01.04.2018, 16:30

ČFLŽ 2017/18

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Frolíková - Vytlačilová, Bernardová, Kocková, Kloučková - Mrkvičková, Kramerová - Jehličková, Košatková, Adámková - Plachá

Střídaly: Machková, Lerchová, Koubová, Hájková

• Branky Dukly: 2x Adámková, Jehličková, Lerchová, Vytlačilová
  • Diváci: 10

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: „Poslední utkání před ligou nám vyšlo zejména po výsledkové stránce a z toho důvodu hodnotím atmosféru v týmu jako pozitivní. Na druhou stranu musím objektivně ukázat na absenci klíčových postav, které s námi v Hradci nebyly a svým způsobem se to podepsalo i na hře, zejména do útočné fáze. Zápas byl více bojovný, soupeř nepříjemný, postrádali jsme patřičný klid na míči jako v předchozích zápasech. Máme týden do startu soutěže, po taktické stránce jsme připraveni, pilovat budeme detaily během jara. Nyní už se budeme koncentrovat na Ústí.!“