Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
3.1.Změna plánu přípravy. A mužstvo sehraje celkem 4 přátelská utkání.RedakceZimní přípravu zahájí A-mužstvo v pondělí 4. ledna 2016. Během ledna podstoupí hráči zátěžové testy a odehrají nakonec čtyři přípravná utkání. Na konci měsíce odletí na desetidenní soustředění do Turecka, kde sehrají další tři utkání.
4.1.A mužstvo zahájilo přípravu. Trénovat s týmem začal Michal Smejkal.RedakcePočasí venku sice připomíná očekávaný začátek zimy, přesto dnes v pondělí 4. ledna vyběhli hráči Dukly Praha po 26 dnech opět na tréninkové hřiště. Tento týden je čeká několik dvoufázových tréninků a první přátelské utkání s Viktorií Žižkov na umělé trávě v Berouně.
4.1.Junioři zahájili přípravu. V pátek míří do německého Dessau.RedakceSoučasně s A mužstvem startuje zimní přípravu na jarní část sezony i juniorský tým. Hráče během ní čeká jeden mezinárodní halový turnaj a pět přátelských utkání. „Budeme hrát s třetiligovými a přeborovými mužstvy a hned na začátku přípravy jedeme na halový turnaj do Německa,“ doplňuje trenér Libor Pala.
5.1.Lukáš Štetina v novém čísle měsíčníku XANTYPARedakce
5.1.Starší dorostence U19 čeká pět přípravných utkáníRedakceLetošní příprava staršího dorostu bude mít kratší průběh. „Hrajeme pouze pět přípravných utkání, protože předehráváme dva soutěžní zápasy. Začínáme prakticky týden po začátku ligy na Meteoru,“ upozorňuje trenér Jaroslav Hynek.
5.1.50. ročníku zimního turnaje na Meteoru se zúčastní mladší dorostenci U17RedakceZimní přípravu zahájili společně se starším dorostem i dorostenci do sedmnácti let. První utkání je čeká v sobotu proti Admiře Praha v rámci zimního turnaje na Meteoru (ZTM).
5.1.Podzimní část zhodnotil trenér nejmladších holek na DukleRedakceRok 2015 dospěl ke svému konci a tak je ve vánočním období prostor na hodnocení našich nejmladších fotbalistek, fungování týmu i spolupráce s rodiči. Kdo si četl průběžná hodnocení zápasů a sledoval fotografie na Facebooku, má představu o tom, co nás na podzim nejvíce trápilo a co se povedlo. Některé věci se podařily posunout jiné ne, ale výsledky děvčat v posledních utkáních a turnajích ukazují, že naše výkony jsou každý měsíc lepší a lepší.
6.1.Duklu čeká první zápas přípravy. V Berouně přivítá Viktorii Žižkov.RedakceV prvním týdnu přípravy nastoupí A mužstvo Dukly Praha proti třetiligovému týmu Viktorie Žižkov. Utkání se odehraje v sobotu 9. ledna od 11 hodin na hřišti v Berouně, ul. Na Máchovně.
7.1.Reprezentace U21 míří na Kanárské ostrovy. Spolu s nimi i Daniel Tetour!RedakceDodatečně nominován pro soustředění reprezentační jednadvacítky byl Daniel Tetour. Národní výběr odlétá do Tenerife na Kanárských ostrovech v pátek 8. ledna a vrací se v pondělí 11. ledna. Během tří dní sehrají utkání proti SV Stuttgarter Kickers (Německo). Zápas začne v sobotu 9. ledna od 18,30 hodin.
8.1.Zimní soustředění stráví A mužstvo v Turecku RedakceJako každý rok i letošní zimní příprava se nemůže obejít bez desetidenního soustřední v teplých krajinách. Letos to bude Turecko. A-mužstvo se zde střetne s ukrajinskými celky Volyn Lutsk a Metalist Charkov a gruzínským Torpedo Kutaisi.
9.1.První utkání přípravy A mužstvo zvládlo vítězně. Žižkov porazilo 7:1!DUK - ZIZ 7:1, 0.kolo | RedakceV prvním přípravném utkání padalo hodně branek a to zejména v druhé polovině utkání. Během zápasu se představili nové tváře Elvis Bratanovič s Michalem Smejkalem, navrátilci Jan Juroška s Bidje Manziou a junioři David Bezdička a Michal Bezpalec.
11.1.Dorostence U16 čeká pokračování O.T.E.C Cupu 2016RedakceMladší dorostenci U16 zahájili přípravu v pondělí 11. ledna. Během ní je čekají například utkání v rámci zimní ligy mladšího dorostu O.T.E.C Cup 2016 na Motorletu a soustředění v zimním středisku Zadov.
11.1.Petr Fišar byl vyhlášen na 14. Galavečeru Grassroots nejlepším trenérem žákůRedakceFotbalová asociace České republiky pravidelně každý rok vyhlašuje na Galavečeru Grassroots fotbalu vítěze anket mládežnického fotbalu, fotbalu žen a futsalu v kategoriích nejlepší hráči, talenty a trenéři. V kategorii Trenér roku, Fotbal - žáci byl vyhlášen nejlepším trenérem Petr Fišar, trenér starších žáků U14 FK DUKLA Praha.
11.1.Junioři se na turnaji v Dessau umístili na třetím místěRedakceMezinárodní turnaj Ford Cup 2016 v německém Dessau se hrál ve dvou skupinách po 4 mužstvech. „První utkání jsme hráli proti VfL Halle a vyhráli jsme jej 2:0 brankami Cvrčka a Farkaše,“ komentuje trenér Libor Pala.
11.1.U17 vsoupila do nového roku vítězněDUK - ADP 3:1, 0.kolo | RedakceVe druhém zápase zimního turnaje na Meteoru porazil dorost U17 devatenáctku Admiry 3:1.
12.1.Róberta Kovaľa čeká cesta do Spojených Arabských EmirátůRedakceSvé dvaadvacáté narozeniny oslaví Róbert Kovaľ v letadle cestou na tréninkový kemp slovenské reprezentace do jednadvaceti let, pro který byl nominován. Během desetidenního pobytu sehraje slovenský národní výběr dvě přátelská utkání.
12.1.A mužstvo má za sebou zátěžové testyRedakceTradiční částí přípravného období jsou zátěžové testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu na Praze 6. Hráči zde prochází testy obecné vytrvalosti, statické stability, výbušných schopností a tělesného složení.
12.1.A-mužstvo posiluje. Přichází Václav Vašíček.RedakceVedení klubu FK Dukla Praha představilo novou posilu. Útočné řady rozšíří Václav Vašíček ze Sigmy Olomouc, který přichází na půlroční hostování s opcí.
13.1.Martin Chudý přestupuje do TeplicRedakceMartin Chudý ukončil své působení v našem A mužstvu a přestoupil do klubu FK Teplice. Celý klub FK Dukla Praha mu přeje hodně úspěchu v novém angažmá.
13.1.Michal Jeřábek odchází do TeplicRedakceVedení klubu se domluvilo s Teplicemi na dalším přestupu. Po Martinu Chudém bude od jarní části sezony oblékat žlutomodrý dres Michal Jeřábek. Přejeme Michalovi hodně úspěchu v novém angažmá.
Další stránky
1234>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu