Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

18.9.Z Olomouce vezeme bodV rámci devátého kola FORTUNA: NÁRODNÍ LIGY se Dukla představila v Olomouci na půdě B týmu Sigmy. Domácí šli v 9. minutě do vedení, když se trefil Jáchym Šíp. Zásluhou Jiřího Pirocha se však Dukle v 18. minutě podařilo srovnat, ale o tři minuty později znovu vedla Olomouc. V druhém poločase jsme nejprve viděli červenou kartu a nakonec i vyrovnání zápasu, o které se postaral Lukáš Matějka. Více čtěte zde
14.9.V MOL Cupu dál postupujemeV zápase s Libčany jsme vstřelili opět 3 góly. V druhém pohárovém utkání jsme se poprvé prosadili ve 40. minutě zásluhou Romana Holiše. Vedení po pauze na 2:0 navýšil Filip Matoušek, a i když se soupeři také podařilo skórovat, tečku za utkáním napsal třetí trefou Dukly Štěpán Šebrle. Více čtěte zde
13.9.Dukla v reprezentacíchDo České reprezentace U20 byl nominován Jakub Uhlíř, Štěpán Šebrle je v nominaci veden jako náhradník. Do kvalifikace o ME v kategorii U19 zasáhnou nominovaní Filip Špatenka a Šimon Krejčí. V reprezentaci v kategorii U15 jsou Jakub Novák a Tobiáš Sixta, oba jako náhradníci
11.9.Matějka sestřelil VlašimLukáš Matějka je nejlepším střelcem ligy a Dukla má ze zápasu s Vlašimí všechny body. Když se po první půli šlo do šaten za bezbrankového stavu, mnozí fanoušci na tribunách se obávali další ztráty bodů. Všechny obavy ale v druhém poločasu rozptýlil Lukáš Matějka. Nejprve proměnil penaltu a poté vstřelil ještě gól ze hry. Dukla si vedení v závěru pohlídala a připisuje si důležité body. Více čtěte zde
8.9.Remíza s Varnsdorfem Odložené kolo s Varnsdorfem skončilo remízou. Nejprve se radoval Varnsdorf, který se po gólu Schöna ujal vedení. Dukla dlouho hledala, kudy by také mohla vstřelit gól. Recept na něj našel v 83. minutě Václav Svoboda, který poslal odražený míč až do varnsdorfské sítě. Více čtěte zde
3.9.Dukla nestačila na PříbramDuel někdejších prvoligových týmů vyzněl lépe pro domácí Příbram, které stačilo dát jen jeden gól. Středočeši se dostali do vedení nechytatelnou střelou Daniela Fišla do horního rohu branky. Na ní už se nikomu z pražského klubu nepodařilo zareagovat a skóre zápasu se tak už nezměnilo. Více čtěte zde
2.9.Souček hostuje v Jablonci Na hostování do Jablonce odchází záložník Daniel Souček. Hostování je do konce sezóny a jeho součástí je i opce. Více čtěte zde
1.9.Breda odchází na hostováníDavid Breda bude na půlročním hostování v SK Sparta Kolín. Klub hraje ČFL a dá se předpokládat, že záložník zde bude mít větší herní vytížení.
31.8.Druhá ligová výhra v řaděV minulém kole si Dukla vybojovala na půdě „B“ týmu Slavie první ligovou výhru. Po zápase s Vyškovem přibylo další vítězství. Domácí fotbalisté začali utkání aktivním výkonem, za který byli posléze odměněni. Nejprve se ve 13. minutě svým třetím ligovým gólem prosadil Lukáš Matějka, o dvanáct minut později vsítil další branku domácích Lukáš Buchvaldek, pro kterého to v sezóně byla premiérová trefa. Více čtěte zde
29.8.Další změny v kádruŠtěpán Krunert míří z Dukly na půlroční hostování do Hostouně. Odchází také Artem Kovernikov, se kterým se klub dohodl na ukončení smlouvy
28.8.1. ligová výhra je ze Slavie Přesně 277 minut trvalo fotbalistům Dukly vstřelit první ligovou branku. Na začátku čtvrtého ligového zápasu prolomil prokletí Lukáš Matějka. Ten si navíc v druhé půli ještě o jednu trefu navýšil gólový účet a úspěšný zásah zaznamenal i Kim Seung Bin. V závěru sice hráči ve žlutých dresech jednou inkasovali. I tak si ale z Xaverova vezeme všechny body. Více čtěte zde
26.8.Ve 2. kole MOL Cupu do LibčanPáteční los rozhodl o našem soupeři pro 2. kolo českého poháru. Bude jím klub z krajského přeboru SK Libčany. Zápas se odehraje 14. září, Dukla jako nasazený klub odehraje zápas ve venkovním prostředí.
24.8.Utkání s Varnsdorfem přeloženoNáhradní termín zápasu s Varnsdorfem v rámci 4. kola FNL byl po domluvě obou klubů stanoven na čtvrtek 8. září. Výkop utkání je na Julisce naplánovaný na 17:00. V důsledku přeložení 4. kola je také posunutý zápas s Vlašimí. Více čtěte zde.
21.8.Dukla v reprezentaciFilip Špatenka a Šimon Krejčí jsou povoláni na přípravný kemp reprezentace U19. Dukelské duo navíc na srazu doplní trenér Tomáš Kulvajt, který tam bude v působit jako asistent trenéra.
20.8.Zápas s Varnsdorfem odloženKvůli nepříznivým přírodním podmínkám se zápas naplánovaný na 20.8. odkládá. Nový termín zápasu je v jednání, včas o něm budeme informovat.
16.8.Filip Havelka hostuje v DuklePo začátku sezony Dukla oznamuje hostovaní 24-letého kreativního záložníka pražské Sparty. Hráč, od kterého si Dukla hodně slibuje, již naskakoval v přípravě. Bohužel se také zranil. Nyní se zapojuje do tréninku a jeho příchod byl administrativně dotažen. Více čtěte zde.
13.8.Z Třince bez boduV zápase jsme si vytvořili mnoho gólových příležitostí, ani jednu se nám ale nepovedlo proměnit. Protože soupeř se prosadil, z Třince nevezeme ani bod. Více čtěte zde
8.8.1. kolo MOL Cupu v HostouniV rámci 1. kola MOL Cupu se utkáme s Hostouní. Zápas je naplánován na středu 24. 8. od 17:30 na hřišti našeho soupeře.
5.8.I z druhého utkání bez boduBohužel i z druhého utkání nové sezóny jsme vyšli bodově naprázdno. Tentokrát byla nad naše síly Opava, která zvítězila jednoznačně 3:0. Komentář k utkání, ale i videorozhovor s trenérem Radou naleznete zde.
29.7.1.kolo s hořkým koncemLigová premiéra Petra Rady neměla takový konec, jak bychom si všichni přáli. Zápas byl hodně bojovný a gólových šancí moc nebylo. Hosté z Líšně ale dokázali v zápase využít tu poslední a z Julisky si tak vezou všechny body. Článek zde
22.7.Odchovanci podepisují smlouvyJakub Uhlíř, Jakub Hodek a Filip Matoušek budou součástí kádru našeho A mužstva a David Ludvíček s Jakubem Jeřábkem budou působit na hostováních ve druhé lize. Takto velký počet hráčů z naší akademie vstupující najednou do profesionálního fotbalu je velkým úspěchem našeho klubu a ukazuje na skvělou práci trenérů našich mládežnických mužstev a B týmu. Článek s detaily zde
18.7.Roman Holiš novým hráčem DuklyDalším novým hráčem, který přichází pomoct Dukle v boji o nejvyšší příčky, je Roman Holiš. Čtyřiadvacetiletý hráč podepsal na Dukle smlouvu na dva roky. Článek o přestupu zde
17.7.Lukáš Matějka hostuje na DukleDalším nově příchozím hráčem Dukly je Lukáš Matějka, který v klubu bude na jednoletém hostování z Viktorie Plzeň. Článek s podrobnostmi zde
14.7.Pavel Moulis novou posilouZkušený útočník Pavel Moulis, který poslední sezóny odehrál v první lize, je další posilou Dukly před novou sezónou. Jednatřicetiletý hráč v klubu podepsal smlouvu na příští sezónu. Článek k přestupu zde
8.7.Ze Sparty přichází ČtvrtečkaDalším novým hráčem Dukly je mladý brankář Jan Čtvrtečka. V klubu bude na jednoletém hostování. Článek s podrobnostmi zde
30.6.Václav Svoboda novou posilouDalší novou posilou A-týmu je zkušený obránce Václav Svoboda. Smlouvu má na Dukle podepsanou na dva roky. Článek k přestupu zde
27.6.U19 postupuje mezi elituI ve druhém barážovém utkání proti Bohemians, které se odehrálo v neděli dopoledne na našem domácím hřišti na Suchdole, naše U19 dokázala zvítězit bez obdržené branky a postupem do I.Celostátní ligy dorostu dosáhla fantastického úspěchu. FK DUKLA Praha U 19 - CU Bohemians 2 : 0 (1 : 0) Branky: 45+2. Suchan (Fojt), 48. Bohatý (Špatenka, Ulman)
23.6.U19 je krok od postupu Na skvěle připraveném trávníku v Uhříněvsi jsme rozhodli o našem vítězství tři minuty po přestávce brankou Bohatého. CU Bohemians - FK DUKLA Praha U19 0 : 1 (0 : 0)
19.6.Dorost o postupNáš dorost do 19 let čeká baráž o postup do celostátní ligy. Našim soupeřem je Bohemians 1905. První zápas odehrajeme ve čtvrtek od 10:30 v Uhříněvsi, odvetu pak doma v Suchdole v neděli v 10:15. Přijďte kluky podpořit!
8.6.Petr Rada novým trenéremJedna z klubových legend, Petr Rada, přebírá jako hlavní trenér A-tým Dukly Praha! Jeho asistentem bude Jiří Vágner, se kterým už spolupracoval v Jablonci.