Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2022 byly zveřejněny tyto aktuality:

1.10.Dukla slaví výročí založeníDukla byla založena dne 1. října 1948, tehdy ještě pod názvem ATK Praha (Armádní tělovýchovný klub). Letos si tak připomínáme 74. výročí od jejího založení. Více čtěte zde.
3.10.Lístky na Slavii v prodejiDukla se po dohodě se Slavií rozhodla posunout výkop utkání v rámci 3. kola MOL Cupu. Z původního termínu ve středu 19. října od 15:00 byl začátek utkání posunutý na 18:00. Předprodej vstupenek za výhodnější cenu začal v pondělí 3. října v 18 hodin. Více zde.
8.10.Dukla podlehla v ChrudimiDukla se na půdě Chrudimi, která se před zápasem nacházela jen o místo pod námi. První branku slavili domácí, prosadil se Jan Záviška. Ve 30. minutě krásnou střelou z volného kopu vyrovnal Lukáš Buchvaldek. Ve druhém poločase se prosadil chrudimský Tomáš Jedlička a zápas tak nakonec skončil 2:1 pro domácí. Více zde
15.10.Doma jsme opět zvítěziliZe sobotního zápasu proti Táborsku bereme po výhře 1:0 všechny tři body. Zkraje druhého dějství se nám po rychlé akci podařilo zaskočit obranu hostí a ve 47. minutě se Dukla dostala do vedení. Gól Davida Kozla byl nakonec jedinou brankou celého zápasu. Všechny tři body tedy po bojovném zápasu zůstaly na Julisce. Více čtěte zde.
17.10.Posunutý zápas se Spartou B Po dohodě obou klubů došlo k posunutí vzájemného utkání v rámci 14. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Z původního termínu 29. října byl zápas posunutý o jeden den, tzn. na neděli 30. října od 14:00.
19.10.Slavii jsme nakonec podlehli Po bezbrankovém prvním poločasu mnozí fanoušci Dukly doufali v možný zázrak a ve vítězství domácího týmu. To se ale nestalo. Favorit utkání zvládl lépe závěr zápasu a postupuje do dalšího kola. Více čtěte zde.
22.10.Vysoká prohra v KarvinéV Karviné jsme chtěli zlepšit bilanci našich venkovních zápasů, to se ale nepovedlo. Nejdřív se trefil domácí Mikuš a do půl hodiny hry se Karviná trefila ještě dvakrát. Ani v druhém poločase jsme se nedokázali prosadit. Naopak domácí přidali dva góly a zápas tak skončil 5:0. Více zde.
24.10.Jiří Hudec podepsal na DukleDvacetiletý záložník Jiří Hudec podepsal s Duklou svoji první smlouvu. Mladý hráč do Dukly přišel v roce 2017 a od té doby postupuje mládežnickými kategoriemi až do B-týmu. Minulou sezónu odehrál za rezervu Dukly 30 zápasů v ČFL, letos jich má zatím 12.
30.10.Prohra se Spartou BNa Julisce jsme se prvního gólu dočkali v 19. minutě, když Kim Seung Bin proměnil pokutový kop. V druhém poločase hosté vyrovnali po rohovém kopu. Hořká tečka pro nás přišla v samotném nastavení zápasu. Lukáš Juliš skóroval a otočil vývoj utkání na konečných 1:2. Více čtěte zde.
 

Fotogalerie


Partneři klubu