Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2011 vyšly tyto články:

6.5.Další střetnutí s nováčkem soutěže. Dukla jede do ZnojmaZNO - DUK 0:3, 25.kolo | RedakceP R A H A - Na půdě druholigového nováčka se představí Dukla ve 25. kole soutěže. Na svém stadionu ji přivítá Znojmo, které bojuje o záchranu. Už jednou se ale ukázalo, že postavení v tabulce nic neznamená…
7.5.Dukla vyhrála ve Znojmě a zvýšila svůj náskok na čele tabulkyZNO - DUK 0:3, 25.kolo | RedakceZe Znojma si Dukla přivezla výhru 3:0 a druholigovou tabulku vede po 25. kole o šest bodů. První branku vstřelil Berger, další dvě přidal Chigou.
10.5.Petr Malý: Doufám, že udržíme domácí neporazitelnostDUK - VLA 1:0, 26.kolo | RedakceP R A H A - Proti Varnsdorfu vstřelil gól, ve Znojmě si připsal asistenci. Záložník Petr Malý má z posledních dvou zápasů skvělou bilanci. Naváže na ní Dukla i v duelu s Vlašimí? „Doufám, že udržíme domácí neporazitelnost. Určitě chceme vyhrát,“ řekl „Pedro“.
13.5.Oplatí Dukla Vlašimi podzimní porážku?DUK - VLA 1:0, 26.kolo | RedakceP R A H A - Dlouho se drželi na prvním místě v tabulce. Nyní jsou sice fotbalisté Vlašimi „až“ čtvrtí, přesto patří k nejlepším týmům soutěže. Jak si povedou v pátek na Julisce, kde vyzvou ve 26. kole druhé ligy Duklu?
14.5.Třetí výhra v řadě. Dukla porazila VlašimDUK - VLA 1:0, 26.kolo | RedakceDůležité vítězství si připsali fotbalisté Dukly ve 26. kole druhé ligy. Na domácím hřišti porazili Vlašim 1:0, oplatili ji podzimní porážku a připsali si třetí výhru v řadě. A nejen to – Dukla už ve třech zápasech po sobě neinkasovala.
17.5.David Mikula: Když jsem do Dukly přicházel, na postup jsem vůbec nemyslelDUK - KLA 3:1, 27.kolo | RedakceP R A H A - Tři zápasy a žádný inkasovaný gól. To je pro stopera skvělá vizitka. Pochlubit se jí může David Mikula, který od zápasu s Varnsdorfem nechyběl na hřišti ani minutu. „Že jsme od té doby neinkasovali? To není mnou. Góly nedostáváme celou sezonu. Je jedno, jestli hraje na stoperu Michal Šmíd s Honzou Vorlem nebo já. Tým ví, co má dělat, ať hraje kdokoliv,“ říká „Miki“.
20.5.Výhra nad Kladnem zajistí postupDUK - KLA 3:1, 27.kolo | RedakceP R A H A - Na jaře dokázalo Kladno překvapit favority na Žižkově nebo ve Vlašimi. Přesto stále bojuje o záchranu. V tabulce je aktuálně čtrnácté, ze sestupových příček vyskočilo díky nedělní výhře nad Hlučínem (3:0).
21.5.Dukla porazila Kladno a splnila si postupový senDUK - KLA 3:1, 27.kolo | RedakcePostup! Dukla si už tři kola před koncem druhé ligy zajistila postup mezi fotbalovou elitu. Definitivní jistotu získala díky páteční výhře nad Kladnem 3:1.
23.5.Filip Rada: V postup jsem začal věřit, až když rozhodčí pískl konecDUK - KLA 3:1, 27.kolo | RedakceP R A H A - Ještě při zápase s Kladnem jste mohli Filipa Radu vidět s plnovousem, na postupové oslavy už ale dorazil oholený. „Od ledna jsem se neholil. Tak jsem hned po zápase šel před zrcadlo a fousy musely dolů,“ říkal s úsměvem brankář Dukly, který v této sezoně posbíral už patnáct (!) čistých kont.
25.5.Utkání v Sezimové Ústí přeloženoSEZ - DUK 1:2, 28.kolo | RedakceP R A H A - Utkání 28. kola 2. ligy v Sezimově Ústí bylo přeloženo na pátek 27. 5. 2011 od 17:30 hodin po dohodě obou soupeřů.
26.5.Výhra v Sezimově Ústí zajistí Dukle prvenstvíSEZ - DUK 1:2, 28.kolo | RedakceP R A H A - Už v pátek si mohou fotbalisté Dukly zajistit celkové prvenství ve druhé lize. Pokud zvítězí ve 28. kole na hřišti Sezimova Ústí, už je o vedoucí příčku nikdo nepřipraví.
28.5.Dukla porazila Sezimovo Ústí a stala se vítězem druhé ligy!RedakceFK Dukla Praha, vítěz druhé ligy 2010/11. Tímhle titulem se může klub z Julisky pyšnit po páteční výhře v Sezimově Ústí 2:1. O výhře ve 28. kole rozhodly góly Martina Jirouše a Tomáše Bergera.
30.5.A tým se fotil na plakát vítězů 2. ligyRedakceP R A H A - Dnešní brzké odpoledne patřilo na Julisce fotografování. Hráči a členové realizačního týmu se fotili na plakáty vítězů 2. ligy 2010/11.
 

Fotogalerie


Partneři klubu