PORTRÉTY Z JULISKYFrederik Bilovský

Novinky Mladší žákyně WU13

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
10. so 11. 11. 2017 Dukla Praha Teplice2:2(1:1)
turnajne 25. 2. 2018 Roztoky U12 Dukla Praha11:15

WU13: Turnaje na Julisce se povedly

pondělí 12. 2. 2018 | Redakce

logo Na Julisce se v sobotu konal další miniturnaj mezi domácí Duklou, Teplicemi, Braníkem a Slavií. Týmy hrají poločas každý s každým a během dvou hodin tak mají všichni možnost odehrát zápas proti třem různým soupeřům. Zároveň se utkání hrají bez rozhodčího a je jen na samotných hráčkách, zda budou čestné a sportovně přiznají auty, rohy a podobně. Fair play by mělo být pro všechny samozřejmostí, a i toto je jeden ze způsobů, jak tomu hráčky učit.

WU13: V novém roce poprvé na fotbalové akci

neděle 21. 1. 2018 | Redakce

logo Již dva týdny trénují hráčky WU13 a nyní se konečně dočkaly první fotbalové akce. V Radotíně se účastnily turnaje klučičích týmu, na kterém obsadily příjemné 5. místo, za nímž byly ukryty skvělé individuální i týmový výkon.

WU13: Turnaje na závěr sezony 2017

pondělí 11. 12. 2017 | Redakce

logo Mladší žákyně se v průběhu posledních dvou víkendů zúčastnily dvou halových turnajů. Hráčky byly rozděleny na dvě party, aby si každá z nich po konci sezóny zahrála alespoň jeden halový turnaj.

WU13: Poslední podzimní výjezd

středa 8. 11. 2017 | Redakce

logo V prvním listopadovém víkendu přivítaly Pardubice naše mladší žákyně. Zatím nejvíce suverénní tým ligy do 13 let poznal jedinou porážku i první branku. Ačkoliv naše holky se nedokázaly prosadit gólově, na hřišti nechaly skvělé výkony.

WU13: Vysoká prohra na Spartě

neděle 22. 10. 2017 | Redakce

logo Mladší žákyně se po sobotním poledni sešly ve sportovním areálu v Satalicích, kde je čekal soupeř ze Sparty. Přes velmi pomalé tempo Sparta nastřílela 15 branek, naše hráčky bohužel žádný.

WU13: S Hradcem zakončení fotbalového týdne

pondělí 16. 10. 2017 | Redakce

logo Na Julisce se v neděli také poprvé ukázala žákyňská liga tuto sezonu a Dukla přivítala Hradec. Ve velmi příjemném počasí nakonec fotbalistky mladších žákyň nedokázaly střelit více jak dvě branky.

Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2nh-hotelsHET