Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
2.1.Soutěž o VIP vstupenky a podepsaný dresRedakceU příležitosti 10 000 fanoušků na oficiálním klubovém účtu na Facebooku, jsme přichystali soutěž o podepsaný HRANÝ dres Jakuba Považance z minulé sezóny. Jako bonus obdrží výherce ještě dvě VIP vstupenky na jarní domácí zápas na Julisce dle vlastního výběru.
2.1.Start zimní přípravy a aktualizovaný plán přípravných utkáníRedakcePoprvé po novém roce se hráči prvního týmu setkají v úterý 3. ledna 2017. V prvním týdnu je čekají zátěžové testy. První ze sedmi utkání odehrají ve středu 18. ledna 2017 proti Vlašimi.
3.1.A mužstvo zahájilo přípravuRedakceV úterý 3. ledna 2017 odpoledne se hráči sešli k prvnímu tréninku na Julisce. Přípravu zahájila první posila v tomto roce, Patrik Brandner. Na hřišti naopak chyběl Néstor a Čajič.
3.1.Dukla vítá první jarní posiluRedakceA mužstvo Dukly Praha zahájilo zimní přípravu. Novým hráčem, který bude oblékat žlutovínový dres, se stal odchovanec příbramské akademie Patrik Brandner. V klubu podepsal smlouvu do června 2019.
4.1.Junioři zahájili přípravu s novým trenéremRedakceV úterý 3. ledna 2016 zahájilo přípravu i juniorské mužstvo, které od nového roku přebírá bývalý hráč Dukly a reprezentace a trenér mládeže MICHAL KOLOMAZNÍK. Během přípravy juniory čeká například turnaj v německém Zwickau nebo utkání s Lipskem.
4.1.První rozhovor s Patrikem BrandneremRedakcePrvní jarní posila Patrik Brandner absolvovala během úterý svůj první trénink, první seznámení s týmem a také první rozhovor v dresu Dukly. V něm příbramský odchovanec zavzpomínal na své předchozí působení, popsal zrod přestupu i první dojmy z klubu.
5.1.Duklu Praha posílil Jan HolendaRedakceDůrazný útočník přestupuje z Viktorie Plzeň do Dukly Praha do června 2019. V poslední půlsezoně hostoval v Bohemians 1905.
5.1.První rozhovor s Janem HolendouRedakceČeskou a ruskou ligou protřelý bijec "Johnny" navlékl ve čtvrtek dopoledne přes hlavu dres Dukly, zapózoval pro nezbytné foto a hned zamířil k úvodnímu rozhovoru. Ten se točil především okolo záležitostí spojených přestupem anebo jeho implementaci do herního systému, který se na Julisce dlouhodobě praktikuje.
6.1.Junioři jedou v sobotu na turnaj do německého ZwickauRedakce15. ročník mezinárodního turnaje HallenMasters se uskuteční v sobotu 7. ledna 2016 ve sportovní hale německého města Zwickau. Turnaj začíná v 15 hodin.
6.1.Hráči absolvovali testy v Centru sportu ministerstva vnitra OlympRedakceK začátku jakéhokoliv přípravného období neodmyslitelně patří fyzické testy. Ačkoliv jde mezi hráči o ne zcela oblíbenou záležitost, mají svojí nezastupitelnou hodnotu pro celou tvorbu tréninkového plánu.
7.1.WU18: Start kalendářního roku tradičně v DrážďanechRedakceKaždoročně dorostenky startují leden na halovém turnaji kousek od německých Drážďan.
8.1.Ptejte se! posily A mužstva, Jana HolendyRedakceSvátky jsou za námi, první pracovní týden také a my startujeme druhý měsíc otázek pro vybraného hráče A mužstva. Nyní máte možnost se ptát Jana Holendy, posily naší ofenzivy z Plzně.
9.1.A mužstvo zná svého druhého soupeře na soustředění v TureckuRedakceVardar Skopje a Anži Machačkalu doplní pátý tým ruské Premier ligy, Těrek Groznyj. A mužstvo tak zná kompletní listinu svých soupeřů pro zimní přípravu. S čečenským klubem se střetne 5. února 2017 v okolí tureckého Beleku.
9.1.Halový turnaj ve Zwickau, pro kluky obrovská zkušenostRedakceJunioři odstartovali herní část zimní přípravy netradičně na turnaji ve Zwickau. Na hřišti s umělou trávou si zahráli tři utkání. Jejich soupeři však byli, co se halových turnajů týče, přeci jen zkušenější.
10.1.Mladší dorostence čekají turnaje v Gaildorfu a Las VegasRedakceZimní příprava začala i mladším dorostencům. Kategorie do 17 let ji herně zahájí na mimořádně obsazeném halovém turnaji v Německu. Mladší U16 pojedou společně se starším dorostem a ženami na turnaj do Las Vegas.
10.1.Starší dorostenci pojedou v rámci přípravy do AmerikyRedakceZimní příprava odstartovala i dorosteneckým týmům. Starší dorost ji zahájil s novým hlavním trenérem, Michala Kolomazníka nahradil Richard Polák. Společně s ženami a mladším dorostem odjedou v únoru na turnaj do Las Vegas.
10.1.Mladší dorostence čekají turnaje v Gaildorfu a Las VegasRedakceZimní příprava začala i mladším dorostencům. Kategorie do 17 let ji herně zahájí na mimořádně obsazeném halovém turnaji v Německu. Mladší U16 pojedou společně se starším dorostem a ženami na turnaj do Las Vegas.
12.1.A mužstvo vítá třetí zimní posilu - Frederika BilovskéhoRedakceV pořadí již třetí posila. Smlouvu do června 2019 podepsal čtyřiadvacetiletý středopolař Frederik Bilovský. Do Dukly přišel ze Spartaku Myjava, který po podzimní části sezóny odešel z nejvyšší slovenské fotbalové soutěže.
12.1.Manzia je v Olomouci, Čajič v Elazigsporu. Končí i BeauguelRedakceDnešním dnem oficiálně v Dukle končí útočník Bidje Manzia, připojuje se tak k hráčům Jeanu Davidu Beauguelovi a Aldinu Čajičovi. Manzia podepsal smlouvu v druholigové Sigmě Olomouc.
13.1.Premiérový rozhovor Frederika BilovskéhoRedakceSebevědomí slovenskému středopolaři určitě nechybí. Do Dukly přišel vyhrávat a znovu zažít atmosféru evropských pohárů, jejichž předkola si už vyzkoušel v Myjavě. První zahraniční angažmá Frederika Bilovského právě začíná.
Další stránky
1234>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu