Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.1.Ivan Schranz končí angažmá v DukleRedakceDukla nadále pracuje na obměně kádru. Domluvila se na ukončení spolupráce s útočníkem Ivanem Schranzem. Ten si našel nové angažmá v kyperském klubu AEL Limassol, do zimní přípravy A týmu Dukly už se nezapojil.
30.1.V sobotu sehrála juniorka přípravné utkání s PardubicemiPAR - DUK 4:2, 0.kolo | RedakceZajímavou konfrontaci si vyzkoušeli hráči dukelské juniorky, kteří si zahráli s dospělým druholigovým týmem Pardubic. Zápas výrazně ovlivnilo husté sněžení, i přesto to byla pro kluky skvělá zkušenost.
30.1.Dukla odehraje na Julisce generálku s BohemiansDUK - BOH 2:1, 0.kolo | RedakceV sobotu 2. února od 14 hodin odehrajeme poslední přípravné utkání této zimy. Na hlavním hřišti na Julisce přivítáme Bohemians 1905, se kterými jsme v této sezoně už absolvovali oba zápasy základní části.
29.1.WU15: Prohra na ÚjezděU45 - DUK 6:0, 0.kolo | RedakceMísto pondělního tréninku jsme sehráli přípravné utkání na Újezdě.
25.1.Utkání s Dynamem Drážďany jsme prohráli 2:3DRA - DUK 3:2, 0.kolo | RedakceV pátek odpoledne se odehrálo předposlední přípravné utkání zimy. S druholigovým německým týmem Dynamo Drážďany jsme hráli vyrovnanou partii, která skončila naší těsnou prohrou.
24.1.U17: Ze Stuttgartu do Janova a velký úspěch DuklyRedakceNa mezinárodním dorosteneckém turnaji zanechala dukelská fotbalová škola, reprezentovaná kategorií U17, otisk mimořádného charakteru.
23.1.David Bezdička odchází na hostování RedakceV Teplicích bude v jarní části hostovat útočník Dukly David Bezdička. K týmu Severočechů se přidal už v pondělí, kdy s nimi odcestoval na soustředění na Kypr. Dnes bylo jeho hostování stvrzeno podpisem.
22.1.WU18: Náročná příprava s dorostenkami BrnaDUK - LOH 0:6, 0.kolo | RedakceV neděli 20. ledna přijela na Julisku juniorka Brna H.Heršpice, která dorazila kompletní. Všechny mládežnické reprezentantky a také dvě zimní posily do týmu žen z Ameriky. Soupeř prokázal obrovskou kvalitu, utkání jednoznačně ovládl a zvítězil 6:0.
22.1.Dukla suverénně porazila PříbramDUK - PRI 4:0, 0.kolo | RedakceVítězství 4:0 vybojovali v mrazivém zimním odpoledni fotbalisté Dukly v přípravném zápase s Příbramí. Na umělé trávě v Satalicích se poprvé představila nová posila Dukly Pablo González Juárez.
21.1.V úvodním utkání zimní přípravy přestřílela juniorka třetiligové BrozanyBRO - DUK 3:4, 0.kolo | RedakceDukelská juniorka odehrála v sobotu první přípravné utkání zimy. Nad týmem mužů třetiligového Sokola Brozany zvítězila 4:3.
21.1.Frederik Bilovský opouští DukluRedakceZáložník A týmu Frederik Bilovský opouští Duklu, klub se s ním domluvil na rozvázání spolupráce. Další kroky slovenského hráče míří zpět do jeho domoviny, ve fotbalové kariéře bude pokračovat v Nitře.
19.1.Dukla v přípravě porazila druholigovou ChrudimDUK - CHR 4:1, 0.kolo | RedakceV dalším přípravném utkání se v Hradci Králové Dukla střetla s celkem MFK Chrudim. Dukla byla celý zápas lepším týmem a soupeře přehrávala. V každém poločase vstřelila dva góly a utkání jednoznačně ovládla.
19.1.WU15: Starší žákyně nestačily na žáky Uhelných SkladůDUK - UH5 0:8, 0.kolo | RedakceV sobotu večer nastoupily starší žákyně proti stejně starým klukům z Uhelných Skladů.
18.1.WU18: Druhé modelové utkání skončilo remízou 3:3!DUK - DKB 3:3, 0.kolo | RedakceVe čtvrtek místo tréninku odehrály modelové utkání dorostenky proti ženskému B-týmu. Tradiční utkání skončilo po dlouhé době remízou, když na obou stranách bylo k vidění několik zajímavých akcí.
17.1.Milovické zlato vyhrály baletky pražské DuklyRedakcePrvní turnaj roku 2019 zvládla naše děvčata nad očekávání. Po skvělé páteční tréninkové sněhové koulovačce nám osmička z nich v sobotu od samého rána předváděla nápaditou hru s výborným napadáním a to vše znovu při hře bez brankářky.
16.1.Martin Chlumecký odchází na hostování RedakceObránce A týmu Martin Chlumecký už s Duklou neabsolvuje jarní část sezony, tento týden se připojil k přípravě s týmem Vysočiny Jihlava.
16.1.Pablo González Juárez posílí útok DuklyRedakceDukla posiluje svůj útok – dnešním dnem je součástí A týmu španělský útočník Pablo González Juárez, kterého klub sledoval už delší dobu. Hráč přestupuje ze španělského třetiligového klubu Salamanca CF.
16.1.Dukla v přípravě porazila ŽivaniceDUK - ZIV 4:2, 0.kolo | RedakceDukla sehrála první duel v rámci soustředění. V areálu hradecké Slavie ve středu večer porazila třetiligové Živanice 4:2.
15.1.Ženy zahájily zimní přípravuRedakceV pondělí 14.1.2019 zahájil ženský A tým zimní přípravu. Příprava bude letos opravdu dlouhá. Máme před sebou 12 týdnů, během kterých odehrajeme několik přípravných utkání s týmy žen i chlapců. Pro zpestření se vydáme i na hory, kde vyzkoušíme lyžařské a běžecké umění hráček a realizačního týmu. V únoru nás čeká odložené utkání poháru s Čáslaví.
13.1.WU18: Modelové utkání vyšlo lépe oranžovýmRedakceV neděli 13. ledna 2019 se po obědě sešly dorostenky k modelovému utkání, které odehrály hráčky mezi sebou. Kádr doplnilo několik starších žákyň a všechny přítomné se rozdělily do dvou týmů – modrého a oranžového. Druhý jmenovaný tým byl úspěšnější a po konečném výsledku 8:2 zvítězil.
Další stránky
12>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu