23.04.2016, 17:00

FK Dukla Praha

18. kolo, Divize žen B Čechy 2015/16

SK Sahara Vědomice

Sestava domácí: Buttová – Linhová (46. Gluhović), Svitáková, Pavlíková, Zlatohlávková (75. Zlatohlávková) – Kožíšková, Lupačová (61. Poláčková), Kramerová – Havlíčková, Urbánková (61. Alexová), Šedivá

Sestava hosté: Feixová – Platilová A., Froncová, Cankařová, Štajncová, Slezáková, Veselá, Reinová, Hoffmanová, Králová, Sasková (61. Platilová M.)

• Branky: 88. Šedivá – 17.Hoffmannová, 21.,69.Králová, 58.Slezáková
    Rozhodčí: Poustka
  • Diváci: 30

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski, trenér: „Mrzí mě, jak utkání dopadlo. Vědomice jsou velmi hratelný soupeř, a i přes značnou absenci hráček byla naše sestava kvalitní. S trochou smůly jsme inkasovali první dvě branky … co soupeř dostal směrem na bránu, to tam skončilo. Nejsou to žádné akce na jeden dotek, žádné šibenice, to bych pochopil, ale takové góly jako ty v zápase mě dokáží rozzlobit. Herně se pak soupeř uklidní a dokáže kombinovat, na kopačkách hostů je vidět značný klid, kdežto my se prosazujeme velmi těžko. Hráčky jsou pak zbytečně pod tlakem.

Byli jsme málo důrazní, agresivní, chyběl nám celkově pohyb. Chtít s utkáním něco udělat. Rychlé branky způsobily pád sebevědomí, děvčata to chtěla brát na sebe, ale ukousla si hodně velké sousto. Avšak i toto patří do mé přípravy na zápas, pokud na to nedokážeme reagovat, první selhání hledám vždy u sebe a i tuto prohru tak beru. Nejvyšší prohra na jaře, zbytečná, štve mě. Vím, že tým má na víc.“