PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer
    FANSHOP

Dukla doma porazila Zbrojovku Brno

Dukla B: Premiéra na domácím hřišti se podařila

Dukla hladce postoupila do druhého kola Mol Cupu

6. kolo,
FC Slavoj Vyšehrad
FC Slavoj Vyšehrad
FK Dukla Praha
7. kolo,
FC Sellier & Bellot Vlašim
FK Dukla Praha
FC Sellier & Bellot Vlašim
8. kolo,
FK Pardubice
FK Pardubice
FK Dukla Praha
9. kolo,
FK Ústí nad Labem
FK Dukla Praha
FK Ústí nad Labem
10. kolo,
FK Baník Sokolov
FK Baník Sokolov
FK Dukla Praha
5. kolo, - Stadion Juliska
FC Zbrojovka Brno
FK Dukla Praha
FC Zbrojovka Brno
Mol Cup - Na Ostrově
Český Lev - Union Beroun
Český Lev - Union Beroun
FK Dukla Praha
4. kolo,
FC Vysočina Jihlava
FC Vysočina Jihlava
FK Dukla Praha
3. kolo, - Stadion Juliska
FK Viktoria Žižkov
FK Dukla Praha
FK Viktoria Žižkov
2. kolo,
FC Hradec Králové
FC Hradec Králové
FK Dukla Praha
3. kolo,
Sokol Brozany
Sokol Brozany
FK Dukla Praha
4. kolo, - Jirny
FC Hradec Králové B
FK Dukla Praha
FC Hradec Králové B
5. kolo,
FK Chlumec nad Cidlinou
FK Chlumec nad Cidlinou
FK Dukla Praha
6. kolo, - Jirny
Jiskra Ústí nad Orlicí
FK Dukla Praha
Jiskra Ústí nad Orlicí
7. kolo,
TJ Slovan Velvary
TJ Slovan Velvary
FK Dukla Praha
2. kolo, - Jirny
FK Pardubice B
FK Dukla Praha
FK Pardubice B
1. kolo,
SK Zápy
SK Zápy
FK Dukla Praha
Al-Fujairah FC
FK Dukla Praha
Al-Fujairah FC
- Jirny
Loko Vltavín
FK Dukla Praha
Loko Vltavín
- Čelákovice, městský stadion
SK Český Brod
SK Český Brod
FK Dukla Praha
2. kolo, 1.liga žen - MěFS Miroslava Valenty
1.FC Slovácko
FK Dukla Praha
1.FC Slovácko
3. kolo, 1.liga žen
Lokomotiva Horní Heršpice
Lokomotiva Horní Heršpice
FK Dukla Praha
4. kolo, 1.liga žen
FK Pardubice
FK Pardubice
FK Dukla Praha
5. kolo, 1.liga žen
FC Viktoria Plzeň
FK Dukla Praha
FC Viktoria Plzeň
6. kolo, 1.liga žen
AC Sparta Praha
AC Sparta Praha
FK Dukla Praha
3. kolo,
FK Neratovice-Byškovice
FK Dukla Praha
FK Neratovice-Byškovice
4. kolo,
FK Jablonec
FK Jablonec
FK Dukla Praha
5. kolo,
FC Slovan Liberec
FK Dukla Praha
FC Slovan Liberec
6. kolo,
FC Tempo Praha
FC Tempo Praha
FK Dukla Praha
7. kolo,
FK Teplice
FK Dukla Praha
FK Teplice
2. kolo,
FK Baník Sokolov
FK Dukla Praha
FK Baník Sokolov
3. kolo,
Arsenal Česká Lípa
Arsenal Česká Lípa
FK Dukla Praha
1. kolo,
FC Chomutov
FC Chomutov
FK Dukla Praha
4. kolo,
FK BAUMIT Jablonec B
FK Dukla Praha
FK BAUMIT Jablonec B
5. kolo,
FK Rakovník
FK Rakovník
FK Dukla Praha

Žádný zápas nebyl nalezen.

3. kolo,
FK Neratovice-Byškovice
FK Dukla Praha
FK Neratovice-Byškovice
4. kolo,
FK Jablonec
FK Jablonec
FK Dukla Praha
5. kolo,
FC Slovan Liberec
FK Dukla Praha
FC Slovan Liberec
6. kolo,
FC Tempo Praha
FC Tempo Praha
FK Dukla Praha
7. kolo,
FK Teplice
FK Dukla Praha
FK Teplice
2. kolo,
FK Baník Sokolov
FK Dukla Praha
FK Baník Sokolov
3. kolo,
Arsenal Česká Lípa
Arsenal Česká Lípa
FK Dukla Praha
1. kolo,
FC Chomutov
FC Chomutov
FK Dukla Praha
4. kolo,
FK BAUMIT Jablonec B
FK Dukla Praha
FK BAUMIT Jablonec B
5. kolo,
FK Rakovník
FK Rakovník
FK Dukla Praha
FC Slavoj Vyšehrad
FK Dukla Praha
FC Slavoj Vyšehrad
3. kolo,
SK Benešov
FK Dukla Praha
SK Benešov
4. kolo,
MFK Chrudim
MFK Chrudim
FK Dukla Praha
5. kolo,
Cidlina
FK Dukla Praha
Cidlina
6. kolo,
FC Sellier & Bellot Vlašim
FC Sellier & Bellot Vlašim
FK Dukla Praha
3. kolo,
SK Benešov
FK Dukla Praha
SK Benešov
4. kolo,
MFK Chrudim
MFK Chrudim
FK Dukla Praha
5. kolo,
Cidlina
FK Dukla Praha
Cidlina
6. kolo,
FC Sellier & Bellot Vlašim
FC Sellier & Bellot Vlašim
FK Dukla Praha
7. kolo,
FK Kolín
FK Dukla Praha
FK Kolín

Žádný zápas nebyl nalezen.

3. kolo,
FK Motorlet Praha
FK Motorlet Praha
FK Dukla Praha
4. kolo,
Junior Praha
FK Dukla Praha
Junior Praha
5. kolo,
FK Varnsdorf
FK Varnsdorf
FK Dukla Praha
6. kolo,
SK Benešov
FK Dukla Praha
SK Benešov
7. kolo,
SK Roudnice nad Labem
SK Roudnice nad Labem
FK Dukla Praha
3. kolo,
FK Motorlet Praha
FK Motorlet Praha
FK Dukla Praha
4. kolo,
Junior Praha
FK Dukla Praha
Junior Praha
5. kolo,
FK Varnsdorf
FK Varnsdorf
FK Dukla Praha
6. kolo,
SK Benešov
FK Dukla Praha
SK Benešov
7. kolo,
SK Roudnice nad Labem
SK Roudnice nad Labem
FK Dukla Praha

Žádný zápas nebyl nalezen.

Žádný zápas nebyl nalezen.

Žádný zápas nebyl nalezen.

Žádný zápas nebyl nalezen.

Žádný zápas nebyl nalezen.

Žádný zápas nebyl nalezen.

2.liga dorostenek Čechy
MFK Vítkovice
MFK Vítkovice
FK Dukla Praha
1. kolo, 2.liga dorostenek Čechy - UMT Juliska
ABC Braník
FK Dukla Praha
ABC Braník
2.liga dorostenek Čechy
FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava
FK Dukla Praha
2.liga dorostenek Čechy - UMT Juliska
ABC Braník WU15
FK Dukla Praha
ABC Braník WU15
2. kolo, 2.liga dorostenek Čechy
DFK Bohemians 1905
DFK Bohemians 1905
FK Dukla Praha
1. kolo,
Jeneč/Hostivice
FK Dukla Praha
Jeneč/Hostivice
3. kolo,
Všenory/Jíloviště
FK Dukla Praha
Všenory/Jíloviště
4. kolo,
FK Slavoj Řevnice
FK Slavoj Řevnice
FK Dukla Praha
5. kolo,
SK Kazín
FK Dukla Praha
SK Kazín
6. kolo,
Sokol Tuchoměřice
Sokol Tuchoměřice
FK Dukla Praha

Žádný zápas nebyl nalezen.

Žádný zápas nebyl nalezen.

Žádný zápas nebyl nalezen.

Žádný zápas nebyl nalezen.

Žádný zápas nebyl nalezen.

Články

Aktuality

včera
2. kolo MOL Cupu

Ve druhém kole MOL Cupu narazíme na FK Králův Dvůr. Předběžný termín utkání je stanoven na středu 28.8.

9. 8.
Mol Cup

Ve středu 14. 8. 2019 Dukla odehraje svůj první letošní zápas v Mol Cupu. Prvním soupeřem je Český lev - Union Beroun. Utkání se odehraje na hřišti Berouna.

1. 8.
Nomimace do reprezentace U17

Hráči Dukly Radek Fojt, Antonín Kinský a Daniel Villaseca byli nominováni do české reprezentace U17 na turnaj Telki cup. Turnaj se koná od 8.8. do 12.8. 2019.

26. 7.
S Brnem v televizním přenosu

Utkání 5. kola Dukla - Zbrojovka Brno bude v přímém přenosu přenášet Česká televize. Termín utkání se nemění, výkop bude v sobotu 17.8. v 10:15 na Julisce.

včera
2. kolo MOL Cupu

Ve druhém kole MOL Cupu narazíme na FK Králův Dvůr. Předběžný termín utkání je stanoven na středu 28.8.

Tabulka

P Tým Z S B
1. FK Pardubice 5 5:2 11
2. FC Vysočina Jihlava 5 6:2 10
3. SK Líšeň 5 10:7 9
4. FK Dukla Praha 5 8:5 9
5. FK Viktoria Žižkov 5 8:5 9
6. FC Slavoj Vyšehrad 5 8:7 7
7. MFK Chrudim 5 6:9 7
8. FC Hradec Králové 5 12:6 6
9. FC Zbrojovka Brno 5 8:7 6
10. FK Varnsdorf 5 9:16 6

Partneři klubu