21.04.2018, 17:00

FK Dukla Praha

12. kolo, ČFLŽ 2017/18

DFK Mnichovo Hradiště

Sestava domácí: Dolejšová - Vytlačilová, Bernardová, Kloučková, Mrkvičková - Davidová, Morris – Pýchová (46. Koubová), Košatková (72. Kramerová), Jehličková (60. Kocková) - Plachá

Sestava hosté: Kortyšová – Zejbrdlichová, Sosnovská (61. Postránecká), Kosinová, Korelová, Farbárová, Ficenzová, Kohlová, Pavlíčková, Skalická, Maryšková

• Branky: 23., 60. (pen), 67. a 70. Morris, 15. a 63. Plachá, 45. a 75. Kloučková - 7. Zejbrdlichová
    Rozhodčí: Mesežnikov Roman - Poustka Vendelín, Borodáč Daniel
  • Diváci: 20

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: „Utkání rozdělím do dvou částí. Úvod zápasu nám nevyšel dle představ, přišlo mi to jako mírné podcenění soupeře, z naší strany bylo málo pohybu a soupeř měl dostatek prostoru k tomu se dostat do naší obrany. Byli jsme potrestáni gólem a jsem rád, že nás to nezlomilo. Ta druhá část je pro mne pozitivní, výkon šel nahoru, zlepšený pohyb a právě tvrdá práce hráček pomohla k otočení utkání do poločasu. Soupeř následně odešel fyzicky, hráčky polehávaly na hřišti, proměnilo se to do jednoznačně naší režie. Nebýt skvěle chytající brankářky Hradiště a naší nízké efektivitě, mohl být stav daleko vyšší. Hráčkám ještě jednou děkuji za odpracované utkání, další týden budeme nadále pokračovat v gradaci našeho výkonu.“