27.01.2018, 16:00

ČFLŽ 2017/18

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Frolíková – Žočková, Kocková, Kloučková, Kalíková – Morris, Lupačová – Jehličková, Košatková, Lerchová – Plachá

Střídaly: Sojková, Machková

• Branky: 50. Lupačová, 63. Morris, 68. Plachá
    Rozhodčí: Novotný
  • Diváci: 20

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: „Celý týden hodnotím vcelku pozitivně. Od neděle jsme měly program každý den, bylo tam pouze jediné volno, které nám vyplnilo prostor před zápasem. Již ve středečním modelovém utkání jsme řešili kritické situace nového systému, bohužel do utkání se Slávií jsme je nemohly přenést. Vysoká absence hráček způsobila méněcennost tohoto utkání, a tak bylo od našeho záměru odstoupeno.

Zápas budu hodnotit zejména z pohledu individuálních herních výkonů a velmi rád vyzdvihnu Markétu Plachou. Hráčka mne potěšila nejen přístupem, ale i bojovností a dobrým pohybem, odměněna byla svou první a zároveň rozhodující brankou. Nerad bych také opomenul Terezu Kockovou, kde si troufnu říci, že odehrála jeden z nejspolehlivějších výkonů pode mnou, ne-li nejlepší. Celý tým, všechny zúčastněné, zaslouží obrovské díky, protože zápas nevzdaly a i za nepříznivých podmínek otočily skóre v náš prospěch. Mimo to soupeř předvedl zajímavý výkon a několik hráček prokázalo kvalitu na vysoké úrovni.“