PORTRÉTY Z JULISKYOndřej Brejcha

6. so 14. 10. 2017 Dukla Praha Stodůlky2:37

WU11: Výhra v sobotním mistráku proti Libuši

neděle 17. 9. 2017 | Redakce

logo Velkou radost nám holky udělaly v sobotním mistrovském utkání na Julisce. V utkání s týmem SK Libuš vybojovaly cenné vítězství a ukázaly, že fotbal hrát umí.

WU11: Mistrák proti Střešovicím a vítězství na Braníku

pátek 15. 9. 2017 | Redakce

logo V neděli 10.9.2017 starší přípravka dívek odehrála mistrovské utkání na hřišti Střešovic, kde začala sezónu v soutěži hrané na dvě hřiště. Ve čtvrtek pak holky v přátelském utkání přehrály hráčky ABC Braník a nastřílely mnoho pěkných gólů.

WU11: Letní příprava pod novým trenérem

čtvrtek 31. 8. 2017 | Redakce

logo V nové sezóně převzal starší přípravku dívek trenér Ján Makovič a již 6. srpna s týmem zahájil letní přípravu, která se nesla ve znamení seznamování a sehrávání.

WU11: Konec dobrý, všechno dobré

úterý 27. 6. 2017 | Redakce

logo „Na konci každé cesty začíná další“, tak to řekl Kokorin a platí to i ve fotbalovém prostředí na Dukle. Sezona je u konce a nová začíná již v srpnu. Hráčky ročníku 2006 a 2007 spolu strávily krásný rok ve starší přípravce a příští rok je opět čekají nové party, nový kamarádi a nové výzvy.

WU11: Baletky na Julisce

úterý 6. 6. 2017 | Redakce

logo V neděli brzy ráno se starší přípravka sešla k jednomu z posledních mistrovských utkání v této sezóně. Vypadalo to, že počasí zápasu přát nebude, v době srazu byla bouřka a prudký déšť. Jakmile však děvčata vstoupila na trávník, počasí se umoudřilo, a tak nic nebránilo dalšímu fotbalovému dnu. Soupeři nám tentokrát byli kluci z Horních Měcholup.

WU11: Třeboradice na Dukle

středa 24. 5. 2017 | Redakce

logo V neděli odehrál tým starší přípravky dívek zápas proti Třeboradicím. Utkání se překládalo ze soboty, kvůli atletickým závodům. Přesto se nakonec děvčata sešla k utkání a šla si zahrát proti klukům. Jak dopadla?

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET