Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2010 vyšly tyto články:

5.6.Druhá liga byla rozlosována. Začínáme v ČáslaviRedakceP R A H A - Fotbalisté Dukly vstoupí do druholigového ročníku 2010/11 na hřišti Čáslavi, v prvním domácím duelu se o týden později střetnou s Jihlavou. Uvnitř článku naleznete rozlosování. Otázkou zůstává, kdo nahradí Bohemians Praha, jimž nebyla udělena licence. Sřížkovské by v soutěži měly nahradit Ovčáry nebo Varnsdorf.
5.6.Penalta v poslední minutě zachránila Hlučín a Dukle sebrala bodHLU - DUK 2:2, 30.kolo | RedakceAž v poslední minutě přišla Dukla o výhru v Hlučíně. S druholigovým ročníkem se tak rozloučila výsledkem 2:2, díky němuž se domácí zachránili v soutěži. Mužstvo z Julisky obsadilo v konečné tabulce šesté místo.
15.6.Internacionálové i A mužstvo míří do Nového StrašecíRedakceP R A H A - Současnost a minulost Dukly se sejdou na jednom hřišti - v Novém Strašecí. Tam v sobotu zamíří z Julisky A mužstvo i slavní internacionálové, kteří se tak připojí k oslavě 90. narozenin tamního Sokola.
25.6.Dukla vstoupila do přípravy kondičními testyRedakceP R A H A - Kondičními testy zahájila Dukla Praha v pátek přípravu na další druholigovou sezónu. Přinášíme přehled všech utkání, které tým v přípravě odehraje.
 

Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 10:15
FK Dukla Praha B
Sokol Hostouň