archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2021 vyšly tyto články:

Další stránky
12345>>
1.10.Ženy sehrají zápas v JirnechRedakceŽenský A tým Dukly Praha se v neděli 3.10. od 15:00 utká s Pardubicemi v záchranářském souboji, poprvé však na domácím hřišti v Jirnech.
1.10.Náš rezervní tým hostí béčko JablonceTomáš HubáčekV neděli 3.10. hostí naše béčko rezervu prvoligového Jablonce. Tímto zápasem uzavře tzv. anglický týden, ve které zatím získalo 4 body ze dvou utkání.
1.10.Program mistrovských utkání FK DUKLA Praha, spolek - 2.-3.10.2021Tomáš HubáčekTaké o tomto víkendu budou pokračovat mistrovské soutěže naší mládeže a "C"-mužstva. Velmi důležité zápasy se hrají naši dorostenci v neděli v Mladé Boleslavi a fandit budeme samozřejmě i ostatním týmům.
1.10.Proti Prostějovu bez bodů. Soupeř rozhodl jedním gólem už v úvoduDUK - PRO 0:1, 10.kolo | Lukáš ŠonskýOslava 73. klubového výročí nám v pátek v podvečer na Julisce zhořkla. V zápase 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s Prostějovem jsme prohráli 0:1 po gólu ze sedmé minuty. Další duel nás čeká už ve středu, kdy k nám k pohárovému utkání přijedou prvoligové České Budějovice.
2.10.Výsledky FK DUKLA Praha, spolekTomáš HubáčekNaši žáci potvrdili roli favorita a jak kategorie U15 tak i U14 své soupeře porazily. Ve středu je čekají mnohem těžší zápasy v Ústí nad Labem
2.10.Žáci U15 potvrdili dobrou formuDUK - LIT 9:3, 8.kolo | Tomáš HubáčekNaši starší žáci kategorie U15 porazili v dalším mistrovském utkání FŠ Litvínov vysoko 9 : 3, když o výsledku zápasu bylo rozhodnuto již po prvním poločase.
2.10.Žáci U14 rozstříleli LítvínovDUK - LIT 13:0, 8.kolo | Pavel PapežTaké U14 si se svým soupeřem poradila a zvláště ve druhém poločase si v Ruzyni otevřela střelnici.
3.10.WU13: Tři body proti FK TepliceDUK - TEP 8:6, 5.kolo | Lukáš RedlichV napínavém utkání jsme si připsali tři body.
3.10.V desátém kole ČFL béčko Dukly prohrálo s rerezervou prvoligového JablonceDUK - JBB 0:3, 10.kolo | Jiří UldrichB-tým Dukly přivítal v 10. kole ČFL, skupiny B na domácím hřišti v Jirnech tým FK Jablonec B, který po odehraných 10 kolech (včetně předehrávaného 15. kola) byl v tabulce na prvním místě se ziskem 17 bodů. Hosté v zápase potvrdili oprávněnost jejich umístění na špičce tabulky a pozici favorita v zápase. Dukla, která v předchozích šesti zápasech vždy bodovala, se nakonec musela sklonit před zkušenějším týmem ze severu. Nakonec úspěch slavila zkušenost hostí nad elánem mladíků Dukly, když zápas se rozhodl v rozpětí tří minut mezi 55. a 58. minutou.
4.10.Z Mladé Boleslavi si po brankách ve druhém polčasu přivážíme cenné tři bodyMBA - DUK 0:2, 8.kolo | Tomáš KulvajtDramatické utkání, ve kterém jsme museli zvládnout i více než půlhodinové oslabení , jsme odehráli velmi pozorně a po brankách Löfflera a Fojta vezeme z Mladé Boleslavy další důležité vítězství.
4.10.Po silném výkonu jsme natáhli vítěznou sériiMBA - DUK 0:5, 8.kolo | Jakub SainerV krásném areálu Mladoboleslavské akademie jsme si připsali zaslouženou vysokou výhru s druhým čistým kontem v sezóně.
4.10.Ženy A: Důležitý zápas rozhodla penaltaDUK - PAR 0:2, 7.kolo | RedakceV neděli odpoledne nastoupila Dukla k důležitému utkání dvou posledních týmů, po vyrovnaném průběhu s minimem šancí zvítězily soupeřky po penaltě a gólu z poslední minuty.
5.10.Dukla chce zabojovat o pohárový postup. V cestě nám stojí České BudějoviceDUK - CEB 1:3, 3.kolo | Lukáš ŠonskýPo více než měsíci se o slovo znovu přihlásil domácí pohár MOL Cup. V jeho třetím kole se ve středu doma na Julisce utkáme s prvoligovými Českými Budějovicemi. Zápas začíná v 15:30 hodin.
5.10.Vysoká výhra U18DUK - DEC 13:0, 8.kolo | Adam LukášNaše U18 si na UMT na Julisce zřídila další střelnici a soupeře na zpáteční cestu na sever republiky vyprovodila třinácti góly.
5.10.WU18: Výhra 7:0 v MělníkuMBO - DUK 0:7, 6.kolo | Lukáš Smrčka
5.10.U16 - 12 branek, 9 střelcůDUK - DEC 12:0, 8.kolo | Tomáš HubáčekV 8. kole ČDD nastřádali chlapci střelecké sebevědomí. Na Julisce se slavilo za 90 minut celkem dvanáctkrát.
5.10.Starší žáci DUKLY jedou ve středu do ÚstíTomáš HubáčekStarší žáci DUKLY sehrají ve středu odložené utkání 7. kola ČDŽ v Ústí nad Labem.
6.10.WU13: Slovan Liberec potvrdil roli favorita soutěžeDUK - LIB 1:6, 6.kolo | Lukáš RedlichV 6. kole 1. ligy mladších žákyň nám v cestě o 3 body stál silný soupeř.
6.10.Dukla končí v poháru. Po obratu ve druhé půli nás vyřadily České BudějoviceDUK - CEB 1:3, 3.kolo | Lukáš ŠonskýDukla ve 3. kole MOL Cupu prohrála doma s prvoligovými Českými Budějovicemi 1:3 a je vyřazena. Utkání jsme dobře rozehráli a jako první skórovali, soupeř však ve druhém poločase třemi trefami skóre otočil.
7.10.V přátelském utkání změříme síly s prvoligovými Bohemians 1905DUK - BOH 4:3, 0.kolo | Lukáš ŠonskýDva dny po pohárovém vystoupení s Českými Budějovicemi nastoupíme proti dalšímu prvoligovému týmu. Na hřišti v Libčicích nad Vltavou odehrajeme v pátek přátelské utkání s Bohemians 1905. Zápas začíná ve 14:00.