PORTRÉTY Z JULISKYSamuel Dancák
    FANSHOP

Z Vítkovic si odvážíme tři body

Filip Hašek: Na Dukle jsem spokojený

Dukla B: Po celkově vyrovnaném zápase s béčkem Jablonce nemáme ani bod

13. kolo,
MFK Chrudim
MFK Chrudim
FK Dukla Praha
Mol Cup
SK Sigma Olomouc
SK Sigma Olomouc
FK Dukla Praha
14. kolo,
SK Líšeň
FK Dukla Praha
SK Líšeň
15. kolo,
FK Varnsdorf
FK Varnsdorf
FK Dukla Praha
16. kolo,
FC Hradec Králové
FK Dukla Praha
FC Hradec Králové
12. kolo,
MFK Vítkovice
MFK Vítkovice
FK Dukla Praha
11. kolo,
1.SK Prostějov
FK Dukla Praha
1.SK Prostějov
10. kolo,
FK Baník Sokolov
FK Baník Sokolov
FK Dukla Praha
Mol Cup
TJ Jiskra Domažlice
TJ Jiskra Domažlice
FK Dukla Praha
9. kolo,
FK Ústí nad Labem
FK Dukla Praha
FK Ústí nad Labem
11. kolo,
Mladá Boleslav "B"
Mladá Boleslav "B"
FK Dukla Praha
12. kolo,
FK Bohemians 1905 B
FK Dukla Praha
FK Bohemians 1905 B
13. kolo,
FK Přepeře
FK Přepeře
FK Dukla Praha
14. kolo,
FK Zbuzany 1953
FK Zbuzany 1953
FK Dukla Praha
15. kolo,
TJ Sokol Živanice
FK Dukla Praha
TJ Sokol Živanice
10. kolo, - Jirny
FK Jablonec B
FK Dukla Praha
FK Jablonec B
9. kolo, - hř. Dubí
Teplice "B"
Teplice "B"
FK Dukla Praha
8. kolo, - Jirny
FC Slovan Liberec B
FK Dukla Praha
FC Slovan Liberec B
7. kolo,
TJ Slovan Velvary
TJ Slovan Velvary
FK Dukla Praha
6. kolo, - Jirny
Jiskra Ústí nad Orlicí
FK Dukla Praha
Jiskra Ústí nad Orlicí
8. kolo, 1.liga žen - Juliska, tráva
FC Slovan Liberec
FK Dukla Praha
FC Slovan Liberec
9. kolo, 1.liga žen - Juliska, tráva
1.FC Slovácko
FK Dukla Praha
1.FC Slovácko
10. kolo, 1.liga žen - UMT Juliska
Lokomotiva Horní Heršpice
FK Dukla Praha
Lokomotiva Horní Heršpice
11. kolo, 1.liga žen - UMT Juliska
FK Pardubice
FK Dukla Praha
FK Pardubice
Přípravná utkání Ženy
1.FFC Fortuna Dresden
FK Dukla Praha
1.FFC Fortuna Dresden
11. kolo,
FK Litvínov
FK Litvínov
FK Dukla Praha
12. kolo,
AC Sparta Praha "B"
FK Dukla Praha
AC Sparta Praha "B"
13. kolo,
FK Pardubice B
FK Pardubice B
FK Dukla Praha
14. kolo,
FK Meteor Praha B
FK Dukla Praha
FK Meteor Praha B
15. kolo,
Admira Praha
Admira Praha
FK Dukla Praha
12. kolo,
SK Roudnice nad Labem
SK Roudnice nad Labem
FK Dukla Praha
13. kolo,
FK Ústí nad Labem
FK Dukla Praha
FK Ústí nad Labem
14. kolo,
FK Varnsdorf
FK Varnsdorf
FK Dukla Praha
15. kolo,
FK Louny
FK Dukla Praha
FK Louny

Žádný zápas nebyl nalezen.

11. kolo,
FK Litvínov
FK Litvínov
FK Dukla Praha
12. kolo,
AC Sparta Praha "B"
FK Dukla Praha
AC Sparta Praha "B"
13. kolo,
FK Pardubice B
FK Pardubice B
FK Dukla Praha
14. kolo,
FK Meteor Praha B
FK Dukla Praha
FK Meteor Praha B
15. kolo,
Admira Praha
Admira Praha
FK Dukla Praha
12. kolo,
SK Roudnice nad Labem
SK Roudnice nad Labem
FK Dukla Praha
13. kolo,
FK Ústí nad Labem
FK Dukla Praha
FK Ústí nad Labem
14. kolo,
FK Varnsdorf
FK Varnsdorf
FK Dukla Praha
15. kolo,
FK Louny
FK Dukla Praha
FK Louny
2. kolo,
FK Náchod
FK Náchod
FK Dukla Praha
1. kolo,
MFK Trutnov
FK Dukla Praha
MFK Trutnov
2. kolo,
FK Náchod
FK Náchod
FK Dukla Praha
1. kolo,
MFK Trutnov
FK Dukla Praha
MFK Trutnov

Žádný zápas nebyl nalezen.

2. kolo,
FC Háje JM
FK Dukla Praha
FC Háje JM
1. kolo,
ABC Braník
ABC Braník
FK Dukla Praha
2. kolo,
FC Háje JM
FK Dukla Praha
FC Háje JM
1. kolo,
ABC Braník
ABC Braník
FK Dukla Praha

Žádný zápas nebyl nalezen.

Žádný zápas nebyl nalezen.

Žádný zápas nebyl nalezen.

Žádný zápas nebyl nalezen.

Žádný zápas nebyl nalezen.

Žádný zápas nebyl nalezen.

9. kolo, 2.liga dorostenek Čechy - Třebeš - tráva
TJ Sokol Třebeš
TJ Sokol Třebeš
FK Dukla Praha
10. kolo, 2.liga dorostenek Čechy
SK Votice
SK Votice
FK Dukla Praha
11. kolo, 2.liga dorostenek Čechy - UMT Juliska
MFK Trutnov
FK Dukla Praha
MFK Trutnov
8. kolo, - Hostivice, tráva
Jeneč/Hostivice
Jeneč/Hostivice
FK Dukla Praha
10. kolo, - Všenory
Všenory/Jíloviště
Všenory/Jíloviště
FK Dukla Praha
7. kolo, 1.liga starších žákyň Čechy - Statenice
SK Slavia Praha
FK Dukla Praha
SK Slavia Praha
8. kolo, 1.liga starších žákyň Čechy - Satalice UMT
AC Sparta Praha
AC Sparta Praha
FK Dukla Praha
9. kolo, 1.liga starších žákyň Čechy - Statenice
FK Pardubice
FK Dukla Praha
FK Pardubice
7. kolo, 1.liga starších žákyň Čechy - Statenice
SK Slavia Praha
FK Dukla Praha
SK Slavia Praha
8. kolo, 1.liga starších žákyň Čechy - Satalice UMT
AC Sparta Praha
AC Sparta Praha
FK Dukla Praha
9. kolo, 1.liga starších žákyň Čechy - Statenice
FK Pardubice
FK Dukla Praha
FK Pardubice
9. kolo, 1.liga mladších žákyň Čechy - Statenice
FK Rakovník
FK Dukla Praha
FK Rakovník
10. kolo, 1.liga mladších žákyň Čechy - Trutnov UMT
MFK Trutnov
MFK Trutnov
FK Dukla Praha
1.liga mladších žákyň Čechy - Ladies CUP Spořice - hřiště 1
FK Teplice
FK Teplice
FK Dukla Praha
1.liga mladších žákyň Čechy - Ladies CUP Spořice - hřiště 2
AC Sparta Praha
AC Sparta Praha
FK Dukla Praha
1.liga mladších žákyň Čechy - Ladies CUP Spořice - hřiště 1
UKS Tęcza Bydgoszcz
UKS Tęcza Bydgoszcz
FK Dukla Praha

Žádný zápas nebyl nalezen.

Žádný zápas nebyl nalezen.

Články

Aktuality

4. 10.
Reprezentace U21

Hráči Dukly Daniel Souček a David Douděra byli nominováni do české reprezentace U21 pro kvalifikační utkání na ME. Zápasy se odehrají 10. a 14. října v České republice.

4. 10.
Reprezentace U20

Hráč Dukly Štěpán Krunert byl nominován do české reprezentace na přátelská utkání s Anglií a Švýcarskem. Zápasy se odehrají 10. a 14. října.

24. 9.
Reprezentace U17

Hráč Dukly Radek Fojt byl nominován do české reprezentace U17 pro kvalifikační utkání na ME. Český tým se utká s Finskem, Moldavskem a Bosnou a Hercegovinou.

16. 9.
Zemřela paní Věra Masopustová

V neděli dne 15. září v ranních hodinách zemřela manželka držitele "Zlatého míče" z roku 1962 a 63násobného bývalého čs reprezentanta Josefa Masopusta - Paní Věra Masopustová.
Čest její památce!

4. 10.
Reprezentace U21

Hráči Dukly Daniel Souček a David Douděra byli nominováni do české reprezentace U21 pro kvalifikační utkání na ME. Zápasy se odehrají 10. a 14. října v České republice.

Tabulka

P Tým Z S B
1. FK Pardubice 12 20:6 29
2. FK Dukla Praha 12 26:13 27
3. FC Vysočina Jihlava 12 23:15 24
4. FC Zbrojovka Brno 12 24:14 22
5. FC Hradec Králové 11 23:11 21
6. FK Ústí nad Labem 12 20:15 19
7. FK Fotbal Třinec 12 20:16 19
8. FK Viktoria Žižkov 12 20:17 17
9. SK Líšeň 12 21:21 16
10. 1. SK Prostějov 12 13:17 14

Partneři klubu