Bohemians 1905 a v sobotu proti Chlumci nad Cidlinou.
4.5.Malé pražské derby. Čeká nás duel s Viktorií ŽižkovDUK - ZIZ 1:2, 22.kolo | Lukáš ŠonskýČtyři zápasy, tři výhry. Dukla má po příchodu trenéra Bohuslava Pilného skvělou formu a ráda by to potvrdila i ve středečním utkání 22. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, kdy na Julisce hostíme Viktorii Žižkov. Pokud se nechystáte přijít fandit osobně, můžete nám držet palce na dálku u přímého přenosu ČT Sport. Začínáme v 15:00.
4.5.Jaké bylo dětství ve Francii? Jiří Piroch byl hostem Podcastu z JuliskyRedakcePozvání do pátého dílu Podcastu z Julisky přijal aktuálně zaskakující kapitán a jeden z lídrů týmu obránce Jiří Piroch. Na co všechno přišla řeč? Třeba na aktuální zlepšenou formu, jeho vztah k rozhodčím, házenou nebo dětství ve Francii.
5.5.Hlasatel z Julisky k utkání s Žižkovem v online verziDUK - ZIZ 1:2, 22.kolo | RedakceJe tu pražské derby a ani tentokrát nepřijdete o náš zápasový magazín Hlasatel z Julisky. Přečíst si v něm můžete třeba povídání s našim vedoucím Petrem Malým nebo rozhovor s Michalem Filipem z organizace Gunnruners, se kterou Dukla v rámci e-sportu spolupracuje.
5.5.Krutá porážka. Žižkov otočil derby dvěma góly v závěruDUK - ZIZ 1:2, 22.kolo | Lukáš ŠonskýDukla zapsala první porážku pod trenérem Bohuslavem Pilným. Ve 22. kole doma proti Žižkovu jsme šli dvanáct minut před koncem z penalty do vedení, soupeř však skóre dvěma trefami v nastaveném čase otočil.
7.5.Ivo Urban slaví životní jubileum 90 letKlubKulaté 90. narozeniny slaví dnes, v pátek 7. května, Ivo Urban. Je posledním žijícím hráčem ze starší generace slavných fotbalistů Dukly z 50. a 60. let.
7.5.Na hřiště lídra. Dukla se představí v Hradci KrálovéHRA - DUK 2:1, 23.kolo | Lukáš ŠonskýJe před námi předposlední venkovní zápas této sezony. Ve 23. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zajíždíme do Hradce Králové, kde má duel začátek v sobotu v 15:45 a živě ho vysílá ČT Sport.
8.5.Z Hradce Králové vezeme těsnou porážku. O výsledku rozhodl už první poločasHRA - DUK 2:1, 23.kolo | Lukáš ŠonskýDukla ve 23. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY podlehla Hradci Králové na jeho hřišti 1:2. Proti vedoucímu týmu tabulky jsme v první půli po gólu Lukáše Buchvaldka dokázali vyrovnat nepříznivý stav, ale soupeř nám brzy znovu odskočil a skóre už se do konce utkání nezměnilo. Téměř celý druhý poločas jsme po vyloučení Štěpána Šebrleho dohrávali o deseti.