8.7. | Ze Sparty přichází ČtvrtečkaDalším novým hráčem Dukly je mladý brankář Jan Čtvrtečka. V klubu bude na jednoletém hostování.
Článek s podrobnostmi zde |
14.7. | Pavel Moulis novou posilouZkušený útočník Pavel Moulis, který poslední sezóny odehrál v první lize, je další posilou Dukly před novou sezónou. Jednatřicetiletý hráč v klubu podepsal smlouvu na příští sezónu. Článek k přestupu zde |
17.7. | Lukáš Matějka hostuje na DukleDalším nově příchozím hráčem Dukly je Lukáš Matějka, který v klubu bude na jednoletém hostování z Viktorie Plzeň.
Článek s podrobnostmi zde |
18.7. | Roman Holiš novým hráčem DuklyDalším novým hráčem, který přichází pomoct Dukle v boji o nejvyšší příčky, je Roman Holiš. Čtyřiadvacetiletý hráč podepsal na Dukle smlouvu na dva roky.
Článek o přestupu zde |
22.7. | Odchovanci podepisují smlouvyJakub Uhlíř, Jakub Hodek a Filip Matoušek budou součástí kádru našeho A mužstva a David Ludvíček s Jakubem Jeřábkem budou působit na hostováních ve druhé lize. Takto velký počet hráčů z naší akademie vstupující najednou do profesionálního fotbalu je velkým úspěchem našeho klubu a ukazuje na skvělou práci trenérů našich mládežnických mužstev a B týmu.
Článek s detaily zde |
29.7. | 1.kolo s hořkým koncemLigová premiéra Petra Rady neměla takový konec, jak bychom si všichni přáli. Zápas byl hodně bojovný a gólových šancí moc nebylo. Hosté z Líšně ale dokázali v zápase využít tu poslední a z Julisky si tak vezou všechny body.
Článek zde |