f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Čáslav - Dukla Praha 1:9
PORTRÉTY Z JULISKYJakub Podaný

WU18B: Béčko dorostenek si přivezlo z Čáslavi výhru 1:9

9. 10. 2017 | Redakce

WU18B: Béčko dorostenek si přivezlo z Čáslavi výhru 1:9V sobotu ráno odehrály juniorky B týmu zápas 5.kola soutěže.

5. kolo, sobota 7. 10. 2017, 10:00, Vodranty
Čáslav Čáslav

Čáslav: Bochníčková, Fojtíková, Černá, Krulišová, Grulichová, Levová, Brothánková, Kučerová, Strnadová, Dobřichovská, Čuchalová, Daňková, Hrubešová, Petrů, Jurášová, Wolterová
Dukla Praha: Žáková – Portešová, Senická, Veverková, Lafková, Krůtová, Žočková, Koskubová, Šimonková, Hrdličková, Lupačová, Teissigová, Košatková, Kubešová
Branky:39.Levová - 12., 21., 59., 70.Hrdličková, 14., 23.Šimonková, 34.Krůtová, 38.Portešová, 65.Žočková
Rozhodčí: Kučera

Úvod prvního poločasu začal rohem v 1. minutě ze strany Dukly, kdy Šimonková zakončovala hlavou, ale byla odpískána ruka. Až ve 12. minutě padl první gól, kdy Žočková poslala dlouhý balón za obranu a Hrdličková zakončila podél brankářky a Dukla šla dovedení 0:1. Hned o 2 minuty později se prosadila Šimonková, která utekla obraně a bez problému proměnila na 0:2. V 19. minutě se Dukla dostala pod tlak a Čáslav šla do brejku, ale Žáková tuto střelu zneškodnila. Ve 21. minutě opět Žočková poslala míč Hrdličkové, která zvýšila na 0:3. Za chvíli přidala svůj druhý gól Šimonková. O pár minut později skórovala Krůtová, která se dokázala důrazem prosadit z pravé strany. Poslední gól Dukly v prvním poločase přidala po odraženém rohu Portešová - 0:6. Následně se prosadila i Čáslav. Minutu před koncem prvního poločasu se dostala do brejku domácí hráčka Levová, která bez důrazu hráček Dukly vstřelila branku a snížila tak skóre na 1:6.

Druhý poločas začal vyrovnanou hrou na obou stranách. Po dvaceti minutách zakončovala Hrdličková na 1:7. O minutu později se v další šanci bohužel nedokázala prosadit. V 65. minutě si Žočková narazila s Hrdličkovou a jeslemi brankářce navýšila skóre na 1:8. Poslední minuty zápasu se odehrávaly na polovině soupeře, kdy hráčky Dukly nedokázaly proměnit mnoho šancí. Poslední gól zápasu vstřelila v 70. minutě Hrdličková a skóre tak upravila na konečných 1:9.

Barbora Boušová, trenérka: "Do zápasu jsme vstoupily aktivně, vytvořily si spoustu gólových šancí a výsledek prvního poločasu byl tak 1:6. Z mého pohledu gól Čáslavi byl zbytečný, neboť naše obrana nešla do souboje. Na důrazu musíme stále pracovat. Stejně tak na proměňování vyložených šancí, kterých bylo ve druhém poločase mnoho."

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET