PORTRÉTY Z JULISKYGünter Bittengel

O kempech

V létě 2018 rozjedeme již 8. ročník Duklakempů. Naše kempy jsou určeny pro všechny kluky a holky nejen z České Republiky. Zkušení dukelští trenéři již teď vymýšlejí, co děti naučí nového a jak zabaví mladé fotbalistky a fotbalistky i mimo trávník. Malé fotbalové naděje se mohou těšit na týden plný zábavy, sportování, hraní, fotbalových tréninků, zážitkových aktivit a mnoho dalšího.

Naše Duklakempy jsou pro hráče a hráčky jakékoliv klubové příslušnosti. Mohou se zúčastnit i děti, které v nejsou registrovány v žádném klubu.

V letošním ročníku kempů opět otevíráme čtyři turnusy pobytových kempů v areálu Green Valley u Chotýšan a dva turnusy příměstských kempů, které budou probíhat na domácím stadionu FK Dukla Praha zvaném Juliska. U příměstských kempů dochází letos k menší změně časového programu, chceme se více zaměřit na rozvíjení fotbalové stránky dětí.

Tradičně mají na našich kempech dveře otevřené všechny dívky. Třetí turnus je jim opět z poloviny vyhrazen - mají zde poníženou cenu, ale mohou se zúčastnit i ostatních turnusů.

„Důležité pro nás je, aby děti byly spokojené. Budeme se opět snažit připravit pestrý program, samozřejmě s novinkami, abychom potěšily i známé tváře z minulých let, které se k nám opět vrací. Děkujeme za přízeň.“

Maruška Havlasová
koodinátorka Duklakempů