PORTRÉTY Z JULISKYJosef Jakab
    FANSHOP

Derby vítěze nepoznalo. S Žižkovem jsme hráli nerozhodně

Duklu čeká pražské derby. V páteční předehrávce se představíme na Žižkově

Daniel Souček prodloužil smlouvu v Dukle. Nově má kontrakt do roku 2023

10. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
1.SK Prostějov
FK Dukla Praha
1.SK Prostějov
3. kolo, MOL Cup
SK Dynamo Č. Budějovice
FK Dukla Praha
SK Dynamo Č. Budějovice
11. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
FK Varnsdorf
FK Varnsdorf
FK Dukla Praha
12. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
FK Ústí nad Labem
FK Dukla Praha
FK Ústí nad Labem
13. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
AC Sparta Praha B
AC Sparta Praha B
FK Dukla Praha
9. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
FK Viktoria Žižkov
FK Viktoria Žižkov
FK Dukla Praha
8. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
1.FK Příbram
FK Dukla Praha
1.FK Příbram
7. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
SK Líšeň
SK Líšeň
FK Dukla Praha
Přípravné zápasy - Mnichovo Hradiště
Česká republika U20
FK Dukla Praha
Česká republika U20
2. kolo, MOL Cup
FK Kolín
FK Kolín
FK Dukla Praha
9. kolo, B-tým
FK Bohemians 1905 B
FK Bohemians 1905 B
FK Dukla Praha
15. kolo, B-tým
TJ Sokol Živanice
FK Dukla Praha
TJ Sokol Živanice
10. kolo, B-tým
FK Jablonec B
FK Dukla Praha
FK Jablonec B
11. kolo, B-tým
Mladá Boleslav "B"
Mladá Boleslav "B"
FK Dukla Praha
12. kolo, B-tým
Teplice "B"
FK Dukla Praha
Teplice "B"
8. kolo, B-tým - SK Viktorie Jirny
FC Slovan Liberec B
FK Dukla Praha
FC Slovan Liberec B
7. kolo, B-tým - Velvary
TJ Slovan Velvary
TJ Slovan Velvary
FK Dukla Praha
6. kolo, B-tým
Jiskra Ústí nad Orlicí
FK Dukla Praha
Jiskra Ústí nad Orlicí
5. kolo, B-tým
FK Chlumec nad Cidlinou
FK Chlumec nad Cidlinou
FK Dukla Praha
4. kolo, B-tým
FC Hradec Králové B
FK Dukla Praha
FC Hradec Králové B

Žádný zápas nebyl nalezen.

7. kolo, U19 - starší dorost A
FK Litvínov
FK Dukla Praha
FK Litvínov
U19 - starší dorost A
FK Pardubice
FK Pardubice
FK Dukla Praha
U19 - starší dorost A
FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav
FK Dukla Praha
9. kolo, U19 - starší dorost A
FC Hradec Králové B
FK Dukla Praha
FC Hradec Králové B
10. kolo, U19 - starší dorost A
Fotbalový club Slavia Hradec Králové
FK Dukla Praha
Fotbalový club Slavia Hradec Králové
7. kolo, U18 - starší dorost A
FC Chomutov
FC Chomutov
FK Dukla Praha
13. kolo, U18 - starší dorost A
Arsenal Česká Lípa
FK Dukla Praha
Arsenal Česká Lípa
8. kolo, U18 - starší dorost A
FK Junior Děčín
FK Dukla Praha
FK Junior Děčín
9. kolo, U18 - starší dorost A
FC Slovan Liberec B
FC Slovan Liberec B
FK Dukla Praha
10. kolo, U18 - starší dorost A
FC Slavia Karlovy Vary
FC Slavia Karlovy Vary
FK Dukla Praha

Žádný zápas nebyl nalezen.

7. kolo, U17 - mladší dorost A
FK Litvínov
FK Dukla Praha
FK Litvínov
U17 - mladší dorost A
FK Pardubice
FK Pardubice
FK Dukla Praha
U17 - mladší dorost A
FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav
FK Dukla Praha
9. kolo, U17 - mladší dorost A
FC Hradec Králové B
FK Dukla Praha
FC Hradec Králové B
10. kolo, U17 - mladší dorost A
Fotbalový club Slavia Hradec Králové
FK Dukla Praha
Fotbalový club Slavia Hradec Králové
7. kolo, U16 - mladší dorost B
FC Chomutov
FC Chomutov
FK Dukla Praha
13. kolo, U16 - mladší dorost B
Arsenal Česká Lípa
FK Dukla Praha
Arsenal Česká Lípa
8. kolo, U16 - mladší dorost B
FK Junior Děčín
FK Dukla Praha
FK Junior Děčín
9. kolo, U16 - mladší dorost B
FC Slovan Liberec B
FC Slovan Liberec B
FK Dukla Praha
10. kolo, U16 - mladší dorost B
FC Slavia Karlovy Vary
FC Slavia Karlovy Vary
FK Dukla Praha
Příprava U15 - Dolní Dvořiště
SK Sigma Olomouc
FK Dukla Praha
SK Sigma Olomouc
Příprava U15 - Dolní Dvořiště
AC Sparta Praha
AC Sparta Praha
FK Dukla Praha
Příprava U15 - Dolní Dvořiště
SK Slavia Praha
FK Dukla Praha
SK Slavia Praha
Příprava U15 - Dolní Dvořiště
SK Dynamo Č. Budějovice
SK Dynamo Č. Budějovice
FK Dukla Praha
8. kolo, U15 - starší žáci A
FK Litvínov
FK Dukla Praha
FK Litvínov
8. kolo, U14 - starší žáci B
FK Litvínov
FK Dukla Praha
FK Litvínov
9. kolo, U14 - starší žáci B
FC Slavia Karlovy Vary
FC Slavia Karlovy Vary
FK Dukla Praha
10. kolo, U14 - starší žáci B
FC Chomutov
FK Dukla Praha
FC Chomutov
11. kolo, U14 - starší žáci B
FK Neratovice-Byškovice
FK Neratovice-Byškovice
FK Dukla Praha

Žádný zápas nebyl nalezen.

7. kolo, U13 - mladší žáci A
ABC Braník
FK Dukla Praha
ABC Braník
8. kolo, U13 - mladší žáci A
FC Háje JM
FC Háje JM
FK Dukla Praha
9. kolo, U13 - mladší žáci A
Admira Praha
FK Dukla Praha
Admira Praha
10. kolo, U13 - mladší žáci A
FC Sellier & Bellot Vlašim
FK Dukla Praha
FC Sellier & Bellot Vlašim
11. kolo, U13 - mladší žáci A
FK Varnsdorf
FK Varnsdorf
FK Dukla Praha
7. kolo, U13 - mladší žáci B
ABC Braník
FK Dukla Praha
ABC Braník
8. kolo, U13 - mladší žáci B
FC Háje JM
FC Háje JM
FK Dukla Praha
9. kolo, U13 - mladší žáci B
Admira Praha
FK Dukla Praha
Admira Praha
10. kolo, U13 - mladší žáci B
FC Sellier & Bellot Vlašim
FK Dukla Praha
FC Sellier & Bellot Vlašim
11. kolo, U13 - mladší žáci B
FK Varnsdorf
FK Varnsdorf
FK Dukla Praha

Žádný zápas nebyl nalezen.

Žádný zápas nebyl nalezen.

Žádný zápas nebyl nalezen.

Žádný zápas nebyl nalezen.

Žádný zápas nebyl nalezen.

Žádný zápas nebyl nalezen.

5. kolo, 2.liga dorostenek Čechy
FC Slovan Liberec
FC Slovan Liberec
FK Dukla Praha
6. kolo, 2.liga dorostenek Čechy
FC Mělník/DFK Bohemians
FC Mělník/DFK Bohemians
FK Dukla Praha
7. kolo, 2.liga dorostenek Čechy
SK Dynamo České Budějovice
FK Dukla Praha
SK Dynamo České Budějovice
8. kolo, 2.liga dorostenek Čechy
TJ Sokol Třebeš
TJ Sokol Třebeš
FK Dukla Praha
9. kolo, 2.liga dorostenek Čechy
ABC Braník
ABC Braník
FK Dukla Praha
4. kolo, OP Starší žáci - B
TJ Hostivice
FK Dukla Praha
TJ Hostivice
5. kolo, OP Starší žáci - B
SK Roztoky
SK Roztoky
FK Dukla Praha
6. kolo, OP Starší žáci - B
Velké Přílepy/Sokol Holubice
FK Dukla Praha
Velké Přílepy/Sokol Holubice
7. kolo, OP Starší žáci - B
Sokol Tuchoměřice
Sokol Tuchoměřice
FK Dukla Praha
8. kolo, OP Starší žáci - B
Jinočany/Zbuzany
Jinočany/Zbuzany
FK Dukla Praha
4. kolo, 1.liga starších žákyň Čechy
AC Sparta Praha
AC Sparta Praha
FK Dukla Praha
5. kolo, 1.liga starších žákyň Čechy
FK Teplice
FK Dukla Praha
FK Teplice
6. kolo, 1.liga starších žákyň Čechy
FC Slovan Liberec
FK Dukla Praha
FC Slovan Liberec
7. kolo, 1.liga starších žákyň Čechy
TJ Sokol Třebeš
TJ Sokol Třebeš
FK Dukla Praha
8. kolo, 1.liga starších žákyň Čechy
FC Viktoria Plzeň
FK Dukla Praha
FC Viktoria Plzeň
4. kolo, 1.liga starších žákyň Čechy
AC Sparta Praha
AC Sparta Praha
FK Dukla Praha
5. kolo, 1.liga starších žákyň Čechy
FK Teplice
FK Dukla Praha
FK Teplice
6. kolo, 1.liga starších žákyň Čechy
FC Slovan Liberec
FK Dukla Praha
FC Slovan Liberec
7. kolo, 1.liga starších žákyň Čechy
TJ Sokol Třebeš
TJ Sokol Třebeš
FK Dukla Praha
8. kolo, 1.liga starších žákyň Čechy
FC Viktoria Plzeň
FK Dukla Praha
FC Viktoria Plzeň
5. kolo, 1.liga mladších žákyň Čechy
FK Teplice
FK Dukla Praha
FK Teplice
6. kolo, 1.liga mladších žákyň Čechy
FC Slovan Liberec
FK Dukla Praha
FC Slovan Liberec
7. kolo, 1.liga mladších žákyň Čechy
TJ Sokol Třebeš
TJ Sokol Třebeš
FK Dukla Praha
8. kolo, 1.liga mladších žákyň Čechy
FC Viktoria Plzeň
FK Dukla Praha
FC Viktoria Plzeň
9. kolo, 1.liga mladších žákyň Čechy
FK Pardubice
FK Pardubice
FK Dukla Praha
5. kolo,
TJ Sokol Bílá Hora
FK Dukla Praha
TJ Sokol Bílá Hora
6. kolo,
SC Radotín
SC Radotín
FK Dukla Praha
7. kolo,
TJ Sokol Lysolaje
FK Dukla Praha
TJ Sokol Lysolaje
8. kolo,
TJ Sokol Lochkov
TJ Sokol Lochkov
FK Dukla Praha
9. kolo,
TJ Sokol Lipence
FK Dukla Praha
TJ Sokol Lipence
5. kolo,
JM Chodov
FK Dukla Praha
JM Chodov
6. kolo,
TJ Sokol Lipence
TJ Sokol Lipence
FK Dukla Praha
7. kolo,
TJ Sokol Lysolaje
FK Dukla Praha
TJ Sokol Lysolaje
8. kolo,
TJ Ruzyně
TJ Ruzyně
FK Dukla Praha
9. kolo,
Fotbalový klub Zlíchov 1914
FK Dukla Praha
Fotbalový klub Zlíchov 1914

Články

Aktuality

14. 9.
Pohár 6. října

Zápas 3. kola MOL Cupu proti Českým Budějovicím odehrajeme doma na Julisce ve středu 6. října s výkopem v 15:30.

10. 9.
S Žižkovem v pátek

Naše utkání 9. kola proti Viktorii Žižkov sehrajeme na hřišti soupeř už v pátek 24. září, původně se mělo hrát v neděli. Zápas odvysílá ČT Sport s výkopem v 17:00.

7. 9.
Čížek s Jakabem na hostování

Obránci David Čížek a Josef Jakab odešli na hostování do Chlumce nad Cidlinou. V třetiligovém klubu budou působit následující půlrok.

30. 8.
S Příbramí už v pátek

Utkání 8. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY proti Příbrami odehrajeme už v pátek 17. září s výkopem v 16:30 hod. Živě jej odvysílá ČT Sport.

14. 9.
Pohár 6. října

Zápas 3. kola MOL Cupu proti Českým Budějovicím odehrajeme doma na Julisce ve středu 6. října s výkopem v 15:30.

Tabulka

P Tým Z S B
1. FC Zbrojovka Brno 9 20:8 22
2. AC Sparta Praha B 8 16:9 18
3. FK Dukla Praha 9 16:11 17
4. SK Líšeň 2019 8 13:9 14
5. FK Varnsdorf 8 15:12 14
6. FC Sellier & Bellot Vlašim 8 17:11 13
7. FC MAS Táborsko 8 9:7 13
8. 1. SK Prostějov 8 10:13 13
9. FC Vysočina Jihlava 8 6:10 11
10. FK Ústí nad Labem 9 10:14 10

Partneři klubu

×
Odehráno v 17:00
FK Viktoria Žižkov
FK Dukla Praha