f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Čáslav - Dukla Praha 1:9
PORTRÉTY Z JULISKYJakub Podaný

WU18B: Béčko dorostenek si přivezlo z Čáslavi výhru 1:9

9. 10. 2017 | Redakce

WU18B: Béčko dorostenek si přivezlo z Čáslavi výhru 1:9V sobotu ráno odehrály juniorky B týmu zápas 5.kola soutěže.

5. kolo, sobota 7. 10. 2017, 10:00, Vodranty
Čáslav Čáslav
1:9
(1:6)

Čáslav: Bochníčková, Fojtíková, Černá, Krulišová, Grulichová, Levová, Brothánková, Kučerová, Strnadová, Dobřichovská, Čuchalová, Daňková, Hrubešová, Petrů, Jurášová, Wolterová
Dukla Praha: Žáková – Portešová, Senická, Veverková, Lafková, Krůtová, Žočková, Koskubová, Šimonková, Hrdličková, Lupačová, Teissigová, Košatková, Kubešová
Branky:39.Levová - 12., 21., 59., 70.Hrdličková, 14., 23.Šimonková, 34.Krůtová, 38.Portešová, 65.Žočková
Rozhodčí: Kučera
Diváci: 35

Úvod prvního poločasu začal rohem v 1. minutě ze strany Dukly, kdy Šimonková zakončovala hlavou, ale byla odpískána ruka. Až ve 12. minutě padl první gól, kdy Žočková poslala dlouhý balón za obranu a Hrdličková zakončila podél brankářky a Dukla šla dovedení 0:1. Hned o 2 minuty později se prosadila Šimonková, která utekla obraně a bez problému proměnila na 0:2. V 19. minutě se Dukla dostala pod tlak a Čáslav šla do brejku, ale Žáková tuto střelu zneškodnila. Ve 21. minutě opět Žočková poslala míč Hrdličkové, která zvýšila na 0:3. Za chvíli přidala svůj druhý gól Šimonková. O pár minut později skórovala Krůtová, která se dokázala důrazem prosadit z pravé strany. Poslední gól Dukly v prvním poločase přidala po odraženém rohu Portešová - 0:6. Následně se prosadila i Čáslav. Minutu před koncem prvního poločasu se dostala do brejku domácí hráčka Levová, která bez důrazu hráček Dukly vstřelila branku a snížila tak skóre na 1:6.

Druhý poločas začal vyrovnanou hrou na obou stranách. Po dvaceti minutách zakončovala Hrdličková na 1:7. O minutu později se v další šanci bohužel nedokázala prosadit. V 65. minutě si Žočková narazila s Hrdličkovou a jeslemi brankářce navýšila skóre na 1:8. Poslední minuty zápasu se odehrávaly na polovině soupeře, kdy hráčky Dukly nedokázaly proměnit mnoho šancí. Poslední gól zápasu vstřelila v 70. minutě Hrdličková a skóre tak upravila na konečných 1:9.

Barbora Boušová, trenérka: "Do zápasu jsme vstoupily aktivně, vytvořily si spoustu gólových šancí a výsledek prvního poločasu byl tak 1:6. Z mého pohledu gól Čáslavi byl zbytečný, neboť naše obrana nešla do souboje. Na důrazu musíme stále pracovat. Stejně tak na proměňování vyložených šancí, kterých bylo ve druhém poločase mnoho."