18.09.2016, 16:30

FK Dukla Praha

4. kolo, Divize žen B Čechy 2016/17

TJ Sokol Třebestovice

Sestava domácí: Poláčková – Kroutilová, Kocková, Drdošová, Svitáková – Košatková, Čechová – Slámová, Kramerová, Lerchová – Pýchová

Střídaly: Němečková, Psutková, Kunešová, Moravcová, Kůtová, Pavlíková, Buttová

Sestava hosté: Ševčíková – Černá, Kaniová, Kondorová, Kuchařová J., Kuchařová L., Málková V., Švárová, Šubrtová, Poupová, Vopařilová

Střídaly: Černá, Szikorová, Málková Z., Málková K.

• Branky: 41., 72. a 86. Košatková, 15. Pýchová, 26. Kramerová, 30. Lerchová, 45. Pavlíková, 81. Kunešová, 87. Psutková
    Rozhodčí: Košina
  • Diváci: 20

Hodnocení trenéra:

Jakub Kowolowski: „Utkání jsme zvládli hlavně bodově, což byla tak trochu povinnost, nyní nás čeká dvojzápas Minerva a Bohemians Praha, kde oba týmy ukazují kvalitu pro naší soutěž a určitě nás nečeká nic lehkého. Na to je nyní se potřeba zaměřit. Z víkendu budeme léčit menší šrámy, ale trochu mě trápí obnovené zranění Pýchové. Věřím a doufám, že na víkend bude plně připravena, stejně jako ostatní hráčky.“