PORTRÉTY Z JULISKYZinedin Mustedanagič

Novinky Ženy B

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
9. so 28. 10. 2017 Sokol Chyše Dukla Praha3:1(3:0)

Ženy B: Propad v Chyši a konec podzimní části

středa 1. 11. 2017 | Redakce

logo V posledním kole cestovalo béčko Dukly do velké neznámé, čekal je tým, který jasně ovládl divizi A i baráž a držel se po průběhu podzimu na špici tabulky. Tam také zůstal i po utkání, kdy zejména po prvních 20-ti minutách dal klid na svou stranu a utkání zvládl 3:1.

Ženy B: Další obrat a důležité tři body

středa 25. 10. 2017 | Redakce

logo V sobotním zápase odehrála rezerva pražské Dukly zápas proti Zlíchovu, který hostila na svém domácím hřišti v Cholupicích. Po brance z posledních minut si odváží Dukla B všechny body.

Ženy B: Skvělý zážitek a cenný bod z Teplic

úterý 17. 10. 2017 | Redakce

logo Na ligovém stadionu Na Stínadlech se odehrálo utkání 7. kola České fotbalové ligy žen mezi FK Teplice a FK Dukla Praha „B“. Po gólově bohatém prvním poločase si odvážíme z hřiště dosavadního lídra soutěže bod.

Ženy B: Velmi cenné vítězství nad Příbramí

středa 11. 10. 2017 | Redakce

logo Na domácím hřišti v Cholupicích se odehrálo další kolo České fotbalové ligy žen mezi Duklou B a Příbramí. Souboj ve středu tabulky dopadl lépe pro domácí celek a naše hráčky si tak připsali cenné 3 body.

Ženy B: Nerozhodné derby

úterý 3. 10. 2017 | Redakce

logo V neděli odpoledne bylo na programu 5. kola České fotbalové ligy žen pražské derby mezi FC Prahou a naším béčkem. Po zajímavém utkání a dvou brankách se oba týmy rozešly smírně s výsledkem 1:1.

Ženy B: Mladá Boleslav si z Prahy odvezla bod

úterý 26. 9. 2017 | Redakce

logo Tento víkend se odehrálo 4. kolo České fotbalové ligy žen, doma se podruhé představilo naše béčko, které hostilo Mladou Boleslav. V Cholupicích byl viděn zápas dvou poločasů, který se rozhodl v samém závěru, oba týmy mají po bodu.

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET