V prvním přípravném utkání Dukla porazila Vlašim

FC Sellier & Bellot Vlašim

1:3

(0:0)

Přípravná utkání 2016/17

Sestava domácí: Giang – Wiesner, Kostl, Kulhánek, Breda, Hašek, Janda, Jeslínek, Tusjak, Štochl, Hadaščok.

Sestava hosté: 1. poločas: Rada - Kušnír, Šimůnek, Smejkal, Podaný - Tetour, Brejcha, Bilovský - Olayinka, Holenda, Juroška. 2. poločas: Hruška - Miloševič, Štetina, Bezpalec, Preisler - Považanec, Hanousek, Luong - Demeter, Edmond, Vopat.

• Branky: 51. Hadaščok – 79. Vopat, 87. Demeter, 90. Bezpalec
    Rozhodčí: Lukáš Matoušek
Premiérový zápas v roce 2017 zvládli svěřenci trenéra Hynka obstojně. Ve velmi chladném počasí na vyšehradské umělce zdolali houževnatého soupeře z Vlašimi v poměru 1:3. O góly v síti středočeského celku se postarali Vopat, Demeter a Bezpalec.

Jaroslav Hynek: "Byl to náš první zápas, takže jsme předpokládali, že do toho z plného tréninku půjdeme po poločasech. Ten zápas měl i odraz v tom, že v tom plném tréninku jsme, takže jsme nebyli až tak živí a Vlašim nás v tomto prověřila, protože se snaží hrát kombinační fotbal a jít rychle za řadu. Je tam plno mladých hráčů, kteří toto chtějí hrát, jsou k tomu vedení. Takže si myslím, že nám v téhle fázi soupeř i parádně sednul a určitě nás to po této stránce prověřilo. Bylo vidět, že nejsme až tak rychlí a dynamičtí, ale co se hernosti týče, tak všechny věci, které jsme dělali v tréninku, ať už v defenzivě nebo ofenzivě tam vidět byly, myslím že v poměrně velkém procentu úspěšnosti. Ten gól který jsme dostali na začátku druhého poločasu, tak bych i trošičku přisuzoval takové vlažnosti, druhá sestava nebyla tak plně rozcvičená, jako když jsme šli do zahajovacího poločasu a soupeř tam nastoupil v plné sestavě, takže byli takoví víc rozehraní. Tam jsme to nepochytali a dostali jsme tu branku. Po tom gólu jsme šli silně za tím, abychom to otočili a zvítězili. Byly tam šance a soupeř už pak neměl prakticky skoro vůbec nic. Jsem rád, že mladí kluci i Robin Demeter se prosadili a že padly krásné branky. Každé vítězství je důležité i v této fázi, myslím, že nás to povzbudí do další práce."