Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2018 byly zveřejněny tyto aktuality:

3.1.Rozloučení s Vladimírem MikemPoslední rozloučení s Vladimírem Mikem, který zesnul po dlouhé nemoci v sobotu 30. prosince, se uskuteční v pondělí 8. ledna 2018 v 9.15 hodin v Obřadní síní krematoria v Praze – Motole.
3.1.Holek pokračuje v hostováníStoper Mario Holek, který na podzim hostoval v Dukle ze Sparty, se dohodl s klubem a bude u nás pokračovat i v jarní části sezony. S A týmem Dukly se zapojí už do zimní přípravy.
10.1.Poděkování paní Laděny Mikové Paní Laděna Miková s dcerou děkují všem „dukelákům“, kteří se zúčastnili posledního rozloučení s jejich manželem a otcem, bývalým úspěšným československým reprezentantem a státním trenérem ve stolním tenisu Vladem Mikem. Velmi si váží projevené soustrasti a květinových darů.
10.1.Brabenec na testech v OlympiiÚtočník dukelské juniorky Vojtěch Brabenec odešel na testy do klubu FK Olympia Praha. Hráč ročníku 1997 bude v druholigovém celku do konce ledna, poté se rozhodne o jeho dalším působení.
13.1.Přenos přátelského utkáníZápas proti FC Oberlausitz Neugersdorf e.V. můžete sledovat zde.
16.1.Před soustředěním do ÚstíDo plánu zimní přípravy přibyl nový soupeř, v sobotu 27. ledna od 11.00 hodin se utkáme s druholigovým FK Ústí nad Labem. Zápas proběhne na umělé trávě vedle hlavního stadionu v Ústí nad Labem.
17.1.Utkání s Norimberkem živěUtkání s 1. FC Nürnberg dnes bude možné sledovat online. Stream utkání, které začíná ve 14.00 hodin, najdete zde.
29.1.Kovaľ odchází na hostováníZáložník A týmu Róbert Kovaľ odchází na hostování do MFK Zemplín Michalovce. V aktuálně devátém celku slovenské nejvyšší soutěže bude působit do 30. června 2018.
 

Fotogalerie


Partneři klubu