Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2018 vyšly tyto články:

2.12.Z Ďolíčku s jedním bodemBOH - DUK 0:0, 17.kolo | RedakceNedělní utkání v Ďolíčku skončilo bezgólovou remízou s domácími Bohemians. V chladném a deštivém podvečeru Dukla znovu snížila ztrátu na střed tabulky.
3.12.Juniorka v gólovém utkání porazila PříbramDUK - PRI 3:2, 17.kolo | RedakceVyrovnané a gólově bohaté utkání odehrála v pondělí odpoledne dukelská juniorka s Příbramí. Do zápasu šla Dukla ve výborné formě – z posledních čtyř kol 3x vyhrála a 1x remizovala. Další tříbodový zisk si svěřenci trenéra Tomáše Kulvajta připsali právě dnes.
4.12.Pátečním soupeřem bude Příbram, které máme co oplácetDUK - PRI 1:2, 18.kolo | RedakceV domácím zápase 18. kola se Dukla utká podruhé v sezoně s 1. FK Příbram. Pro Duklu bude předposlední utkání před Vánocemi velmi důležité, jelikož jsme remízou z minulého týdne opět snížili bodovou ztrátu a chceme se vzdálit od sestupových příček.
5.12.Podzim s WU9 aneb fotbal nás bavíRedakcePodzimní část začala povedeným srpnovým soustředěním „s Brumbálem“ v Chotýšanech. Od něj až po poslední turnaj týmu WU11 v sobotu na Julisce jsme odehráli spoustu pěkných zápasů s kvalitními týmy, dali spoustu pěkných gólů a taky dostali spoustu zbytečných. Nu což, je to jenom hra a my jsme v téhle krásné hře udělali zase další nepřehlédnutelný pokrok. Především se nám zvýšilo tempo hry. Zápasy jsou vždy odrazem tréninku a právě na tempu nám hodně záleží. Různá cvičení zaměřujeme na tento tzv. drajf.
5.12.Letos naposled na JuliskuRedakcePoslední domácí zápas tohoto roku odehraje Dukla na Julisce v pátek 7. prosince od 18 hodin, soupeřem nám bude 1. FK Příbram. Té chceme oplatit vysokou prohru ze začátku sezony, přijďte nám fandit a pomoci nám k dobrému výsledku!
6.12.Dukla uspořádala sraz jubilantůRedakceArmádní sportovní centrum Dukla uspořádalo v úterý 4. prosince slavnostní odpoledne pro bývalé armádní sportovce, trenéry a funkcionáře, kteří v letošním roce dovršili životní jubilea (60, 65, 70, 75, 80, 85, 90 a 95 let).
6.12.Je tu předposlední zápas rokuDUK - PRI 1:2, 18.kolo | RedakceZítra se rozloučíme s Juliskou pro rok 2018. Naši fotbalisté se utkají s Příbramí, motivace je u obou celků stejná: posunout se do středu tabulky. Očekáváme tedy tuhý souboj!
7.12.Příbram odjíždí se třemi bodyDUK - PRI 1:2, 18.kolo | RedakceV deštivém pátečním večeru se odehrál zápas 18. kola FORTUNA:LIGY. Domácí Dukla přivítala na Julisce Příbram. V zápase vstřelila gól jako první, vedení ale neudržela a prohrála 1:2.
11.12.Dukla přihrává: Pomáháme azylovému domu pro mužeRedakcePřed Vánocemi je hezkou tradicí pomáhat těm, kteří v životě neměli štěstí a dostali se do těžké životní situace. Dukla letos navázala spolupráci s azylovým domem pro muže. Věříme, že se nebude jednat jen o pomoc předvánoční, ale že budeme pomáhat během celého roku a dlouhodobě.
13.12.Ivan Ostojič: Potřebujeme bodovat naplnoRedakcePoslední zápas roku – to bude sobotní duel se Slováckem. Pro Duklu bude velmi důležitý, po prohraném zápase s Příbramí jsme totiž opět na posledním místě tabulky. Ivan Ostojič věří, že jeho tým utkání zvládne za tři body.
14.12.Podzim zakončíme na SlováckuSLO - DUK 1:0, 19.kolo | RedakceDevatenáctým kolem letos končí podzimní část FORTUNA:LIGY, závěrečným zápasem roku bude pro Duklu v sobotu od 15 hodin souboj se Slováckem na jeho hřišti v Uherském Hradišti. Poté se hráči rozejdou ke krátkému vánočnímu volnu před začátkem zimní přípravy.
15.12.Bez bodů ze SlováckaSLO - DUK 1:0, 19.kolo | RedakceV 19. kole se Dukla utkala v Uherském Hradišti se Slováckem. Po špatném výkonu zejména v prvním poločase jsme utrpěli porážku 0:1 a zůstáváme na posledním místě ligy.
17.12.Dívčí turnaj škol v DDM ModřanyRedakceVe čtvrtek 13. prosince se v areálu DDM Modřany v místní hale uspořádal další dívčí turnaj škol, tentokrát první mimo Prahu 6. Ženský úsek FK Dukla Praha ve spolupráci se sportovním úsekem DDM Modřany udělal nultý ročník v této oblasti a byl velmi úspěšný. Až 70 dívek se účastnilo turnaje a společně prožily fotbalové dopoledne.
18.12.Dukla hlásí první změny u A týmuRedakcePo konci podzimní části sezony se Dukla rozhodla ke změnám v kádru A týmu. Ten opouští ještě před začátkem zimní přípravy tři hráči.
21.12.Vánoční poselství předsedy představenstvaRedakce
24.12.Zemřel Jozef Adamec, vynikající československý reprezentantRedakceDnes v poledne jsme se dozvěděli smutnou zprávu, která nás bolestně zasáhla. Do fotbalového nebe odešel Jozef Adamec, legenda československého i slovenského fotbalu.
27.12.Roman Skuhravý: Věřím, že se vlastními silami zachránímeRedakceTrenér A týmu Roman Skuhravý nebude mít v zimní přípravě jednoduchý úkol. Musí připravit mužstvo tak, aby se dokázalo zachránit v první lize, zároveň vše vtěsnat do zkrácené zimní pauzy. Ve velkém rozhovoru shrnuje dukelský podzim i vyhlídky na druhou část sezony.
30.12.Ohlédnutí za rokem 2018RedakceStarý rok spěje ke svému konci, pojďme si ho tedy ještě trochu připomenout. Jaký byl z pohledu A týmu Dukly Praha?
 

Fotogalerie


Partneři klubu