Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2011 vyšly tyto články:

28.1.O víkendu odehraje Dukla duel proti LiberciRedakceP R A H A - V sobotu se Dukla představí opět na hřišti v Nymburce. Dalším soupeřem našeho Áčka bude prvoligový Liberec.
18.1.Na kondiční soustředění vyrazila Dukla do Špindlerova MlýnaRedakceP R A H A - Krásná příroda, zasněžené kopce a obrovská dřina. Tak strávili tento týden fotbalisté Dukly, kteří jsou na kondičním soustředění v krkonošském Špindlerově Mlýně.
16.1.Dukla vyzve v přípravě jednoho z ligových favoritůRedakceP R A H A - S atraktivním soupeřem se v sobotu střetnou fotbalisté Dukly. V přípravném utkání nastoupí proti Mladé Boleslavi, která je v prvoligové tabulce na pátém místě.
10.1.Brankář Filip Rada odpověděl na otázky fanouškůRedakceP R A H A - Jaké má Dukla šance na postup? Jsi vztekloun? I na to jste se ptali brankáře Filipa Rady, který na všechny dotazy odpověděl. Zároveň se tímto omlouváme za zpoždění, s nímž vám odpovědi přinášíme.
3.1.A-tým Dukly vstoupil do přípravyRedakceP R A H A - Hráči druholigového kádru se dnes v 8h sešli na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze, aby se podrobili zátěžovým testům. Testů se zůčastnila i nová posila týmu Jan Pázler.
 

Fotogalerie


Partneři klubu