PORTRÉTY Z JULISKYPetr Malý

Novinky Mladší žákyně WU13

Týmové foto

kolodatumdomácíhosté
10. so 11. 11. 2017 Dukla Praha Teplice2:2(1:1)
8. st 22. 11. 2017 Dukla Praha Slavia Praha17:00

WU13: Poslední podzimní výjezd

středa 8. 11. 2017 | Redakce

logo V prvním listopadovém víkendu přivítaly Pardubice naše mladší žákyně. Zatím nejvíce suverénní tým ligy do 13 let poznal jedinou porážku i první branku. Ačkoliv naše holky se nedokázaly prosadit gólově, na hřišti nechaly skvělé výkony.

WU13: Vysoká prohra na Spartě

neděle 22. 10. 2017 | Redakce

logo Mladší žákyně se po sobotním poledni sešly ve sportovním areálu v Satalicích, kde je čekal soupeř ze Sparty. Přes velmi pomalé tempo Sparta nastřílela 15 branek, naše hráčky bohužel žádný.

WU13: S Hradcem zakončení fotbalového týdne

pondělí 16. 10. 2017 | Redakce

logo Na Julisce se v neděli také poprvé ukázala žákyňská liga tuto sezonu a Dukla přivítala Hradec. Ve velmi příjemném počasí nakonec fotbalistky mladších žákyň nedokázaly střelit více jak dvě branky.

WU13: Skvělá hra, málo branek

středa 11. 10. 2017 | Redakce

logo Mladší žákyně cestovaly do Liberce, se kterým se potkali v dalším kole v rámci 1. Ligy mladších žákyň. Zápas odehrály naše fotbalistky s pěkným výkonem, ale pouze s dvěma vstřelenými brankami, které nakonec nestačily a připsaly si další prohru 2:3

WU13: Na Děkance proti Plzni

čtvrtek 5. 10. 2017 | Redakce

logo V neděli přijel do Prahy autobus plný žákyň plzeňské Viktorky, mladší si odehrály proti sobě první utkání. Po pěkném utkání se nakonec ukázala Plzeň jako kvalitní soupeř, který je zatím o kousek dále.

WU13: Skvělá druhá půle ukázala sílu ml. žákyň

úterý 26. 9. 2017 | Redakce

logo V neděli se za sychravého počasí cestovalo do Teplic k dalšímu utkání 1. ligy mladších žákyň. Padalo mnoho branek, byly vidět pěkné góly a mladší žákyně si po utkání v lize poprvé zakřičely vítězný pokřik. Výhra 3:6 a zejména výkon v druhé půli byl skvělý.

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET