Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2011 vyšly tyto články:

24.2.Sobotní příprava na Kladně odpadáRedakceSobotní přípravné utkání A-mužstva na Kladně se neuskuteční. Vzhledem k marodce a drobným zraněním některých hráčů DUKLA po dohodě se soupeřem utkání zrušila.
18.2.Dukla vyzve MichalovceRedakceP R A H A - Zitra odehraje Dukla další přípravné utkání. V Nymburce vyzve slovenské Michlovce.Utkání začíná v 11 hodin.
16.2.Turecko 2011: Hotelový komplex a sport resortRedakcePoložili jste si otázku, v jakém prostředí vlastně Dukla absolvuje své soustředění? Pokud ano, přinášíme pohled na hotelový a sportovní komplex Goldcity v turecké Alanyi.
16.2.Turecko 2011: Zítra Duklu čeká Ludogorec RazgradRedakceDruhé přátelské utkání sehraje Dukla na soustředění v Turecku. V úterý 15. února ji čeká bulharský tým Ludogorec Razgrad. Ludogorec působí v druhé bulharské lize. Utkání začíná v 15 hodin. (14h CET)
16.2.Antonín Čepek: Rekonvalescenti doléčí šrámy a budou připraveniRedakceO kondici hráčů se v Dukle stará Antonín Čepek. Přinášíme krátký rozhovor o dosavadním průběhu soustředění v Alanyi.
15.2.Martin Jirouš: Máme tu fantastické podmínkyRedakceČtyřiadvacetiletý odchovanec Liberce. Prošel několika prvoligovými i druholigovými kluby. V ročníku 2008/2009 se stal nejlepším střelcem druhé ligy. V létě 2009 pak odešel do Sparty. Naposledy hostoval v Příbrami.
13.2.Turecko 2011: Soustředění začaloRedakceJasné a slunečné počasí přivítalo fotbalisty Dukly první den soustředění v Alanyi. Denní program je rozdělen na dopolední a odpolední tréninkové fáze. Samotný trénink probíhá v areálu se dvěmi fotbalovými hřišťmi pod místními horami. Hřiště jsou od hotelu vzdálena do pěti minut jízdy minibusem. Ale za to s pořádným převýšením.
11.2.Turecko 2011: Dukla je na místě děníRedakceP R A H A - Po skoro deseti hodinách strávených přesunem na trase Praha - Istanbul - Antalya - Alanya dorazila Dukla do hotelového a sportovní komplexu Goldcity.
8.2.Ve středu čeká Duklu přípravný duel s FC PísekRedakceP R A H A - Ve středu 9. února od 11 hodin se v areálu Mikulova na pražském Opatově střetne Dukla s třetiligovým FC Písek.
3.2.V sobotu se představí Áčko i JuniorkaRedakceP R A H A - A tým i Juniorka v sobotu odehrají další přípravná utkání.
1.2.Dukla je blízko k angažování Svobody a JiroušeRedakceP R A H A - Hned dva talentovaní fotbalisté by se mohli začátkem příštího týdne dohodnout s Duklou na angažmá. Vedení klubu jedná s Patrikem Svobodou a Martinem Jiroušem.
 

Fotogalerie


Partneři klubu