Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
2.1.Dorost: Plán zimní přípravy 2013RedakceDnešním dnem startuje zimní příprava starším dorostencům. Soustředění stráví na Lesní Boudě v Krkonoších, kam odjeli během dnešního dopoledne. Na stejné místo zavítají o jedenáct dní později i mladší dorostenci, kterým začíná příprava 13. ledna.
3.1.Můj styl: Vojtěch PřeučilRedakce
4.1.A tým zahájil zimní přípravu testy na FTVSRedakceČtvrtečním dnem zahájil A tým zimní přípravu. Na Fakultě tělesné výchovy a sportu podstoupili hráči ve čtvrtek a v pátek zátěžové testy. Při té příležitosti jsme se trenéra Luboše Kozla zeptali na nové tváře v týmu.
7.1.Tipsport liga: FK Viktoria ŽižkovDUK - ZIZ 2:2, 0.kolo | RedakceHráči A týmu už mají za sebou několik tréninků a ve středu 9. ledna se mohou těšit na své první přípravné utkání v rámci zimní Tipsport ligy, která se povětšinou odehraje na umělé trávě v Berouně.
8.1.Juniorka: První přípravné utkání s HradcemDUK - HRA 3:2, 0.kolo | RedakceK prvnímu přípravnému utkání zítra nastoupí i hráči juniorky. Jejich první soupeř bude tým Hradce Králové. Utkání se uskuteční na UMT Mikulova od 17,00 hod.
9.1.Jakub Sklenář: Gambrinus liga je pro mě velkým lákadlemRedakceJakub Sklenář odehrál podzimní část sezony na hostování ve druholigových Pardubicích a pomohl mužstvu k překvapivému šestému místu v tabulce. Jak hodnotí své působení v pardubickém mužstvu, s jakými cíli vstupuje do zimní přípravy Dukly nebo jak pokračuje jeho studium na vysoké škole, se dozvíte v následujícím rozhovoru.
9.1.Tipsport liga: Remíza s ŽižkovemDUK - ZIZ 2:2, 0.kolo | RedakceZ prvního utkání Tipsport ligy v Berouně si Dukla odvezla jeden bod za remízu 2:2 s Viktorií Žižkov.
9.1.Zbyněk Pospěch odpověděl na dotazy fanouškůRedakcePřinášíme odpovědi hráče A týmu Zbyňka Pospěcha na otázky, které jste mu položili vy, naši fanoušci.Text neprošel redakční úpravou.
9.1.Juniorka: První přípravné utkání - první vítězstvíDUK - HRA 3:2, 0.kolo | RedakceV prvním přípravném utkání, i přes velkou marodku, zvítězila juniorka 3:2 nad Hradcem Králové.
10.1.Nová exkluzivní rubrika našeho zpravodajeRedakceJiž zítra vychází další zpravodaj s novou exkluzivní rubrikou pouze pro jeho odběratele.
10.1.Tipsport liga: V sobotu s HradcemDUK - HRA 0:2, 0.kolo | RedakceV prvním utkání Tipsport ligy Dukla remizovala s druholigovou Viktorií Žižkov 2:2. V sobotu ji čeká soupeř z nejvyšší soutěže FK Hradec Králové. Utkání začne ve 15,00 hod v sobotu 12. ledna na UMT Eden v Praze.
11.1.Juniorka: Druhé přípravné utkání v PlzniPLZ - DUK 1:1, 0.kolo | RedakceJuniorka ve svém prvním přípravném utkání porazila Hradec Králové 3:2. V sobotu 12. ledna 2013 se vydá do Plzně, kde sehraje utkání s tamním juniorským týmem. Zápas začne v 15,15 hod na UMT v Luční.
12.1.Jan Pázler: Do Jablonce již v ziměRedakcePřestup Davida Lafaty ovlivní i pohyb v kádru Dukly Praha, Jan Pázler se na sever Čech přesune již v zimní přestávce.
12.1.Tipsport liga: Prohra s Hradcem KrálovéDUK - HRA 0:2, 0.kolo | RedakceDukla dnes odehrála své druhé přípravné utkání v rámci zimního turnaje Tipsport liga. Svému prvoligovému soupeři, Hradci Králové, podlehla 0:2.
13.1.Juniorka: Z Plzně vezeme remízuPLZ - DUK 1:1, 0.kolo | RedakceDruhé přípravné utkání v rámci zimní přípravy odehrála juniorka v Plzni, s kterou remizovala 1:1.
14.1.Žáci: Plán zimní přípravyRedakceDnešním dnem startuje zimní příprava starším žákům, kteří v sobotu odehrají první přípravné utkání a ve středu 23. ledna odjedou na soustředění do Žacléře, kde vystřídají mladší žáky, kteří na soustředění odjedou už 20. ledna a přípravu započnou o den později, tedy 15. ledna.
14.1.Tipsport liga: České BudějoviceCEB - DUK 1:2, 0.kolo | RedakceVe středu 16. ledna 2013 vyjede A tým již k třetímu utkání skupiny B do Berouna. Od 11,00 hod se tu utká s týmem SK Dynamo České Budějovice.
15.1.Změna soupeřů v rámci soustředění na KypruRedakceUž za necelé tři týdny odletí A tým Dukly Praha na herní soustředĕní na Kypr. Zde s konečnou platností sehrají čtyři utkaní s celky FC Botev Plovdiv, FC Korona Kielce, FC Rostov na Donu a FC Levski Sofia.
15.1.Juniorka: Hostíme Admiru PrahaDUK - ADP 0:2, 0.kolo | RedakceVe středu 16. ledna 2013 hostí juniorka na UMT Mikulova tým FK Admira Praha. Své třetí přípravné utkání odehraje od 18,00 hod.
16.1.Tipsport liga: S Českými Budějovicemi vítězněCEB - DUK 1:2, 0.kolo | RedakcePrvní vítězství v rámci Tipsport ligy si připsala Dukla výhrou 2:1 nad Dynamem České Budějovice, když v 56. minutě skóroval Kalouda a o dvě minuty déle si dal vlastní branku budějovický Novák.
Další stránky
123>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu