PORTRÉTY Z JULISKYPavel Drsek

Novinky Ženy - Ženy B

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
7. so 14. 10. 2017 Teplice Dukla Praha3:3(3:3)
8. so 21. 10. 2017 Dukla Praha FK Zlíchov16:00

Ženy B: Skvělý zážitek a cenný bod z Teplic

úterý 17. 10. 2017 | Redakce

logo Na ligovém stadionu Na Stínadlech se odehrálo utkání 7. kola České fotbalové ligy žen mezi FK Teplice a FK Dukla Praha „B“. Po gólově bohatém prvním poločase si odvážíme z hřiště dosavadního lídra soutěže bod.

Ženy B: Velmi cenné vítězství nad Příbramí

středa 11. 10. 2017 | Redakce

logo Na domácím hřišti v Cholupicích se odehrálo další kolo České fotbalové ligy žen mezi Duklou B a Příbramí. Souboj ve středu tabulky dopadl lépe pro domácí celek a naše hráčky si tak připsali cenné 3 body.

Ženy B: Nerozhodné derby

úterý 3. 10. 2017 | Redakce

logo V neděli odpoledne bylo na programu 5. kola České fotbalové ligy žen pražské derby mezi FC Prahou a naším béčkem. Po zajímavém utkání a dvou brankách se oba týmy rozešly smírně s výsledkem 1:1.

Ženy B: Mladá Boleslav si z Prahy odvezla bod

úterý 26. 9. 2017 | Redakce

logo Tento víkend se odehrálo 4. kolo České fotbalové ligy žen, doma se podruhé představilo naše béčko, které hostilo Mladou Boleslav. V Cholupicích byl viděn zápas dvou poločasů, který se rozhodl v samém závěru, oba týmy mají po bodu.

Ženy B: Čtyři góly od Mnichova Hradiště

úterý 19. 9. 2017 | Redakce

logo V sobotu po poledni se odehrálo utkání 3. kola ČFLŽ mezi domácím Mnichovo Hradištěm a B-týmem Dukly. Ač domácí měli méně ze hry, po jednoznačných chybách hostů si připsali první letošní výhru 4:2.

Ženy B: Jednoznačná výhra a první tři body

úterý 12. 9. 2017 | Redakce

logo Ženský B-tým o víkendu sehrál druhé kolo třetí nejvyšší soutěže, kdy přivítal v nováčkovském souboji loňského vítěze divize žen TJ Mokré. Přesvědčivý výkon domácích se podepsal na prvním vítězství a třech bodech.

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET