Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2022 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.11.Petr Rada zůstává v DukleHlavní trenér Petr Rada vyvrátil spekulace o možném působení mimo Duklu. Duklu chce vrátit do první ligy, jak řekl na setkání s fanoušky. Celý výstup ze setkání najdete na našich sociálních sítích - odkaz na Facebook naleznete zde.
16.11.Jan Šťovíček obnovil smlouvuBrankář Jan Šťovíček podepsal s Duklou víceleté prodloužení smlouvy. Více zde
13.11.Brunch s DuklouVíce podrobností k Brunchi naleznete zde.
12.11.Remíza s OpavouV posledním ligovém kole tohoto kalendářního roku jsme na Julisce přivítali Opavu. První poločas mnoho vážných šancí nenabídl a do kabin jsme šli za bezbrankového stavu. Vedení jsme se ujali v 62. minutě po střele Kima, o tři minuty později dokázali hosté srovnat. Více čtěte zde.
5.11.Z Prostějova bez bodů Domácí si do půl hodiny hry vypracovali tříbrankové vedení, Dukle se podařilo ještě v prvním poločase snížit na 1:3. Soupeř si ale v druhé půli utkání pohlídal a nakonec tak s Prostějovem prohráváme 2:4. Více čtěte zde.
1.11.Radek Fojt prodloužil smlouvuDevatenáctiletý obránce Radek Fojt prodloužil s Duklou smlouvu do konce této sezóny. Mladý hráč do Dukly přišel v roce 2016 a od té doby postupuje mládežnickými kategoriemi až do B-týmu. V této sezóně odehrál za rezervu Dukly zatím 11 utkání v ČFL.
 

Fotogalerie


Partneři klubu