PORTRÉTY Z JULISKYMatúš Hruška

Otázky a odpovědi

Jak to probíhá od přihlášení po nástup na kemp?
Odešlete přihlášku > přijde Vám potvrzení přihlášky > uhradíte zálohy (případně celou platbu) > přijde Vám potvrzení o uhrazení > nejpozději 4 týdny před začátkem Vašeho turnusu Vám dorazí upřesňující informace k nástupu > uhradíte doplatek > přijde Vám potvrzení o uhrazení > sejdeme se na kempu :)
(kontroly plateb probíhají cca 1x za 14 dní)

Kdo může na kemp?
Kluci a holky z celé ČR, samozřejmě i děti ze zahraničí. Věkové hranice najdete ZDE.

Může si moje dítě vybrat své spolubydlící?
Ano, v přihlášce uveďte Vaše požadavky, snažíme se jim maximálně vyhovět.

Po kolika jsou pokoje?
Po 2-4. Na čtyřlůžkových pokojích je jedno lůžko jako přistýlka.

Co udělat pro čerpání příspěvku od zaměstnavatele?
Kontaktujte koordinátorku Duklakempů, domluvíte se na postupu a potřebných údajích pro obě strany.

Jak účast zrušit?
Postup zrušení a storno podmínky naleznete ZDE.

Jak probíhá stravování a pitný režim?
Pro pitný režim mají děti k dispozici neustále vodu s citrónem a vodu se šťávou, kterou si mohou načepovat do vlastních lahví. Na pobytových turnusech mají děti zajištěnou snídani (formou švédských stolů), oběd, svačinu, večeři a druhou večeři.
Na příměstských turnuse mají děti zajištěnou svačinu, oběd, svačinu.

Jak s dietami a speciálními stravovacími potřebami?
Stačí vše uvést do přihlášky. Případně zaslat upřesňující email. Upravení jídelníčku není žádný problém.

Co si vzít a co naopak nechat doma?
Veškerá doporučení najdete v seznamu věcí pro pobytové turnusy a příměstské turnusy.

Kdo se stará o mé dítě?
Na každém turnusu je kapacita 60 míst. O děti se stará 6 trenérů, dále trenér brankářů, zdravotník, koordinátorka kempů a několik asistentů.

Kolik dětí je v tréninkovém skupině?
Jeden trenér má po celý kemp na starost 10 dětí. Pro některé tréninky se většinou dvě skupiny spojují.

Jak mohu sledovat průběh kempu?
Po každém dni je k dispozici fotogalerie ZDE. Na pobytových kempech trenéři poctivě sepisují deník ZDE.

Návštěvy na pobytovém kempu?
Pro rodiče je vždy v pátek před zakončením připravena ukázková tréninková jednotka. Návštěvy v průběhu kempu nedoporučujeme. Vaše dítě to možná potěší, ale další budou smutnit, proč za nimi nikdo nepřijel.

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET