PORTRÉTY Z JULISKYJakub Podaný

Novinky Ženy - Ženy C

kolodatumdomácíhosté
3. ne 8. 10. 2017 Jílové u Prahy Dukla Praha1:8(1:5)
5. ne 22. 10. 2017 Sokol Čechtice Dukla Praha11:00

Ženy vydolovaly v Liberci bod

neděle 15. 10. 2017 | Redakce

logo Vzhledem k vyrovnané situaci v druhé polovině tabulky dnes čekalo naše fotbalistky velmi důležité utkání ve Frýdlantu, kde jako domácí nastoupily liberecké hráčky.

Ženy nestačily na Slavii

pondělí 9. 10. 2017 | Redakce

logo Pouhý týden po zápase na Spartě čekalo naše ženy těžké měření sil s dalším účastníkem ženské ligy mistrů Slavií.

Ženy vysoko podlehly Spartě

pondělí 2. 10. 2017 | Redakce

logo Posledním soupeřem, s kterým se ještě naše fotbalistky v letošním ročníku neutkaly, byly hráčky pražské Sparty.

Ženy přemohly Plzeň

neděle 24. 9. 2017 | Redakce

logo Sobotní dopoledne přineslo souboj o důležité body. Ve vzájemných zápasech Dukly a Plzně mnoho branek nepadá a ani toto utkání nebylo výjimkou.

Patronky týmů se rozjíždí

středa 6. 9. 2017 | Redakce

logo Vysněné bylo převedeno k činům. Přes letošní léto se podařilo spustit projekt Patronky týmů. Hráčky z A týmu budou pravidelně navštěvovat tréninky našich mladých nadějných baletek. Lenka Dolejšová to celé odstartovala, vše se osvědčilo a jdeme do toho ve velkém.

Ženy porazily Lokomotivu Brno

neděle 3. 9. 2017 | Redakce

logo Ve čtvrtém kole sezony se podařilo domácím fotbalistkám konečně zvítězit a po výhře 3:1 se odpoutaly ode dna ligové tabulky.

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET