Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.2.Začala rekonstrukce parkoviště před stadionemRedakceOznamujeme našim fanouškům, že tento týden začala velká rekonstrukce parkoviště před stadionem Juliska, která potrvá minimálně do konce října 2019. Fotbalový klub FK Dukla Praha se tímto omlouvá všem svým fanouškům a příznivcům.
2.2.Poslední přípravné utkání Dukla zvládlaDUK - BOH 2:1, 0.kolo | RedakcePoslední přípravné utkání před začátkem jarní části Dukla odehrála v sobotu odpoledne na Julisce. S pražskými Bohemians vedla o dva góly, soupeř ale v závěru zápasu snížil a utkání skončilo 2:1.
4.2.V Satalicích zvítězila juniorka nad divizním Českým BrodemDUK - CBR 2:1, 0.kolo | RedakceDalší přípravné utkání odehrála naše juniorka v sobotu v tréninkovém areálu v Satalicích na umělé trávě. S divizním týmem si dokázala poradit a zvítězila 2:1.
4.2.Ženy odehrály první přípravné utkání s Astra HFCDUK - AST 4:1, 0.kolo | RedakcePrvní přípravné utkání zimní přípravy sehrály naše ženy v neděli 3.2.2019 na umělé trávě na Julisce. Původní soupeř Teplice zápas odřekly, ale na poslední chvíli se nám podařilo sehnat maďarský tým Astra HFC.
4.2.Baník Ostrava bude prvním soupeřem jarní částiDUK - OST 1:1, 20.kolo | RedakcePo zimní pauze Dukla v pátek odehraje první ligové utkání jarní části. Vyzveme jednoho z nejtvrdších soupeřů ligy, Baník Ostrava. Ten přezimoval na 3. místě tabulky, nad ním se nachází pouze Viktoria Plzeň a Slavia Praha. Udrží Ostrava výborné výsledky i na jaře?
6.2.Ve středu proběhla tisková konference DuklyRedakceTisková konference fotbalového klubu Dukla Praha před začátkem jarní části FORTUNA:LIGY proběhla ve středu dopoledne. Vedení klubu a zástupci A týmu promluvili o plánech pro druhou polovinu soutěže, která Dukle začíná v pátek zápasem s Baníkem.
6.2.Filip Rada prodloužil smlouvu v DukleRedakceDo konce června 2022 má trvání nová profesionální smlouva Filipa Rady. Brankářská jednička A týmu se s klubem domluvila na prodloužení spolupráce, tento týden dohodu obě strany stvrdily podpisem.
7.2.Přijďte zahájit víkend na JuliskuRedakceZápas s Baníkem se blíží! Co je potřeba vědět, než se vydáte na stadion? Přečtěte si organizační informace k domácímu utkání, které bude mít výkop v pátek 8. února v 18 hodin na Julisce.
8.2.Dukla je s Baníkem historicky úspěšnějšíDUK - OST 1:1, 20.kolo | RedakcePrvní ostrý zápas roku 2019 je tu. Dukla se na začátek jarní části FORTUNA:LIGY utká na Julisce s Baníkem Ostrava. Bude to souboj týmu z horní a spodní části tabulky, co může divákům přinést?
8.2.Dukla na rozcestíKlub
8.2.První bod v jarní částiDUK - OST 1:1, 20.kolo | RedakcePři chladném pátečním večeru se odehrálo 1. kolo jarní části FORTUNA:LIGY. Vyrovnané utkání ukázalo, jaké má Dukla šance v bojích o záchranu. Dobrý výkon Dukly proti silnému Baníku Ostrava vedl k remíze 1:1.
10.2.WU15: Prohra s žáky RuzyněDUK - RZ4 0:4, 0.kolo | RedakceZa krásného počasí odehrály v sobotu ráno starší žákyně další přípravné utkání.
10.2.Ženy změřily síly s chlapci FA ZburaDUK - FA6 1:1, 0.kolo | RedakceV neděli 10.2.2019 odehrály naše ženy druhé přípravné utkání. Na umělé trávě na Julisce přivítaly chlapce U16 FA Zbura.
11.2.WU18B: Odveta na BraníkuABC - DUK 2:1, 0.kolo | RedakceV sobotu se odehrálo další přípravné utkání mezi ABC Braník a rezervou pražské Dukly. Dorostenky Braníka si v první půli vypracovaly náskok, který nakonec udržel vítězství 2:1.
11.2.Podruhé za sebou na Julisce: V pondělí hostíme Spartu PrahaDUK - SPA 2:3, 21.kolo | RedakceVstup do jarní části se Dukle docela povedl, ve 20. kole remizovala na Julisce 1:1 s Baníkem Ostrava. Výkon s týmem ze špičky soutěže ukázal, že Dukla chce bojovat a s posledním místem tabulky se nesmíří. Příští pondělí bude moct navázat s dalším velmi silným týmem, kterým je Sparta Praha.
11.2.Generálku sehrála juniorka proti třetiligovému LitoměřickuDUK - LTM 6:1, 0.kolo | RedakceV ofenzivně laděném utkání vstřelila juniorka soupeři šest branek po krásných akcích a jedné standardní situaci. Zimnní příprava se tímto uzavírá, o víkendu čeká naše kluky první ostré utkání jara.
12.2.Štěpán Krunert: Doufám, že Bořek nenastoupí proti námRedakceV sestavě Dukly už se osmnáctiletý záložník Štěpán Krunert párkrát objevil, v základu ale zažil minulý pátek svůj debut. Na hřišti poutal pozornost jak pro svůj dobrý výkon, tak pro nepřehlédnutelné kudrny. A co nám k zápasu s Baníkem řekl on sám?
12.2.MUDr. Josef Jarkovský oslavil životní jubileum 80 letRedakceDne 26. ledna 2019 oslavil životní jubileum dlouholetý lékař mládežnické fotbalové reprezentace všech kategorií Československa a České republiky, MUDr. Josef Jarkovský.
13.2.WU18: Těsné vítězství s výběrem čínské univerzityDUK - BE6 1:0, 0.kolo | RedakceV neděli si svůj poslední zápas odehrály hráčky z čínské univerzity v Pekingu, které tímto utkáním proti dorostenkám Dukly zakončily tříměsíční stáž v České republice. Po prosincové porážce si nyní naše dorostenky s výběrem poradily a vyhrály 1:0.
14.2.Na ZŠ Dědina proběhl ve dvou dnech sportovní náborRedakceVe středu 13.2. a čtvrtek 14.2. proběhla na ZŠ Dědina sportovní akce pořádaná klubem FK Dukla Praha, která se týkala fotbalu pro dívky.
Další stránky
123>>
 

Fotogalerie


Partneři klubu