Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2019 byly zveřejněny tyto aktuality:

2.2.Navrátilci z hostováníHráči Róbert Kovaľ, Lukáš Holík a Samuel Dancák, kteří byli v podzimní části sezony na hostování, budou na jaře součástí A týmu Dukly. Trenér Roman Skuhravý je zařadil na soupisku.
7.2.Tisková mluvčí v ČRoTisková mluvčí Dukly Šárka Černá bude v pátek 8. února od 22:30 do 23:30 hostem Nočního Mikrofóra Zuzany Maléřové na Českém rozhlase Dvojka.
12.2.Záznam nočního mikrofóraPoslechněte si rozhovor s tiskovou mluvčí Dukly Šárkou Černou, která byla minulý pátek hostem Nočního Mikrofóra na Českém rozhlase Dvojka. Záznam najdete zde.
12.2.Ján Ďurica na DvojceV neděli 17. února bude průvodkyní Dobrým ránem s Dvojkou v Českém rozhlase Zuzana Maléřová. Ve druhé hodině vysílání pozve posluchače na pondělní derby se Spartou Praha a přidá příběh momentálně se uzdravující opory zadních řad Dukly Jána Ďurici. (ČR 2, od 5 h do 8 h). Hezký poslech!
15.2.Sparta ve svém sektoruDisciplinární komise LFA vyhověla minulý týden žádosti Sparty o podmínečné prominutí trestu v podobě uzavření sektoru hostů při utkání 21. kola na hřišti Dukly, žádáme tedy fanoušky Sparty, aby v pondělí svůj tým podporovali ze sparťanského sektoru.
19.2.Antonín Jánský slaví 70 letDne 22. února 2019 oslaví životní jubileum 70 let bývalý předseda fanklubu FK Dukla Praha a. s. – JUDr. Antonín Jánský. V současné době jmenovaný stále informuje členskou základnu fanklubu a stále organizuje srazy našich věrných přátel a příznivců. Blahopřejeme!
 

Fotogalerie


Partneři klubu