PORTRÉTY Z JULISKYZinedin Mustedanagič

ČASOVÝ HARMONOGRAM POBYTOVÉ KEMPY - CHOTÝŠANY

• nástup - NEDĚLE 13:30-14:30, slavnostní zahájení pro děti a rodiče 15:00
  • ukázkový trénink PÁTEK cca od 10 hodin (rodiče účastníků budou informováni při zahájení)
  • ukončení - slavnostní zakončení PÁTEK 13:00
  • ČASOVÝ HARMONOGRAM PŘÍMĚSTSKÉ KEMPY - JULISKA

POZOR ZMĚNA OPROTI MINULÉMU ROČNÍKU

• nástup denně  8:45-9:00 (pondělí 8:15-8:45)
  • slavnostní zahájení - PONDĚLÍ 9:00
  • vyzvedávání denně 15:45-16:00
  • slavnostní zakončení - PÁTEK 16:00
  • děti dostanou oběd a svačinu, pitný režim je zajištěn po celý den
  • CO MŮŽETE NA NAŠICH DUKLAKEMPECH OČEKÁVAT?

• Osobní přístup
  • Kvalifikované a zkušené trenéry a trenérky z mládeže FK Dukla Praha a kvalifikovaný zdravotní dozor.
  • Na každý kemp je připraven tréninkový program speciálně pro brankáře pod vedením zkušených trenérů z brankařské školy FK Dukla Praha.
  • Tréninkový program je zaměřen nejen na fotbalový rozvoj, ale vyváženě i na osobní.
  • Celokempový program je doplněn o dobrodružné hry v přírodě, klade se důraz na spolupráci a zážitky.
  • Mimofotbalové aktivity – nohejbal, bazén, tenis, discgolf, olympijské hry, besedy, bojovka a další.
  • Děti se mohou těšit na kempové triko a trenky v tradičních barvách Dukly, duklácké ponožky nebo štulpny, míč ve velikosti přiměřené jejich věku, náramek, společnou fotku, týmovou fotku, hráčské kartičky, pamětní list, …
  • Na pobytových kempech máme zapůjčenou kulatou klec Soccer cage od firmy Fotbal Trend Gabriel. Pravidla pro hru jsou jednoduchá, jeden hraje proti jednomu. Hra je spravedlivá a nemilosrdná. Kdo střelí první tři branky, vyhrál.
  • Trénink s patronem kempu - Günterem Bittengelem (pobytové kempy), Petrem Malým (příměstské kempy).
  • III. turnus navštíví trenéři z ženského a dívčího fotbalu.
  • Fanshopový stánek při zakončení kempu.
  • Přítomnost maskota našeho klubu – medvěda.

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
    carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET