f FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Bohemians 1905 - Dukla Praha 2:3pen
PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka

29. 10. 2017 | Redakce

U17: Proti Bohemians jsme dvakrát dotahovali a nakonec zvítězili po penaltovém rozstřelu.

12. kolo, neděle 29. 10. 2017, 12:30
Bohemians 1905 Bohemians 1905
2:3pen

Dukla Praha: Přibyl – Matoušek, Bican, Březina, Mládek (41. Urban) – Kozel, Jeřábek, Zacharchenko (41. Dostál) – Jančí (56. Novotný), Hodek, Ludvíček (56. Kubeš).
Branky: 7. (PK), 63. Vacek – 39. Mládek (Jeřábek), 74. Dostál (Kubeš, Matoušek). Pokutové kopy za Duklu proměnili Novotný, Kozel, Dostál a Hodek, brankář Přibyl dvě penalty chytil

Tomáš Kulvajt: "Domácí šli do vedení v sedmé minutě po proměněné penaltě. Penaltový faul byl zároveň ohodnocen žlutou kartou, takže jsme deset minut hráli o hráče méně. Po srovnání sil se hra přelévala, pod tlakem dobře napadajícího soupeře jsme však byli zbrklí a nepřesní. Přesto jsme si vytvořili několik příležitostí, které jsme však nevyřešili přesně. Až těsně před přestávkou se nám po rychlém brejku podařilo vyrovnat. Ve druhém poločase jsme se v kombinaci výrazně zklidnili, byli jsme přesnější, paradoxně jsme však po jednom z mála zaváhání inkasovali. Vytvářeli jsme si ale další a další šance a šest minut před koncem zaslouženě vyrovnali. Zápas jsme mohli i otočit, nakonec však utkání dospělo do penaltového rozstřelu, ve kterém jsme byli přesnější."

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET