PORTRÉTY Z JULISKYDominik Preisler

Novinky Ženy - Ženy B

kolodatumdomácíhosté
PUčt 10. 8. 2017 Slavia Praha WU15 Dukla Praha0:4(0:1)
PUso 26. 8. 2017 Sparta Praha WU16 Dukla Praha

Ženy B: Dobrý dojem z Edenu

sobota 12. 8. 2017 | Redakce

logo Ve čtvrtek se místo tréninku utkaly hráčky B-týmu Dukly proti Slavii WU15. V již šestém přípravném utkání si připsali fotbalistky z Julisky první vítězství podpořené dobrým výkonem zejména v druhé polovině utkání.

Ženy B: První týden přípravy zakončen utkáním v Plzni

sobota 29. 7. 2017 | Redakce

logo V neděli 23. července se sešel ženský B-tým k prvnímu tréninku letní přípravy. Hráčky rezervy pražské Dukly čeká tuto sezonu vstup do ČFLŽ, do které zasáhnou na začátku zaří proti Ústí nad Labem. Jak zatím příprava probíhá a co je nadále v programu?

Ženy B: „Vážím si postupu do ČFLŽ, i přesto, že se nepovedl na hřišti.“

čtvrtek 29. 6. 2017 | Redakce

logo Ročník 2016/2017 skončil hráčkám B-týmu již před několika týdny. Sezónu nám nyní zhodnotí a rozpovídá se o průběhu Jakub Kowolowski. Rezerva prvoligové Dukly skončila v divizi žen skupiny B na třetí pozici, díky svému koeficientu si však zajistila místo ve vyšší soutěži – v České fotbalové lize žen.

Ženy B: Nešťastný konec ligy

neděle 14. 5. 2017 | Redakce

logo I v posledním kole nezvládla rezerva Dukly bodovat a na hřišti čtvrtého libereckého béčka padla jedinou brankou 1:0.

Ženy B: Zkrat v posledním domácím utkání

pondělí 8. 5. 2017 | Redakce

logo Ženský B-tým se v předposledním zápase sezony utkal s Poděbrady, které dorazily na horkou půdu do Cholupic, kde domácí hráčky ještě neprohrály. Vše je jednou poprvé a po ztrátě vedení si Poděbrady odvezly 3 body za výsledek 1:2.

Ženy B: Osm branek v síti soupeře

úterý 2. 5. 2017 | Redakce

logo Konec divize se kvapem blíží rezervě Dukly, v dalším zápase tuto sobotu zavítaly fotbalistky do Dobrého Pole, kde je čekalo potvrzení pozice favorita. V utkání podal tým skvělý výkon a vystřelil tři body a výhru 8:0.

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET