PORTRÉTY Z JULISKYDominik Preisler

O Fanklubu

CO JSME?

Zapsaný spolek s názvem „DUKLA KLUB“. Samosprávný, dobrovolný spolek členů a členek, jejichž společným zájmem je podpora FK DUKLA Praha. Jako právnická osoba vznikl podruhé v roce 1995. Hlásí se k tradici původního DUKLA – Klubu, který existoval v letech 1966 až 1972 při TJ Dukla Praha. FK DUKLA Praha od roku 2008 prezentuje DUKLA KLUB jako svůj oficiální „DUKLA fanklub“, s možností se na klubovém webu do něj registrovat. Řádným členem se registrovaný zatímní člen stává zaplacením ročního příspěvku. Obdrží pak členskou legitimaci DUKLA KLUBU, ve které každoroční zaplacení příspěvku a řádné členství stvrzuje vylepená roční známka. Doživotním čestným prezidentem DUKLA KLUBU je jeden z jeho zakladatelů a také jeho první a dlouholetý předseda, svého času také předseda FK DUKLA Praha, pan JUDr. Petr Perman. Současnou tváří fanklubu je, coby jeho čestný předseda, pan Günter Bittengel, sportovní ředitel FK DUKLA Praha a.s.

CO CHCEME?

Oslovovat a stmelovat všechny příznivce všech fotbalových týmů „žlutého baletu“ z Julisky. Své členy a členky vést k sounáležitosti s FK DUKLA Praha, hrdosti na klubové symboly, barvy a sportovní  historii i současnost. Nabízet spolkové i sportovní vyžití pro dobrý pocit fanouška Dukly a k propagaci fanklubu a klubu. Chceme vytvořit na domácím stadionu, s největší hlavní tribunou v České republice a netradičním výhledem na Prahu, velký kotel sportovně fandících příznivců fotbalové Dukly. Chceme fandit v sektoru hostů i na hřištích soupeřů. A všem dát  vědět, že nejen fotbalová legenda z Julisky se vrátila, ale i její diváci, fanoušci a fanynky jsou zpátky, a mladí přicházejí.

CO NABÍZÍME?

Dobrý pocit z členství a spoluúčasti ve fanklubu svého klubu. Prestižní členskou legitimaci DUKLA KLUBU, členské věrnostní výhody a roční benefity, Ročenku, suvenýry a unikátní odznaky jen pro členy. Příjemnou partu a prostředí pro společné fandění „žlutému baletu“ i pro výjezdy na venkovní zápasy a za příznivější ceny. Setkání, besedy, autogramiády a další akce s osobnostmi, hráči a trenéry Dukly. Čerstvé informace a klubové zpravodajství. Ankety a soutěže o duklácké suvenýry. Sportovní vyžití. Možnost seberealizace. Hrdost na svůj klub FK DUKLA Praha a padesátiletou tradici názvu DUKLA KLUB.

Adresa sídla: DUKLA KLUB, z. s.
Podbabská 5
Exekutivní orgán: Jan Setnička (předseda)
Ing. Roman Strejček (místopředseda)
Jaroslav Sklenář
Roman Sklenář
JUDr. Bc. Peter Brezina Ph.D.
Doručovací adresa: Jan Setnička
Rižská 8
Mobil:
fanklub(zavináč)fkdukla.cz
Stanovy: Stanovy DUKLA KLUBU si můžete stáhnout ZDE.
Přepravní řád fanklubu: Přepravní řád si můžete stáhnout ZDE

Hlavní partner Dukla klubu