PORTRÉTY Z JULISKYDominik Preisler

Novinky Ženy B

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
PUne 11. 2. 2018 Dukla Praha Hrádek2:1(1:0)
PUso 24. 2. 2018 Slovan Liberec B Dukla Praha11:00

Ženy B: „Přípravu vnímáme po výsledkové stránce pozitivně.“

úterý 6. 2. 2018 | Redakce

logo Další týden s víkendem utekl všem kategoriím na Dukle. Ženský B-tým měl celý týdenní plán zakončený výjezdem do Brna, kam nakonec odcestoval vlakem. Soupeřem jim byla místní SK Líšeň, která se umístila na špičce jedné moravské divize.

Ženy B: „Náročný týden je za námi.“

úterý 30. 1. 2018 | Redakce

logo V sobotu uzavřely hráčky ženského B-týmu další týden přípravy, tentokrát na Slavii proti starším žákyním. Ve druhém poločase se podařilo našemu týmu skóre otočit a zvítězit 3:2.

Ženy B: Fantastický poločas v Uhříněvsi

úterý 23. 1. 2018 | Redakce

logo B-tým začal před necelými dvěma týdny zimní přípravu před jarní částí v ČFLŽ, nyní odehrály hráčky první měření sil. Na úvod nadělily hráčky druholigovému týmu Bohemians 1905 hned 5 gólů a jednoznačně ovládly utkání 5:1.

Ženy B: Propad v Chyši a konec podzimní části

středa 1. 11. 2017 | Redakce

logo V posledním kole cestovalo béčko Dukly do velké neznámé, čekal je tým, který jasně ovládl divizi A i baráž a držel se po průběhu podzimu na špici tabulky. Tam také zůstal i po utkání, kdy zejména po prvních 20-ti minutách dal klid na svou stranu a utkání zvládl 3:1.

Ženy B: Další obrat a důležité tři body

středa 25. 10. 2017 | Redakce

logo V sobotním zápase odehrála rezerva pražské Dukly zápas proti Zlíchovu, který hostila na svém domácím hřišti v Cholupicích. Po brance z posledních minut si odváží Dukla B všechny body.

Ženy B: Skvělý zážitek a cenný bod z Teplic

úterý 17. 10. 2017 | Redakce

logo Na ligovém stadionu Na Stínadlech se odehrálo utkání 7. kola České fotbalové ligy žen mezi FK Teplice a FK Dukla Praha „B“. Po gólově bohatém prvním poločase si odvážíme z hřiště dosavadního lídra soutěže bod.

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2nh-hotelsHET