PRAVIDLA KOMUNIKACE S MÉDII

Hráči, členové realizačního týmu a další představitelé klubu nemohou být zástupci médií kontaktování přímo, pouze prostřednictvím PR manažera a tiskového mluvčího Martina Bartoška prostřednictvím k tomu vyhrazené e-mailové adresy (bartosek@fkdukla.cz). Veškerou účast novinářů na trénincích a neoficiálních akcích týmu (s výjimkou předem nahlášených oficiálních či otevřených tréninků) je nutno konzultovat s PR manažerem a tiskovým mluvčím. O novinářské akreditace je možné žádat přes email bartosek@fkdukla.cz nejpozději 48 hodin před výkopem utkání. Majitelé celosezónních akreditací od KSN a FAČR si musí zažádat o akreditaci FK Dukla Praha kvůli průchodu skrz pokladny. V případě covidových opatření platí pro média podmínky dané protokolem LFA.

CELOSEZÓNNÍ AKREDITACE FK DUKLA PRAHA

Celosezónní akreditace opravňuje jejího držitele ke vstupu na stadion na všechna domácí ligová a pohárová utkání v daném ročníku. FK Dukla Praha si vyhrazuje právo celosezónní akreditaci neudělit. Po konzultaci s mediálním úsekem klubu je možné jednorázově uplatnit vstup na celosezónní akreditaci i jinou osobou, než na jakou byla původně vypsána. Pokud máte zájem o parkování na stadionu během zápasu, je potřeba požádat před každým domácím zápasem zvlášť. Kapacita je omezená.

JEDNORÁZOVÁ AKREDITACE FK DUKLA PRAHA

Jednorázová akreditace opravňuje jejího držitele ke vstupu na stadion na určené domácí ligové nebo pohárové utkání. Žádost je nezbytné zaslat alespoň 48 hodin před utkáním, na pozdější žádosti nebude brán zřetel. Jednorázová akreditace bude připravena hodinu před utkáním na VIP vstupu. FK Dukla Praha si vyhrazuje právo akreditaci neudělit.

K žádosti volných novinářů o jednorázovou akreditaci je nezbytné dodat potvrzení příslušné redakce, pro kterou se reportáž chystají pořizovat. Vedoucí editor (šéfredaktor) by měl potvrdit, že dotyčný volný novinář bude pro jejich redakci na vybraném zápase pracovat.

AKREDITACE LFA

Akreditace LFA opravňuje jejího držitele k vstupu na stadion na všechna domácí ligová a pohárová utkání v daném ročníku.

PLÁNEK STADIONU JULISKA

VSTUP VÝCHOD je určen pro fotografy a televizní štáby.

VSTUP VIP je určen pro VIP a novináře.

PARKOVIŠTĚ VÝCHOD je určeno pouze pro držitele parkovací karty.

PRESSCENTRUM je umístěno na východní straně stadionu. Otevřené je pro novináře a fotografy vždy hodinu před začátkem utkání. Zde zároveň probíhají tiskové konference.

NOVINÁŘSKÁ LÁVKA je umístěna na hlavní tribuně v sektoru C. Pro novináře je rezervováno v řadách 15 a 16 celkem 48 míst, z toho 24 míst je opatřeno pultíky, kde mají k dispozici zásuvky a připojení k internetu.

TV LÁVKA je umístěna na východní straně stadionu na střeše budovy fotbal.

MIX ZÓNA se nachází na východní straně stadionu. Vybraní hráči budou k dispozici v prostoru bývalé lavičky náhradníků, tedy nalevo od tunelu, kterým přicházejí hráči na trávník. Do mix zóny bude novinářům umožněn přístup po atletické dráze, na niž budou bez problémů vpuštěni po předložení platné akreditace. Setkání s hráči v mix zóně se uskuteční před tiskovou konferencí.

KONTAKTNÍ OSOBA

Martin Bartošek