PORTRÉTY Z JULISKYIvan Schranz

-:-

WU9: Nejmenší fotbalistky Dukly hned ve dvou finále

pondělí 12. 6. 2017 | Redakce

logo 11. červen byl pro malé fotbalistky z Dukly svátkem fotbalu. Hned ráno si tým rozdělil dresy a vyrazil do bojů. Žluté dresy si mladší výběr oblékl na finálový turnaj minicupu. Vínové dresy dnes na sobě měly ty nejzkušenější hráčky mladší přípravky, které v Hlinsku spolu se svými staršími kamarádkami nastoupily do finálového turnaje starších přípravek.

WU9: Zápas a trénink v jednom

středa 7. 6. 2017 | Redakce

logo V neděli 4. 6. pro naše Baletky pokračovala liga dalším utkáním na Julisce, tentokrát proti klukům z Hájí. Opět jsme předvedli velmi pěkné fotbalové akce a naše hra zaslouží velkou pochvalu. Do utkání se zapojily hráčky, které tak často nenastupují a obstály na výbornou.

Velmi úspěšný turnaj základních škol dívek

středa 24. 5. 2017 | Redakce

logo FK Dukla Praha v rámci doprovodných akcí ME fotbalistek do 17 let uspořádala další úspěšný turnaj základních škol v dívčím fotbale. Turnaj se konal pod širým nebem na umělé trávě s krásným výhledem na pražské Hradčany. Dívky, které se turnaje účastnily, byly většinou úplné začátečnice, avšak svojí bojovností a odvahou by mohly směle konkurovat fotbalistkám týmu A FK Dukla Praha ženy.

WU9: Dívky z Dukly nezvládly poslední čtvrtinu utkání se Spartou

pondělí 22. 5. 2017 | Redakce

logo Mladší přípravka hrála v neděli odvetné utkání se Spartou, které si holky samy prohrály. Na podzim jsme porazili Spartu velmi vysokým rozdílem a tak soupeř svůj tým posílil a odveta se mu vydařila lépe než baletkám z Dukly.

WU9: Mladší přípravka má za sebou další dvě kola v soutěži WU11

úterý 9. 5. 2017 | Redakce

logo Květnové svátky byly pro nás opět ve znamení fotbalu. Oba dny jsme odehráli další kola soutěže starších přípravek a učili se. Letos sbíráme zkušenosti a připravujeme se na příští sezónu. Celou ligu ještě zakončí finálový turnaj, který se odehraje 11. června. Zde je souhrn květnových kol.

WU9: Velmi dobré výkony proti klukům v lize i v Minicupu pro kluky 2010

úterý 9. 5. 2017 | Redakce

logo Druhá půlka dubna znamenala pro mladé fotbalistky velmi těžká utkání proti předním týmům tabulky chlapecké ligy. Holky dostaly školu od Třeboradic i od Bohnic, ale motivaci hrát, jim to nevzalo. Poslední dubnové utkání odehrály ve Štěrboholích, kde již kralovaly. Květen tak začal jako z čistého stolu a předvedená hra si opět zasloužila potlesk.

Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Aktuálně z kategorie

Z09: pokus první