FK Teplice

3:3

(3:3)

7. kolo, ČFLŽ 2017/18

Sestava domácí: Boroschová – Mrázová, Vlasníková, Havlíková (46. Vacková) – Janečková, Němcová L., Lukešová, Fridrichová, Badinková (64. Zvolenská) – Němcová M. (83. Mtyčková), Müllerová

Sestava hosté: Frolíková – Koubová, Kloučková (80. Kramerová), Kocková (35. Němečková), Vytlačilová (77. Kroutilová) – Morris, Davidová (65. Pavlíková), Košatková (74. Plachá) – Havlíčková, Pýchová, Lerchová

• Branky: 8. Janečková, 11. Němcová L., 19. Badinková – 12. Pýchová, 35. Havlíčková, 38. Morris
    Rozhodčí: Štelcig – Smrž, Stejskal
  • Diváci: 150

Jakub Kowolowski, trenér: „Určitě skvělý zážitek pro celý tým, spojený s dopoledním výjezdem, obědem, k tomu není, co dodat. Ovšem přišla i rychlá sprcha z úvodu utkání, dopustily jsme se opravdu hrubých chyb, které se kupily a soupeř je trestal. Dopředu jsme byli ale nebezpečnější než jiná utkání, zejména křídelní hráčky se ve svých prostorech prosazovaly a vytvářely šance před brankou Teplic. Ačkoliv soupeř vedl 2:0 a 3:1, podařilo se nám utkání srovnat, prokázali jsme silnou mentální stránku, cítili jsme, že můžeme uspět. Hráčky nechaly na hřišti všechno, ustály i závěrečný nápor Teplic, které nás od 70. minuty nepříjemně tlačily. Po prvním poločase bych byl s remízou nespokojen, cítil jsem šanci, ale vzhledem k průběhu druhé půle, za bod jsme rádi a kromě zážitků si vezeme i zkušenosti do další zápasů.“